FK PardubiceOrta saha
Samuel Šimek
- Forma numarası
- 26
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20261. Liga
8Maç6 kez ilk 11
437Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.41
Gol + asist1
Maç başına dakika56
90 dakikada gol + asist0.16
Sayılar arşivimizdeki 42 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
8.0G04.04.26 · FK Dukla Praha 0 - 2 FK Pardubice · Puan 8.06.3G12.04.26 · FK Pardubice 2 - 1 SK Sigma Olomouc · Puan 6.36.2M26.07.26 · FC Hradec Králové 2 - 1 FK Pardubice · Puan 6.26.0M02.08.26 · FK Pardubice 0 - 2 FK Jablonec · Puan 6.05.8M09.08.26 · SK Slavia Prague 2 - 1 FK Pardubice · Puan 5.86.8B15.08.26 · FK Pardubice 1 - 1 FK Mlada Boleslav · Puan 6.86.3M29.08.26 · FK Pardubice 1 - 2 SK Artis Brno · Puan 6.36.3B05.09.26 · 1. FC Slovacko 0 - 0 FK Pardubice · Puan 6.36.0G13.09.26 · FC Baník Ostrava 1 - 2 FK Pardubice · Puan 6.0–G19.09.26 · FK Pardubice 2 - 1 Bohemians 1905
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil20 maç · 1.385 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.73 |
| Kilit pas | 1.90 |
| Çalım | 1.76 |
| Pas isabeti | 75% |
| Kazanılan ikili | 52% |
| Top kazanma | 3.32 |
| Aldırdığı faul | 1.72 |
Son maçları
- 1. LigaFK Pardubice2Bohemians 1905112' Sonradan
- 1. LigaFC Baník Ostrava1FK Pardubice216' İlk 116.0
- 1. Liga1. FC Slovacko0FK Pardubice090' İlk 116.3
- 1. LigaFK Pardubice1SK Artis Brno273' İlk 116.3
- 1. LigaFK Pardubice1FK Mlada Boleslav1Sarı kart 190' İlk 116.8
- 1. LigaSK Slavia Prague2FK Pardubice187' İlk 115.8
- 1. LigaFK Pardubice0FK Jablonec224' Sonradan6.0
- 1. LigaFC Hradec Králové2FK Pardubice145' İlk 116.2
- 1. LigaFK Pardubice2SK Sigma Olomouc131' İlk 116.3
- 1. LigaFK Dukla Praha0FK Pardubice2AAsist 190' İlk 118.0
- 1. LigaFK Mlada Boleslav2FK Pardubice090' İlk 117.2
- 1. Liga1. FC Slovacko2FK Pardubice018' İlk 116.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler20 maç · 1.385 dk
Hücum
- Şut (isabetli)12 (5)90 dk’da 1.73
- Başarılı çalım11 / 15
Pas
- Kilit pas1790 dk’da 1.90
- Pas isabeti75%462 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme26 · 11
- Kazanılan ikili mücadele76 / 145
- Aldırdığı faul1690 dk’da 1.72
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1. LigaFK Pardubice | 8 | 0 | 0 | 437 | 1 | 0 |
| 2025 | 1. LigaFK Pardubice | 25 | 1 | 3 | 1.661 | 3 | 0 |
| 2024 | 1. LigaFK Pardubice | 9 | 0 | 0 | 573 | 2 | 0 |
| Toplam | 42 | 1 | 3 | 2.671 | 6 | 0 | |
Kulüpler
- FK PardubiceŞu an#26
