AC MonzaDefans
Saba Goglichidze
- Forma numarası
- 2
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Serie A · UEFA Uluslar Ligi
7Maç6 kez ilk 11
544Dakika
1Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.48
Gol + asist1
Maç başına dakika79
90 dakikada gol + asist0.11
Sayılar arşivimizdeki 73 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.2M18.04.26 · Watford 0 - 2 Sheffield United · Puan 6.26.0M02.05.26 · Watford 0 - 4 Coventry City · Puan 6.06.4M25.09.26 · Georgia 0 - 1 Northern Ireland · Puan 6.47.4B28.09.26 · Georgia 0 - 0 Ukraine · Puan 7.46.9M02.10.26 · Hungary 1 - 0 Georgia · Puan 6.97.5M11.10.26 · Lazio 3 - 1 AC Monza · Puan 7.5–G19.10.26 · AC Monza 4 - 0 Cagliari6.1M23.10.26 · Torino 3 - 2 AC Monza · Puan 6.15.7M28.10.26 · AC Monza 1 - 4 SSC Napoli · Puan 5.76.1M31.10.26 · Bologna 2 - 1 AC Monza · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil20 maç · 1.333 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.02 |
| Pas isabeti | 85% |
| Kazanılan ikili | 57% |
| Top kazanma | 4.06 |
| Aldırdığı faul | 2.24 |
Son maçları
- Serie ABologna2AC Monza190' İlk 116.1
- Serie AAC Monza1SSC Napoli4Sarı kart 145' İlk 115.7
- Serie ATorino3AC Monza290' İlk 116.1
- Serie AAC Monza4Cagliari090' İlk 11
- Serie ALazio3AC Monza1Gol 154' Sonradan7.5
- UEFA Uluslar LigiHungary1Georgia090' İlk 116.9
- UEFA Uluslar LigiGeorgia0Ukraine0Sarı kart 190' İlk 117.4
- UEFA Uluslar LigiGeorgia0Northern Ireland185' İlk 116.4
- ChampionshipWatford0Coventry City462' İlk 116.0
- ChampionshipWatford0Sheffield United290' İlk 116.2
- ChampionshipOxford United2Watford089' İlk 117.4
- ChampionshipWatford1Charlton Athletic190' İlk 116.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler20 maç · 1.333 dk
Hücum
- Şut (isabetli)7 (2)90 dk’da 1.02
- Başarılı çalım1 / 3
Pas
- Kilit pas1
- Pas isabeti85%639 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme27 · 15
- Kazanılan ikili mücadele68 / 119
- Aldırdığı faul2490 dk’da 2.24
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serie AAC Monza | 4 | 1 | 0 | 279 | 1 | 0 |
| UEFA Uluslar LigiGeorgia | 3 | 0 | 0 | 265 | 1 | 0 | |
| 2025 | ChampionshipWatford | 12 | 0 | 0 | 922 | 2 | 0 |
| Coppa ItaliaUdinese | 1 | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | |
| Serie AUdinese | 8 | 0 | 0 | 422 | 2 | 0 | |
| 2024 | Coppa ItaliaEmpoli FC | 3 | 0 | 0 | 118 | 1 | 0 |
| Serie AEmpoli FC | 33 | 0 | 1 | 2.546 | 3 | 1 | |
| UEFA Uluslar LigiGeorgia | 3 | 0 | 0 | 161 | 0 | 0 | |
| World Cup - Qualification EuropeGeorgia | 5 | 0 | 0 | 405 | 0 | 0 | |
| Toplam | 72 | 1 | 1 | 5.133 | 10 | 1 | |
