ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Sang-ki Min

Forma numarası
39
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026K - Lig 1

11Maç10 kez ilk 11
762Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.41
Gol + asist0
Maç başına dakika76
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 21 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.2B09.05.26 · Gwangju FC 0 - 0 Gangwon FC · Puan 6.25.4M16.05.26 · Incheon United FC 4 - 0 Gwangju FC · Puan 5.46.4B26.08.26 · Gangwon FC 2 - 2 Gwangju FC · Puan 6.46.3B06.09.26 · Gimcheon Sangmu FC 2 - 2 Gwangju FC · Puan 6.37.6B13.09.26 · Gwangju FC 1 - 1 FC Anyang · Puan 7.66.4B20.09.26 · Jeonbuk Motors 2 - 2 Gwangju FC · Puan 6.46.7G11.10.26 · Gwangju FC 4 - 3 Ulsan Hyundai FC · Puan 6.76.1M18.10.26 · Daejeon Citizen FC 3 - 2 Gwangju FC · Puan 6.17.1G24.10.26 · Bucheon FC 1995 0 - 3 Gwangju FC · Puan 7.15.9B31.10.26 · Gwangju FC 1 - 1 Gimcheon Sangmu FC · Puan 5.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Gimcheon Sangmu FC 7.2, Pohang Steelers 6.7, Gangwon FC 6.2, Incheon United FC 5.4, Gangwon FC 6.4, Gimcheon Sangmu FC 6.3, FC Anyang 7.6, Jeonbuk Motors 6.4, Ulsan Hyundai FC 6.7, Daejeon Citizen FC 6.1, Bucheon FC 1995 7.1, Gimcheon Sangmu FC 5.9ort. 6.5022.07.25 · Gwangju FC 1 - 1 Gimcheon Sangmu FC · 7.210.08.25 · Pohang Steelers 1 - 0 Gwangju FC · 6.709.05.26 · Gwangju FC 0 - 0 Gangwon FC · 6.216.05.26 · Incheon United FC 4 - 0 Gwangju FC · 5.426.08.26 · Gangwon FC 2 - 2 Gwangju FC · 6.406.09.26 · Gimcheon Sangmu FC 2 - 2 Gwangju FC · 6.313.09.26 · Gwangju FC 1 - 1 FC Anyang · 7.620.09.26 · Jeonbuk Motors 2 - 2 Gwangju FC · 6.411.10.26 · Gwangju FC 4 - 3 Ulsan Hyundai FC · 6.718.10.26 · Daejeon Citizen FC 3 - 2 Gwangju FC · 6.124.10.26 · Bucheon FC 1995 0 - 3 Gwangju FC · 7.131.10.26 · Gwangju FC 1 - 1 Gimcheon Sangmu FC · 5.95.97.6

90 dakika başına profil12 maç · 765 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.00, Kilit pas 0.46, Çalım 0.00, Pas isabeti 89%, Kazanılan ikili 57%, Top kazanma 1.35, Aldırdığı faul 0.66Şut: 0.00Kilit pas: 0.46Çalım: 0.00Pas isabeti: 89%Kazanılan ikili: 57%Top kazanma: 1.35Aldırdığı faul: 0.66Şut0.00Kilit pas0.46Çalım0.00Pas isabeti89%Kazanılan ikili57%Top kazanma1.35Aldırdığı faul0.66
90 dakika başına profil
Şut0.00
Kilit pas0.46
Çalım0.00
Pas isabeti89%
Kazanılan ikili57%
Top kazanma1.35
Aldırdığı faul0.66
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6817.08.24 · İlk 11: 90'13.09.24 · İlk 11: 90'15.02.25 · İlk 11: 90'11.05.25 · İlk 11: 90'18.07.25 · İlk 11: 61'22.07.25 · İlk 11: 90'26.07.25 · Sonradan: 2'10.08.25 · İlk 11: 90'08.11.25 · Sonradan: 3'26.04.26 · Sonradan: 7'09.05.26 · İlk 11: 34'16.05.26 · İlk 11: 90'26.08.26 · İlk 11: 53'06.09.26 · İlk 11: 89'13.09.26 · İlk 11: 90'20.09.26 · İlk 11: 83'11.10.26 · İlk 11: 76'18.10.26 · İlk 11: 73'24.10.26 · İlk 11: 77'31.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler12 maç · 765 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)0 (0)90 dk’da 0.00

Pas

  • Kilit pas390 dk’da 0.46
  • Pas isabeti89%452 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme5 · 5
  • Kazanılan ikili mücadele29 / 51
  • Aldırdığı faul590 dk’da 0.66

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026K - Lig 1Gwangju FC110076210
2025K - Lig 1Gwangju FC70042600
2024K - Lig 1Pohang Steelers30027000
Toplam21001.45810

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım