ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Forma numarası
26
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Pro Ligi

1Maç0 kez ilk 11
9Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.30
Gol + asist2
Maç başına dakika73
90 dakikada gol + asist0.25

Sayılar arşivimizdeki 71 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

8.6G12.04.26 · Mechelen 0 - 1 Royale Union Saint-Gilloise · Puan 8.66.7G19.04.26 · Royale Union Saint-Gilloise 2 - 1 Club Brugge · Puan 6.78.0B22.04.26 · Royale Union Saint-Gilloise 0 - 0 Gent · Puan 8.06.8G26.04.26 · RSC Anderlecht 1 - 3 Royale Union Saint-Gilloise · Puan 6.86.0M02.05.26 · Sint-Truiden 2 - 1 Royale Union Saint-Gilloise · Puan 6.07.6G10.05.26 · Royale Union Saint-Gilloise 3 - 0 Mechelen · Puan 7.65.8M17.05.26 · Club Brugge 5 - 0 Royale Union Saint-Gilloise · Puan 5.88.9G24.05.26 · Royale Union Saint-Gilloise 5 - 1 RSC Anderlecht · Puan 8.9–G25.10.26 · Royale Union Saint-Gilloise 5 - 2 Cercle Brugge KSV–G31.10.26 · SK Beveren 1 - 2 Royale Union Saint-Gilloise

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: KRC Genk 7.1, FCV Dender EH 7.3, Sint-Truiden 7.8, Sint-Truiden 7.9, Mechelen 8.6, Club Brugge 6.7, Gent 8.0, RSC Anderlecht 6.8, Sint-Truiden 6.0, Mechelen 7.6, Club Brugge 5.8, RSC Anderlecht 8.9ort. 7.3807.03.26 · Royale Union Saint-Gilloise 2 - 1 KRC Genk · 7.114.03.26 · Royale Union Saint-Gilloise 2 - 0 FCV Dender EH · 7.322.03.26 · Sint-Truiden 1 - 3 Royale Union Saint-Gilloise · 7.804.04.26 · Royale Union Saint-Gilloise 1 - 0 Sint-Truiden · 7.912.04.26 · Mechelen 0 - 1 Royale Union Saint-Gilloise · 8.619.04.26 · Royale Union Saint-Gilloise 2 - 1 Club Brugge · 6.722.04.26 · Royale Union Saint-Gilloise 0 - 0 Gent · 8.026.04.26 · RSC Anderlecht 1 - 3 Royale Union Saint-Gilloise · 6.802.05.26 · Sint-Truiden 2 - 1 Royale Union Saint-Gilloise · 6.010.05.26 · Royale Union Saint-Gilloise 3 - 0 Mechelen · 7.617.05.26 · Club Brugge 5 - 0 Royale Union Saint-Gilloise · 5.824.05.26 · Royale Union Saint-Gilloise 5 - 1 RSC Anderlecht · 8.98.9

90 dakika başına profil30 maç · 2.447 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.13, Kilit pas 1.35, Çalım 0.98, Pas isabeti 79%, Kazanılan ikili 65%, Top kazanma 4.41, Aldırdığı faul 1.30Şut: 2.13Kilit pas: 1.35Çalım: 0.98Pas isabeti: 79%Kazanılan ikili: 65%Top kazanma: 4.41Aldırdığı faul: 1.30Şut2.13Kilit pas1.35Çalım0.98Pas isabeti79%Kazanılan ikili65%Top kazanma4.41Aldırdığı faul1.30
90 dakika başına profil
Şut2.13
Kilit pas1.35
Çalım0.98
Pas isabeti79%
Kazanılan ikili65%
Top kazanma4.41
Aldırdığı faul1.30
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Pro LigiSK Beveren1Royale Union Saint-Gilloise26' Sonradan
  • Pro LigiRoyale Union Saint-Gilloise5Cercle Brugge KSV29' Sonradan
  • Pro LigiRoyale Union Saint-Gilloise5RSC Anderlecht1Gol 190' İlk 118.9
  • Pro LigiClub Brugge5Royale Union Saint-Gilloise0Sarı kart 190' İlk 115.8
  • Pro LigiRoyale Union Saint-Gilloise3Mechelen090' İlk 117.6
  • Pro LigiSint-Truiden2Royale Union Saint-Gilloise189' İlk 116.0
  • Pro LigiRSC Anderlecht1Royale Union Saint-Gilloise3Sarı kart 190' İlk 116.8
  • Pro LigiRoyale Union Saint-Gilloise0Gent090' İlk 118.0
  • Pro LigiRoyale Union Saint-Gilloise2Club Brugge1Sarı kart 190' İlk 116.7
  • Pro LigiMechelen0Royale Union Saint-Gilloise1Gol 190' İlk 118.6
  • Pro LigiRoyale Union Saint-Gilloise1Sint-Truiden090' İlk 117.9
  • Pro LigiSint-Truiden1Royale Union Saint-Gilloise3Gol 190' İlk 117.8

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 3, Asist 1; 2025: Gol 6, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 32024 · Asist: 12025 · Gol: 6

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8228.01.26 · İlk 11: 90'01.02.26 · İlk 11: 90'08.02.26 · İlk 11: 90'14.02.26 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 90'01.03.26 · İlk 11: 90'07.03.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'22.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'12.04.26 · İlk 11: 90'19.04.26 · İlk 11: 90'22.04.26 · İlk 11: 90'26.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 89'10.05.26 · İlk 11: 90'17.05.26 · İlk 11: 90'24.05.26 · İlk 11: 90'25.10.26 · Sonradan: 9'31.10.26 · Sonradan: 6'

Ayrıntılı istatistikler30 maç · 2.447 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)41 (19)90 dk’da 2.13
  • Başarılı çalım6 / 8

Pas

  • Kilit pas1690 dk’da 1.35
  • Pas isabeti79%1.275 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme41 · 48
  • Kazanılan ikili mücadele165 / 255
  • Aldırdığı faul1790 dk’da 1.30

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Pro LigiRoyale Union Saint-Gilloise100900
2025Pro LigiRoyale Union Saint-Gilloise32502.62990
UEFA Şampiyonlar LigiRoyale Union Saint-Gilloise61038410
2024Pro LigiRoyale Union Saint-Gilloise23211.19650
UEFA Avrupa LigiRoyale Union Saint-Gilloise81047630
Toplam70914.694180

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım