Rapid WienDefans
Serge-Philippe Raux-Yao
- Forma numarası
- 6
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Bundesliga · UEFA Konferans Ligi
17Maç15 kez ilk 11
1.395Dakika
4Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.10
Gol + asist2
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.21
Sayılar arşivimizdeki 95 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.1G12.08.26 · Rapid Wien 2 - 0 Paide Linnameeskond · Puan 6.18.2G16.08.26 · Rapid Wien 8 - 0 Grazer AK · Puan 8.27.1B20.08.26 · Hearts of Midlothian FC 2 - 2 Rapid Wien · Puan 7.16.9B26.08.26 · Rapid Wien 1 - 1 Hearts of Midlothian FC · Puan 6.96.8G30.08.26 · Rapid Wien 3 - 1 SK Sturm Graz · Puan 6.85.9M02.09.26 · Red Bull Salzburg 5 - 1 Rapid Wien · Puan 5.98.2G12.09.26 · Wolfsberger AC 0 - 3 Rapid Wien · Puan 8.27.3G18.09.26 · Rapid Wien 3 - 0 WSG Tirol · Puan 7.37.8G11.10.26 · LASK Linz 0 - 2 Rapid Wien · Puan 7.86.7G16.10.26 · Rapid Wien 3 - 1 TSV Hartberg · Puan 6.7
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil36 maç · 3.060 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.11 |
| Kilit pas | 0.67 |
| Çalım | 0.75 |
| Pas isabeti | 93% |
| Kazanılan ikili | 68% |
| Top kazanma | 3.28 |
| Aldırdığı faul | 0.91 |
Son maçları
- BundesligaRapid Wien3TSV Hartberg1Sarı kart 190' İlk 116.7
- BundesligaLASK Linz0Rapid Wien290' İlk 117.8
- BundesligaRapid Wien3WSG Tirol090' İlk 117.3
- BundesligaWolfsberger AC0Rapid Wien3Gol 1Sarı kart 190' İlk 118.2
- BundesligaRed Bull Salzburg5Rapid Wien190' İlk 115.9
- BundesligaRapid Wien3SK Sturm Graz190' İlk 116.8
- UEFA Konferans LigiRapid Wien1Hearts of Midlothian FC1120' İlk 116.9
- UEFA Konferans LigiHearts of Midlothian FC2Rapid Wien2Gol 190' İlk 117.1
- BundesligaRapid Wien8Grazer AK090' İlk 118.2
- UEFA Konferans LigiRapid Wien2Paide Linnameeskond016' Sonradan6.1
- BundesligaSV Ried1Rapid Wien290' İlk 117.1
- UEFA Konferans LigiPaide Linnameeskond1Rapid Wien490' İlk 117.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler36 maç · 3.060 dk
Hücum
- Şut (isabetli)14 (5)90 dk’da 1.11
- Başarılı çalım3 / 4
Pas
- Kilit pas490 dk’da 0.67
- Pas isabeti93%2.558 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme43 · 45
- Kazanılan ikili mücadele105 / 154
- Aldırdığı faul1590 dk’da 0.91
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | BundesligaRapid Wien | 9 | 1 | 0 | 749 | 2 | 0 |
| UEFA Konferans LigiRapid Wien | 8 | 3 | 0 | 646 | 0 | 0 | |
| 2025 | BundesligaRapid Wien | 31 | 0 | 0 | 2.732 | 2 | 0 |
| UEFA Konferans LigiRapid Wien | 4 | 0 | 0 | 390 | 2 | 0 | |
| 2024 | BundesligaRapid Wien | 31 | 1 | 0 | 2.790 | 1 | 0 |
| UEFA Konferans LigiRapid Wien | 10 | 0 | 1 | 950 | 1 | 1 | |
| 2023 | Coupe de FranceRodez | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 |
| Toplam | 95 | 5 | 1 | 8.437 | 8 | 1 | |
Kulüpler
- Rapid WienŞu an#6
- RodezŞu an#5
- Dundee UnitedŞu an#6
