ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
The StrongestOrta saha

Santiago Arce

Forma numarası
26
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Copa Libertadores · LFPB

6Maç3 kez ilk 11
181Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.89
Gol + asist2
Maç başına dakika53
90 dakikada gol + asist0.34

Sayılar arşivimizdeki 42 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.6G29.11.25 · CD San Antonio Bulo Bulo 2 - 0 FC Universitario de Vinto · Puan 6.67.7G08.12.25 · CD San Antonio Bulo Bulo 5 - 4 CD Real Tomayapo · Puan 7.76.9G15.12.25 · CD San Antonio Bulo Bulo 5 - 3 Real Oruro · Puan 6.9–M11.02.26 · Deportivo Tachira FC 1 - 0 The Strongest7.4G06.04.26 · FC Universitario de Vinto 1 - 2 The Strongest · Puan 7.46.2B24.04.26 · CD Real Tomayapo 0 - 0 The Strongest · Puan 6.26.3G14.05.26 · Always Ready 0 - 1 The Strongest · Puan 6.37.7B19.07.26 · CD Gualberto Villarroel San Jose 0 - 0 The Strongest · Puan 7.76.3B01.08.26 · The Strongest 1 - 1 Club Aurora Cochabamba · Puan 6.3–G19.10.26 · The Strongest 2 - 1 Always Ready

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Club ABB 6.7, Jorge Wilstermann 6.1, Always Ready 6.5, Guabira Montero 6.0, FC Universitario de Vinto 6.6, CD Real Tomayapo 7.7, Real Oruro 6.9, FC Universitario de Vinto 7.4, CD Real Tomayapo 6.2, Always Ready 6.3, CD Gualberto Villarroel San Jose 7.7, Club Aurora Cochabamba 6.3ort. 6.7002.08.25 · CD San Antonio Bulo Bulo 4 - 0 Club ABB · 6.713.08.25 · Jorge Wilstermann 0 - 3 CD San Antonio Bulo Bulo · 6.104.11.25 · CD San Antonio Bulo Bulo 0 - 1 Always Ready · 6.524.11.25 · Guabira Montero 1 - 2 CD San Antonio Bulo Bulo · 6.029.11.25 · CD San Antonio Bulo Bulo 2 - 0 FC Universitario de Vinto · 6.608.12.25 · CD San Antonio Bulo Bulo 5 - 4 CD Real Tomayapo · 7.715.12.25 · CD San Antonio Bulo Bulo 5 - 3 Real Oruro · 6.906.04.26 · FC Universitario de Vinto 1 - 2 The Strongest · 7.424.04.26 · CD Real Tomayapo 0 - 0 The Strongest · 6.214.05.26 · Always Ready 0 - 1 The Strongest · 6.319.07.26 · CD Gualberto Villarroel San Jose 0 - 0 The Strongest · 7.701.08.26 · The Strongest 1 - 1 Club Aurora Cochabamba · 6.36.37.7

90 dakika başına profil11 maç · 616 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 1.85, Pas isabeti 90%, Kazanılan ikili 49%, Top kazanma 3.21, Aldırdığı faul 1.27Kilit pas: 1.85Pas isabeti: 90%Kazanılan ikili: 49%Top kazanma: 3.21Aldırdığı faul: 1.27Kilit pas1.85Pas isabeti90%Kazanılan ikili49%Top kazanma3.21Aldırdığı faul1.27
90 dakika başına profil
Kilit pas1.85
Pas isabeti90%
Kazanılan ikili49%
Top kazanma3.21
Aldırdığı faul1.27
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • LFPBThe Strongest2Always Ready1Sarı kart 190' İlk 11
  • LFPBThe Strongest1Club Aurora Cochabamba122' İlk 116.3
  • LFPBCD Gualberto Villarroel San Jose0The Strongest077' İlk 117.7
  • LFPBAlways Ready0The Strongest121' Sonradan6.3
  • LFPBCD Real Tomayapo0The Strongest045' İlk 116.2
  • LFPBFC Universitario de Vinto1The Strongest2Gol 115' Sonradan7.4
  • Copa LibertadoresDeportivo Tachira FC1The Strongest01' Sonradan
  • LFPBCD San Antonio Bulo Bulo5Real Oruro390' İlk 116.9
  • LFPBCD San Antonio Bulo Bulo5CD Real Tomayapo4Asist 190' İlk 117.7
  • LFPBCD San Antonio Bulo Bulo2FC Universitario de Vinto075' İlk 116.6
  • LFPBGuabira Montero1CD San Antonio Bulo Bulo2Sarı kart 190' İlk 116.0
  • LFPBCD San Antonio Bulo Bulo0Always Ready1Sarı kart 190' İlk 116.5

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 1; 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 1, Asist 02024 · Asist: 12025 · Asist: 12026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5807.05.25 · Sonradan: 9'15.05.25 · İlk 11: 90'30.05.25 · İlk 11: 90'06.07.25 · İlk 11: 90'20.07.25 · İlk 11: 64'24.07.25 · İlk 11: 65'02.08.25 · Sonradan: 33'13.08.25 · Sonradan: 19'04.11.25 · İlk 11: 90'24.11.25 · İlk 11: 90'29.11.25 · İlk 11: 75'08.12.25 · İlk 11: 90'15.12.25 · İlk 11: 90'11.02.26 · Sonradan: 1'06.04.26 · Sonradan: 15'24.04.26 · İlk 11: 45'14.05.26 · Sonradan: 21'19.07.26 · İlk 11: 77'01.08.26 · İlk 11: 22'19.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler11 maç · 616 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5 (2)
  • Başarılı çalım1 / 3

Pas

  • Kilit pas890 dk’da 1.85
  • Pas isabeti90%301 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme10 · 8
  • Kazanılan ikili mücadele18 / 37
  • Aldırdığı faul590 dk’da 1.27

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Copa LibertadoresThe Strongest100100
LFPBThe Strongest51018000
2025CONMEBOL SudamericanaCD San Antonio Bulo Bulo1006500
Copa LibertadoresCD San Antonio Bulo Bulo40021200
LFPBCD San Antonio Bulo Bulo120180450
2024LFPBGuabira Montero18011.12640
Toplam41122.38890

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım