Club NXTDefans
Samuel Gomez Van Hoogen
- Forma numarası
- 82
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Challenger Pro Ligi
7Maç6 kez ilk 11
401Dakika
0Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.51
Gol + asist1
Maç başına dakika62
90 dakikada gol + asist0.15
Sayılar arşivimizdeki 45 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.2B14.03.26 · Club NXT 2 - 2 SK Beveren · Puan 6.26.4M21.03.26 · KAA Gent B 3 - 2 Club NXT · Puan 6.46.1M04.04.26 · Club NXT 0 - 1 Eupen · Puan 6.17.2G29.08.26 · Patro Eisden Maasmechelen 1 - 2 Club NXT · Puan 7.26.2M05.09.26 · Club NXT 0 - 1 Eupen · Puan 6.26.1B13.09.26 · RFC Liege 4 - 4 Club NXT · Puan 6.17.0B18.09.26 · Club NXT 2 - 2 KAA Gent B · Puan 7.0–M09.10.26 · FCV Dender EH 3 - 0 Club NXT6.9B24.10.26 · Jong KRC Genk 0 - 0 Club NXT · Puan 6.9–M31.10.26 · Club NXT 3 - 4 KSC Hasselt
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil26 maç · 2.060 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.64 |
| Kilit pas | 0.97 |
| Çalım | 1.07 |
| Pas isabeti | 91% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Top kazanma | 3.25 |
| Aldırdığı faul | 1.63 |
Son maçları
- Challenger Pro LigiClub NXT3KSC Hasselt49' İlk 11
- Challenger Pro LigiJong KRC Genk0Club NXT090' İlk 116.9
- Challenger Pro LigiFCV Dender EH3Club NXT011' Sonradan
- Challenger Pro LigiClub NXT2KAA Gent B2AAsist 1Sarı kart 179' İlk 117.0
- Challenger Pro LigiRFC Liege4Club NXT432' İlk 116.1
- Challenger Pro LigiClub NXT0Eupen1Sarı kart 190' İlk 116.2
- Challenger Pro LigiPatro Eisden Maasmechelen1Club NXT290' İlk 117.2
- Challenger Pro LigiClub NXT0Eupen139' İlk 116.1
- Challenger Pro LigiKAA Gent B3Club NXT290' İlk 116.4
- Challenger Pro LigiClub NXT2SK Beveren290' İlk 116.2
- Challenger Pro LigiK. Lierse Kempenzonen2Club NXT190' İlk 117.0
- Challenger Pro LigiClub NXT0RSCA Futures590' İlk 115.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler26 maç · 2.060 dk
Hücum
- Şut (isabetli)6 (1)90 dk’da 0.64
- Başarılı çalım10 / 16
Pas
- Kilit pas1190 dk’da 0.97
- Pas isabeti91%1.434 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme35 · 25
- Kazanılan ikili mücadele101 / 183
- Aldırdığı faul2490 dk’da 1.63
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Challenger Pro LigiClub NXT | 7 | 0 | 1 | 401 | 2 | 0 |
| 2025 | Challenger Pro LigiClub NXT | 24 | 0 | 1 | 2.109 | 5 | 0 |
| 2024 | Eerste DivisieJong PSV Eindhoven | 14 | 0 | 0 | 1.180 | 1 | 0 |
| Toplam | 45 | 0 | 2 | 3.690 | 8 | 0 | |
Kulüpler
- Club NXTŞu an#82
- Jong PSV EindhovenŞu an#13
- Club BruggeŞu an#82
