ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Gwangju FCOrta saha

Seung-un Ha

Forma numarası
9
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026K - Lig 1

14Maç14 kez ilk 11
1.122Dakika
0Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.49
Gol + asist1
Maç başına dakika76
90 dakikada gol + asist0.12

Sayılar arşivimizdeki 27 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.4B09.05.26 · Gwangju FC 0 - 0 Gangwon FC · Puan 6.45.8M16.05.26 · Incheon United FC 4 - 0 Gwangju FC · Puan 5.86.0M11.07.26 · Gwangju FC 0 - 3 Pohang Steelers · Puan 6.06.7M09.09.26 · Gwangju FC 0 - 1 Jeju United FC · Puan 6.76.4B13.09.26 · Gwangju FC 1 - 1 FC Anyang · Puan 6.46.6B20.09.26 · Jeonbuk Motors 2 - 2 Gwangju FC · Puan 6.67.5G11.10.26 · Gwangju FC 4 - 3 Ulsan Hyundai FC · Puan 7.57.1M18.10.26 · Daejeon Citizen FC 3 - 2 Gwangju FC · Puan 7.16.4G24.10.26 · Bucheon FC 1995 0 - 3 Gwangju FC · Puan 6.46.0B31.10.26 · Gwangju FC 1 - 1 Gimcheon Sangmu FC · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Bucheon FC 1995 7.1, FC Anyang 5.2, Gangwon FC 6.4, Incheon United FC 5.8, Pohang Steelers 6.0, Jeju United FC 6.7, FC Anyang 6.4, Jeonbuk Motors 6.6, Ulsan Hyundai FC 7.5, Daejeon Citizen FC 7.1, Bucheon FC 1995 6.4, Gimcheon Sangmu FC 6.0ort. 6.4311.04.26 · Gwangju FC 0 - 1 Bucheon FC 1995 · 7.126.04.26 · Gwangju FC 2 - 5 FC Anyang · 5.209.05.26 · Gwangju FC 0 - 0 Gangwon FC · 6.416.05.26 · Incheon United FC 4 - 0 Gwangju FC · 5.811.07.26 · Gwangju FC 0 - 3 Pohang Steelers · 6.009.09.26 · Gwangju FC 0 - 1 Jeju United FC · 6.713.09.26 · Gwangju FC 1 - 1 FC Anyang · 6.420.09.26 · Jeonbuk Motors 2 - 2 Gwangju FC · 6.611.10.26 · Gwangju FC 4 - 3 Ulsan Hyundai FC · 7.518.10.26 · Daejeon Citizen FC 3 - 2 Gwangju FC · 7.124.10.26 · Bucheon FC 1995 0 - 3 Gwangju FC · 6.431.10.26 · Gwangju FC 1 - 1 Gimcheon Sangmu FC · 6.06.07.5

90 dakika başına profil16 maç · 1.212 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.56, Kilit pas 1.46, Çalım 1.03, Pas isabeti 82%, Kazanılan ikili 44%, Top kazanma 2.16, Aldırdığı faul 0.46Şut: 1.56Kilit pas: 1.46Çalım: 1.03Pas isabeti: 82%Kazanılan ikili: 44%Top kazanma: 2.16Aldırdığı faul: 0.46Şut1.56Kilit pas1.46Çalım1.03Pas isabeti82%Kazanılan ikili44%Top kazanma2.16Aldırdığı faul0.46
90 dakika başına profil
Şut1.56
Kilit pas1.46
Çalım1.03
Pas isabeti82%
Kazanılan ikili44%
Top kazanma2.16
Aldırdığı faul0.46
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 1, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 12025 · Gol: 12025 · Asist: 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7028.09.25 · İlk 11: 69'04.10.25 · Sonradan: 8'18.10.25 · İlk 11: 90'25.10.25 · Sonradan: 28'08.11.25 · Sonradan: 45'22.11.25 · Sonradan: 45'14.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'11.04.26 · İlk 11: 90'26.04.26 · İlk 11: 90'09.05.26 · İlk 11: 90'16.05.26 · İlk 11: 90'11.07.26 · İlk 11: 90'09.09.26 · İlk 11: 73'13.09.26 · İlk 11: 90'20.09.26 · İlk 11: 90'11.10.26 · İlk 11: 64'18.10.26 · İlk 11: 61'24.10.26 · İlk 11: 77'31.10.26 · İlk 11: 37'

Ayrıntılı istatistikler16 maç · 1.212 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)9 (1)90 dk’da 1.56
  • Başarılı çalım8 / 13

Pas

  • Kilit pas1690 dk’da 1.46
  • Pas isabeti82%431 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme11 · 9
  • Kazanılan ikili mücadele29 / 66
  • Aldırdığı faul490 dk’da 0.46

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026K - Lig 1Gwangju FC14011.12210
2025K - Lig 1Gwangju FC131157520
Toplam27121.69730

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım