Sarpsborg 08 FFDefans
Sander Christiansen
- Forma numarası
- 72
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eliteserien
21Maç20 kez ilk 11
1.661Dakika
1Gol
2Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.88
Gol + asist1
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist0.12
Sayılar arşivimizdeki 65 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.0B02.08.26 · Molde FK 3 - 3 Sarpsborg 08 FF · Puan 6.06.8M08.08.26 · Viking FK 2 - 1 Sarpsborg 08 FF · Puan 6.86.8M16.08.26 · Sarpsborg 08 FF 1 - 2 Sandefjord Fotball · Puan 6.87.2B30.08.26 · Tromso IL 0 - 0 Sarpsborg 08 FF · Puan 7.27.7B06.09.26 · Sarpsborg 08 FF 2 - 2 Valerenga · Puan 7.76.1B13.09.26 · Fredrikstad FK 1 - 1 Sarpsborg 08 FF · Puan 6.16.4M18.09.26 · Sarpsborg 08 FF 1 - 3 KFUM Oslo · Puan 6.48.9G11.10.26 · Aalesunds FK 2 - 4 Sarpsborg 08 FF · Puan 8.96.8M18.10.26 · Sarpsborg 08 FF 0 - 3 Rosenborg · Puan 6.86.1G25.10.26 · Sarpsborg 08 FF 2 - 1 Aalesunds FK · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil23 maç · 1.744 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.48 |
| Kilit pas | 1.28 |
| Çalım | 1.31 |
| Pas isabeti | 81% |
| Kazanılan ikili | 57% |
| Top kazanma | 4.58 |
| Aldırdığı faul | 1.86 |
Son maçları
- EliteserienSarpsborg 08 FF2Aalesunds FK162' İlk 116.1
- EliteserienSarpsborg 08 FF0Rosenborg3Sarı kart 168' İlk 116.8
- EliteserienAalesunds FK2Sarpsborg 08 FF4AAsist 190' İlk 118.9
- EliteserienSarpsborg 08 FF1KFUM Oslo390' İlk 116.4
- EliteserienFredrikstad FK1Sarpsborg 08 FF120' İlk 116.1
- EliteserienSarpsborg 08 FF2Valerenga290' İlk 117.7
- EliteserienTromso IL0Sarpsborg 08 FF090' İlk 117.2
- EliteserienSarpsborg 08 FF1Sandefjord Fotball290' İlk 116.8
- EliteserienViking FK2Sarpsborg 08 FF190' İlk 116.8
- EliteserienMolde FK3Sarpsborg 08 FF3Sarı kart 190' İlk 116.0
- EliteserienSarpsborg 08 FF1HamKam090' İlk 116.7
- EliteserienKristiansund BK0Sarpsborg 08 FF090' İlk 117.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler23 maç · 1.744 dk
Hücum
- Şut (isabetli)20 (6)90 dk’da 1.48
- Başarılı çalım9 / 26
Pas
- Kilit pas1290 dk’da 1.28
- Pas isabeti81%739 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme37 · 30
- Kazanılan ikili mücadele98 / 171
- Aldırdığı faul3090 dk’da 1.86
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EliteserienSarpsborg 08 FF | 21 | 1 | 2 | 1.661 | 3 | 0 |
| 2025 | EliteserienSarpsborg 08 FF | 27 | 1 | 0 | 1.978 | 3 | 0 |
| 2024 | EliteserienSarpsborg 08 FF | 16 | 1 | 1 | 1.147 | 2 | 0 |
| Toplam | 64 | 3 | 3 | 4.786 | 8 | 0 | |
Kulüpler
- Sarpsborg 08 FFŞu an#72
