ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Sébastien Salles-Lamonge

Uyruk
France
Yaş
30
Forma numarası
19
Doğum yeri
Tarbes
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Liga MX

12Maç12 kez ilk 11
1.060Dakika
3Gol
2Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.13
Gol + asist4
Maç başına dakika87
90 dakikada gol + asist0.42

Sayılar arşivimizdeki 86 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.2G31.08.26 · CF Monterrey 1 - 3 Atletico San Luis · Puan 6.27.5M06.09.26 · Atletico San Luis 0 - 3 Chivas Guadalajara · Puan 7.57.2M15.09.26 · Club León 2 - 0 Atletico San Luis · Puan 7.27.1G20.09.26 · Atletico San Luis 3 - 1 Club Necaxa · Puan 7.19.1G27.09.26 · Pumas UNAM 2 - 3 Atletico San Luis · Puan 9.18.4M12.10.26 · Atletico San Luis 1 - 2 Santos Laguna · Puan 8.46.7B18.10.26 · Deportivo Toluca 1 - 1 Atletico San Luis · Puan 6.7–G21.10.26 · Atletico San Luis 2 - 1 Querétaro FC6.2G24.10.26 · CF Atlante 0 - 1 Atletico San Luis · Puan 6.25.8M31.10.26 · Atletico San Luis 0 - 1 Atlas · Puan 5.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Club Tijuana 7.9, Club America 7.3, Pachuca 7.2, CF Monterrey 6.2, Chivas Guadalajara 7.5, Club León 7.2, Club Necaxa 7.1, Pumas UNAM 9.1, Santos Laguna 8.4, Deportivo Toluca 6.7, CF Atlante 6.2, Atlas 5.8ort. 7.2201.08.26 · Atletico San Luis 0 - 0 Club Tijuana · 7.917.08.26 · Club America 3 - 0 Atletico San Luis · 7.324.08.26 · Atletico San Luis 1 - 1 Pachuca · 7.231.08.26 · CF Monterrey 1 - 3 Atletico San Luis · 6.206.09.26 · Atletico San Luis 0 - 3 Chivas Guadalajara · 7.515.09.26 · Club León 2 - 0 Atletico San Luis · 7.220.09.26 · Atletico San Luis 3 - 1 Club Necaxa · 7.127.09.26 · Pumas UNAM 2 - 3 Atletico San Luis · 9.112.10.26 · Atletico San Luis 1 - 2 Santos Laguna · 8.418.10.26 · Deportivo Toluca 1 - 1 Atletico San Luis · 6.724.10.26 · CF Atlante 0 - 1 Atletico San Luis · 6.231.10.26 · Atletico San Luis 0 - 1 Atlas · 5.85.89.1

90 dakika başına profil30 maç · 2.677 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.69, Kilit pas 2.56, Çalım 1.24, Pas isabeti 86%, Kazanılan ikili 50%, Top kazanma 2.61, Aldırdığı faul 2.79Şut: 1.69Kilit pas: 2.56Çalım: 1.24Pas isabeti: 86%Kazanılan ikili: 50%Top kazanma: 2.61Aldırdığı faul: 2.79Şut1.69Kilit pas2.56Çalım1.24Pas isabeti86%Kazanılan ikili50%Top kazanma2.61Aldırdığı faul2.79
90 dakika başına profil
Şut1.69
Kilit pas2.56
Çalım1.24
Pas isabeti86%
Kazanılan ikili50%
Top kazanma2.61
Aldırdığı faul2.79
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 12, Asist 3; 2025: Gol 5, Asist 6; 2026: Gol 3, Asist 22024 · Gol: 122024 · Asist: 32025 · Gol: 52025 · Asist: 62026 · Gol: 32026 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8805.04.26 · İlk 11: 90'13.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 90'23.04.26 · İlk 11: 90'26.04.26 · İlk 11: 90'18.07.26 · İlk 11: 90'26.07.26 · İlk 11: 90'01.08.26 · İlk 11: 90'17.08.26 · İlk 11: 90'24.08.26 · İlk 11: 90'31.08.26 · İlk 11: 90'06.09.26 · İlk 11: 90'15.09.26 · İlk 11: 77'20.09.26 · İlk 11: 89'27.09.26 · İlk 11: 88'12.10.26 · İlk 11: 90'18.10.26 · İlk 11: 86'21.10.26 · İlk 11: 90'24.10.26 · İlk 11: 76'31.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler30 maç · 2.677 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)35 (14)90 dk’da 1.69
  • Başarılı çalım22 / 43

Pas

  • Kilit pas7190 dk’da 2.56
  • Pas isabeti86%1.513 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme30 · 22
  • Kazanılan ikili mücadele130 / 260
  • Aldırdığı faul7290 dk’da 2.79

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Liga MXAtletico San Luis12321.06000
2025Liga MXAtletico San Luis34562.95260
2024Liga MXAtletico San Luis371232.66410
Toplam8320116.67670

Kulüpler

Hakkında

Sébastien Salles-Lamonge, Atletico San Luis formasıyla orta saha oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 28 Oca 1996, Tarbes (30 yaşında). Uyruğu: France. 2026 sezonunda 12 maçta 1.060 dakika oynadı; 3 gol, 2 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım