StrasbourgForvet
Samuel Amo-Ameyaw
- Forma numarası
- 7
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 1
7Maç3 kez ilk 11
244Dakika
2Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.49
Gol + asist2
Maç başına dakika38
90 dakikada gol + asist0.48
Sayılar arşivimizdeki 58 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.1M07.05.26 · Strasbourg 0 - 1 Rayo Vallecano · Puan 6.16.8B10.05.26 · Angers SCO 1 - 1 Strasbourg · Puan 6.86.0G13.05.26 · Stade Brestois 1 - 2 Strasbourg · Puan 6.06.1M21.08.26 · Marsilya 4 - 0 Strasbourg · Puan 6.1–G29.08.26 · Strasbourg 2 - 1 Lens8.6G06.09.26 · ES Troyes 2 - 6 Strasbourg · Puan 8.6–B12.09.26 · Strasbourg 1 - 1 AS Monaco5.9M19.09.26 · Paris 2 - 1 Strasbourg · Puan 5.96.2M11.10.26 · OGC Nice 2 - 1 Strasbourg · Puan 6.26.2M17.10.26 · Strasbourg 1 - 3 Paris Saint-Germain · Puan 6.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil36 maç · 1.478 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.52 |
| Kilit pas | 1.91 |
| Çalım | 3.31 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 51% |
| Top kazanma | 2.65 |
| Aldırdığı faul | 2.89 |
Son maçları
- Lig 1Strasbourg1Paris Saint-Germain330' İlk 116.2
- Lig 1OGC Nice2Strasbourg173' İlk 116.2
- Lig 1Paris2Strasbourg123' Sonradan5.9
- Lig 1Strasbourg1AS Monaco18' Sonradan
- Lig 1ES Troyes2Strasbourg62Gol 227' Sonradan8.6
- Lig 1Strasbourg2Lens114' Sonradan
- Lig 1Marsilya4Strasbourg0Sarı kart 169' İlk 116.1
- Lig 1Stade Brestois1Strasbourg218' Sonradan6.0
- Lig 1Angers SCO1Strasbourg190' İlk 116.8
- UEFA Konferans LigiStrasbourg0Rayo Vallecano123' Sonradan6.1
- Lig 1Strasbourg1Toulouse2Gol 190' İlk 118.0
- UEFA Konferans LigiRayo Vallecano1Strasbourg023' Sonradan6.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler36 maç · 1.478 dk
Hücum
- Şut (isabetli)23 (12)90 dk’da 2.52
- Başarılı çalım40 / 81
Pas
- Kilit pas1590 dk’da 1.91
- Pas isabeti86%543 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme17 · 6
- Kazanılan ikili mücadele90 / 175
- Aldırdığı faul3390 dk’da 2.89
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 1Strasbourg | 7 | 2 | 0 | 244 | 1 | 0 |
| 2025 | Coupe de FranceStrasbourg | 5 | 0 | 0 | 112 | 0 | 0 |
| Lig 1Strasbourg | 25 | 2 | 2 | 1.050 | 2 | 0 | |
| UEFA Konferans LigiStrasbourg | 9 | 0 | 2 | 578 | 1 | 0 | |
| 2024 | Coupe de FranceStrasbourg | 1 | 0 | 0 | 80 | 0 | 0 |
| Lig 1Strasbourg | 9 | 2 | 0 | 325 | 0 | 0 | |
| Premier LigSouthampton | 2 | 0 | 0 | 26 | 1 | 0 | |
| Toplam | 58 | 6 | 4 | 2.415 | 5 | 0 | |
Kulüpler
- StrasbourgŞu an#7
- SouthamptonŞu an#27
- Brondby IFŞu an#27
