ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
GKS KatowiceOrta saha

Sebastian Milewski

Forma numarası
22
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Ekstraklasa

5Maç1 kez ilk 11
72Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.17
Gol + asist0
Maç başına dakika44
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 46 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.8B25.04.26 · Korona Kielce 1 - 1 GKS Katowice · Puan 5.86.5G03.05.26 · GKS Katowice 5 - 1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza · Puan 6.57.0B10.05.26 · Piast Gliwice 0 - 0 GKS Katowice · Puan 7.06.6B17.05.26 · GKS Katowice 2 - 2 Jagiellonia Bialystok · Puan 6.65.8B23.05.26 · Pogon Szczecin 1 - 1 GKS Katowice · Puan 5.8–G23.08.26 · GKS Katowice 5 - 0 Wisla Plock6.0M12.09.26 · Zaglebie Lubin 2 - 1 GKS Katowice · Puan 6.0–G09.10.26 · KS Rakow Czestochowa 1 - 4 GKS Katowice–G12.10.26 · GKS Katowice 2 - 1 KS Wieczysta Krakow5.5G31.10.26 · GKS Katowice 3 - 2 Widzew Lodz · Puan 5.5

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Lechia Gdansk 7.7, Jagiellonia Bialystok 6.0, Wisla Plock 7.6, Lech Poznan 7.0, LKP Motor Lublin 6.4, Korona Kielce 5.8, Bruk-Bet Termalica Nieciecza 6.5, Piast Gliwice 7.0, Jagiellonia Bialystok 6.6, Pogon Szczecin 5.8, Zaglebie Lubin 6.0, Widzew Lodz 5.5ort. 6.4914.03.26 · GKS Katowice 2 - 0 Lechia Gdansk · 7.717.03.26 · Jagiellonia Bialystok 2 - 1 GKS Katowice · 6.004.04.26 · GKS Katowice 1 - 0 Wisla Plock · 7.612.04.26 · Lech Poznan 3 - 3 GKS Katowice · 7.017.04.26 · GKS Katowice 3 - 2 LKP Motor Lublin · 6.425.04.26 · Korona Kielce 1 - 1 GKS Katowice · 5.803.05.26 · GKS Katowice 5 - 1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza · 6.510.05.26 · Piast Gliwice 0 - 0 GKS Katowice · 7.017.05.26 · GKS Katowice 2 - 2 Jagiellonia Bialystok · 6.623.05.26 · Pogon Szczecin 1 - 1 GKS Katowice · 5.812.09.26 · Zaglebie Lubin 2 - 1 GKS Katowice · 6.031.10.26 · GKS Katowice 3 - 2 Widzew Lodz · 5.55.57.7

90 dakika başına profil23 maç · 1.516 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.13, Kilit pas 0.98, Çalım 1.34, Pas isabeti 81%, Kazanılan ikili 48%, Top kazanma 3.72, Aldırdığı faul 2.33Şut: 1.13Kilit pas: 0.98Çalım: 1.34Pas isabeti: 81%Kazanılan ikili: 48%Top kazanma: 3.72Aldırdığı faul: 2.33Şut1.13Kilit pas0.98Çalım1.34Pas isabeti81%Kazanılan ikili48%Top kazanma3.72Aldırdığı faul2.33
90 dakika başına profil
Şut1.13
Kilit pas0.98
Çalım1.34
Pas isabeti81%
Kazanılan ikili48%
Top kazanma3.72
Aldırdığı faul2.33
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 2; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12025 · Gol: 12025 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6308.02.26 · İlk 11: 90'13.02.26 · İlk 11: 90'22.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 84'08.03.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 83'17.03.26 · İlk 11: 45'04.04.26 · İlk 11: 90'12.04.26 · İlk 11: 73'17.04.26 · İlk 11: 90'25.04.26 · İlk 11: 90'03.05.26 · İlk 11: 81'10.05.26 · İlk 11: 90'17.05.26 · İlk 11: 65'23.05.26 · İlk 11: 45'23.08.26 · Sonradan: 8'12.09.26 · Sonradan: 15'09.10.26 · Sonradan: 12'12.10.26 · Sonradan: 9'31.10.26 · İlk 11: 28'

Ayrıntılı istatistikler23 maç · 1.516 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)9 (1)90 dk’da 1.13
  • Başarılı çalım10 / 20

Pas

  • Kilit pas490 dk’da 0.98
  • Pas isabeti81%516 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme29 · 16
  • Kazanılan ikili mücadele94 / 195
  • Aldırdığı faul3390 dk’da 2.33

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026EkstraklasaGKS Katowice5007210
2025EkstraklasaGKS Katowice24121.78340
2024EkstraklasaGKS Katowice171056100
Toplam46222.41650

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım