Hearts of Midlothian FCForvet
Severin Sabri Guendouz
- Forma numarası
- 19
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026İskoç Premiership · UEFA Şampiyonlar Ligi
7Maç2 kez ilk 11
166Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.02
Gol + asist0
Maç başına dakika33
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 58 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.1M01.08.26 · FC Aberdeen 2 - 1 Hearts of Midlothian FC · Puan 6.1–G03.09.26 · Hibernian Edinburgh FC 1 - 3 Hearts of Midlothian FC6.3B19.09.26 · FC Kilmarnock 1 - 1 Hearts of Midlothian FC · Puan 6.36.0G10.10.26 · Hearts of Midlothian FC 5 - 0 St Mirren FC · Puan 6.0–M18.10.26 · Celtic FC 7 - 1 Hearts of Midlothian FC5.8M22.10.26 · Trabzonspor 2 - 0 Hearts of Midlothian FC · Puan 5.8–G25.10.26 · FC Motherwell 0 - 2 Hearts of Midlothian FC–B28.10.26 · Hearts of Midlothian FC 2 - 2 Glasgow Rangers5.9M01.11.26 · Hearts of Midlothian FC 1 - 2 Hibernian Edinburgh FC · Puan 5.96.0M05.11.26 · FC Thun 1898 3 - 1 Hearts of Midlothian FC · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil27 maç · 1.436 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.75 |
| Kilit pas | 2.43 |
| Çalım | 2.56 |
| Pas isabeti | 80% |
| Kazanılan ikili | 47% |
| Top kazanma | 2.75 |
| Aldırdığı faul | 3.93 |
Son maçları
- UEFA Konferans LigiFC Thun 18983Hearts of Midlothian FC154' İlk 116.0
- İskoç Lig KupasıHearts of Midlothian FC1Hibernian Edinburgh FC253' Sonradan5.9
- İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC2Glasgow Rangers21' İlk 11
- İskoç PremiershipFC Motherwell0Hearts of Midlothian FC21' Sonradan
- UEFA Konferans LigiTrabzonspor2Hearts of Midlothian FC075' İlk 115.8
- İskoç PremiershipCeltic FC7Hearts of Midlothian FC184' İlk 11
- İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC5St Mirren FC0Sarı kart 116' Sonradan6.0
- İskoç PremiershipFC Kilmarnock1Hearts of Midlothian FC131' Sonradan6.3
- İskoç PremiershipHibernian Edinburgh FC1Hearts of Midlothian FC32' Sonradan
- İskoç PremiershipFC Aberdeen2Hearts of Midlothian FC116' Sonradan6.1
- UEFA Şampiyonlar LigiHearts of Midlothian FC0SK Sturm Graz269' İlk 116.0
- UEFA Şampiyonlar LigiSK Sturm Graz4Hearts of Midlothian FC031' Sonradan7.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler27 maç · 1.436 dk
Hücum
- Şut (isabetli)26 (11)90 dk’da 2.75
- Başarılı çalım28 / 83
Pas
- Kilit pas3290 dk’da 2.43
- Pas isabeti80%640 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme21 · 5
- Kazanılan ikili mücadele115 / 243
- Aldırdığı faul5890 dk’da 3.93
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC | 5 | 0 | 0 | 66 | 1 | 0 |
| UEFA Şampiyonlar LigiHearts of Midlothian FC | 2 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | |
| 2025 | Challenger Pro LigiK Beerschot VA | 21 | 3 | 3 | 1.284 | 2 | 0 |
| Pro LigiK Beerschot VA | 3 | 0 | 1 | 242 | 3 | 1 | |
| 2024 | Coupe de FranceEn Avant Guingamp | 2 | 0 | 0 | 80 | 0 | 0 |
| Lig 2En Avant Guingamp | 20 | 0 | 2 | 447 | 2 | 0 | |
| Toplam | 53 | 3 | 6 | 2.219 | 8 | 1 | |
Kulüpler
- Hearts of Midlothian FCŞu an#19
- K Beerschot VAŞu an#19
- En Avant GuingampŞu an#7
