Prachuap FCForvet
Saharat Kanyarot
- Forma numarası
- 8
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Tayland Ligi
2Maç1 kez ilk 11
133Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.77
Gol + asist2
Maç başına dakika73
90 dakikada gol + asist0.25
Sayılar arşivimizdeki 35 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.0B31.01.26 · Kanchanaburi Power FC 0 - 0 Prachuap FC · Puan 7.06.7B14.02.26 · Ratchaburi FC 1 - 1 Prachuap FC · Puan 6.76.5G01.03.26 · Nakhon Ratchasima FC 1 - 2 Prachuap FC · Puan 6.57.9G07.03.26 · Prachuap FC 2 - 1 Muangthong United · Puan 7.97.8B14.03.26 · Lamphun Warrior FC 1 - 1 Prachuap FC · Puan 7.86.5B22.03.26 · Prachuap FC 0 - 0 Bangkok United · Puan 6.55.9M04.04.26 · Port FC 3 - 0 Prachuap FC · Puan 5.96.2G18.04.26 · Prachuap FC 2 - 0 Chonburi · Puan 6.26.2G11.10.26 · Prachuap FC 2 - 1 Chiangrai United FC · Puan 6.27.0G17.10.26 · Chonburi 1 - 2 Prachuap FC · Puan 7.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil17 maç · 1.187 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.16 |
| Kilit pas | 1.81 |
| Çalım | 1.62 |
| Pas isabeti | 76% |
| Kazanılan ikili | 56% |
| Top kazanma | 3.43 |
| Aldırdığı faul | 2.59 |
Son maçları
- Tayland LigiChonburi1Prachuap FC288' İlk 117.0
- Tayland LigiPrachuap FC2Chiangrai United FC145' Sonradan6.2
- Tayland LigiPrachuap FC2Chonburi0Sarı kart 145' Sonradan6.2
- Tayland LigiPort FC3Prachuap FC073' İlk 115.9
- Tayland LigiPrachuap FC0Bangkok United090' İlk 116.5
- Tayland LigiLamphun Warrior FC1Prachuap FC1AAsist 180' İlk 117.8
- Tayland LigiPrachuap FC2Muangthong United181' İlk 117.9
- Tayland LigiNakhon Ratchasima FC1Prachuap FC2Sarı kart 190' İlk 116.5
- Tayland LigiRatchaburi FC1Prachuap FC1Gol 1Sarı kart 168' İlk 116.7
- Tayland LigiKanchanaburi Power FC0Prachuap FC072' İlk 117.0
- Tayland LigiSukhothai FC0Prachuap FC054' İlk 117.1
- Tayland LigiPrachuap FC3Chiangrai United FC271' İlk 117.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler17 maç · 1.187 dk
Hücum
- Şut (isabetli)19 (8)90 dk’da 2.16
- Başarılı çalım11 / 16
Pas
- Kilit pas1590 dk’da 1.81
- Pas isabeti76%467 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme12 · 11
- Kazanılan ikili mücadele57 / 101
- Aldırdığı faul3090 dk’da 2.59
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Tayland LigiPrachuap FC | 2 | 0 | 0 | 133 | 0 | 0 |
| 2025 | Tayland LigiPrachuap FC | 15 | 2 | 1 | 1.054 | 3 | 0 |
| 2024 | Tayland LigiPrachuap FC | 18 | 5 | 3 | 816 | 2 | 0 |
| Toplam | 35 | 7 | 4 | 2.003 | 5 | 0 | |
Kulüpler
- Prachuap FCŞu an#8
