ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Larne FCDefans

S. Graham

Uyruk
Northern Ireland
Yaş
25
Forma numarası
11
Tam adı
Sean Graham
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026UEFA Şampiyonlar Ligi

2Maç2 kez ilk 11
168Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 7 maç
Ortalama puan6.23
Gol + asist1
Maç başına dakika76
90 dakikada gol + asist0.17

Sayılar arşivimizdeki 7 maçtan.

FormSon 7 maçın puanı ve sonucu

6.3M03.10.24 · Molde FK 3 - 0 Larne FC · Puan 6.36.3M24.10.24 · Larne FC 1 - 4 Shamrock Rovers · Puan 6.3–M07.11.24 · Larne FC 1 - 2 St. Gallen4.9M28.11.24 · NK Olimpija Ljubljana 1 - 0 Larne FC · Puan 4.97.7G19.12.24 · Larne FC 1 - 0 Gent · Puan 7.76.2G07.07.26 · Tre Fiori 0 - 1 Larne FC · Puan 6.26.0G14.07.26 · Larne FC 2 - 1 Tre Fiori · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 6 maç

Reyting trendi: Molde FK 6.3, Shamrock Rovers 6.3, NK Olimpija Ljubljana 4.9, Gent 7.7, Tre Fiori 6.2, Tre Fiori 6.0ort. 6.2303.10.24 · Molde FK 3 - 0 Larne FC · 6.324.10.24 · Larne FC 1 - 4 Shamrock Rovers · 6.328.11.24 · NK Olimpija Ljubljana 1 - 0 Larne FC · 4.919.12.24 · Larne FC 1 - 0 Gent · 7.707.07.26 · Tre Fiori 0 - 1 Larne FC · 6.214.07.26 · Larne FC 2 - 1 Tre Fiori · 6.06.07.7

Son maçları

  • UEFA Şampiyonlar LigiLarne FC2Tre Fiori180' İlk 116.0
  • UEFA Şampiyonlar LigiTre Fiori0Larne FC1Sarı kart 188' İlk 116.2
  • UEFA Konferans LigiLarne FC1Gent0Asist 1Sarı kart 190' İlk 117.7
  • UEFA Konferans LigiNK Olimpija Ljubljana1Larne FC02Sarı kart 2Kırmızı kart 182' İlk 114.9
  • UEFA Konferans LigiLarne FC1St. Gallen214' Sonradan
  • UEFA Konferans LigiLarne FC1Shamrock Rovers4Sarı kart 190' İlk 116.3
  • UEFA Konferans LigiMolde FK3Larne FC090' İlk 116.3

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12024 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 7 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 7 maç, Maç başına dakika 7603.10.24 · İlk 11: 90'24.10.24 · İlk 11: 90'07.11.24 · Sonradan: 14'28.11.24 · İlk 11: 82'19.12.24 · İlk 11: 90'07.07.26 · İlk 11: 88'14.07.26 · İlk 11: 80'

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026UEFA Şampiyonlar LigiLarne FC20016810
2024League CupLarne FC31–25100
UEFA Konferans LigiLarne FC50136641
Toplam101178551

Kulüpler

Hakkında

S. Graham, Larne FC formasıyla defans oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi: 20 Kas 2000 (25 yaşında). Uyruğu: Northern Ireland. 2026 sezonunda 2 maçta 168 dakika oynadı; 0 gol, 0 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım