ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Riku Yamada

Forma numarası
24
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2027J1 Ligi

9Maç8 kez ilk 11
626Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.53
Gol + asist0
Maç başına dakika71
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 21 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.7B17.05.26 · V-Varen Nagasaki 2 - 2 Vissel Kobe · Puan 6.76.8G09.08.26 · V-Varen Nagasaki 2 - 1 Kyoto Sanga FC · Puan 6.86.5M15.08.26 · Fagiano Okayama FC 1 - 0 V-Varen Nagasaki · Puan 6.56.6M21.08.26 · Kashiwa Reysol 4 - 2 V-Varen Nagasaki · Puan 6.66.3M29.08.26 · V-Varen Nagasaki 0 - 3 Tokyo · Puan 6.36.4B02.09.26 · V-Varen Nagasaki 2 - 2 Gamba Osaka · Puan 6.46.1M06.09.26 · Vissel Kobe 3 - 1 V-Varen Nagasaki · Puan 6.17.9G12.09.26 · V-Varen Nagasaki 2 - 0 Nagoya Grampus Eight · Puan 7.95.9B19.09.26 · V-Varen Nagasaki 1 - 1 Cerezo Osaka · Puan 5.96.1B11.10.26 · JEF United Ichihara Chiba 1 - 1 V-Varen Nagasaki · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Fagiano Okayama FC 7.3, Cerezo Osaka 5.7, Vissel Kobe 6.7, Kyoto Sanga FC 6.8, Fagiano Okayama FC 6.5, Kashiwa Reysol 6.6, Tokyo 6.3, Gamba Osaka 6.4, Vissel Kobe 6.1, Nagoya Grampus Eight 7.9, Cerezo Osaka 5.9, JEF United Ichihara Chiba 6.1ort. 6.5206.05.26 · V-Varen Nagasaki 2 - 1 Fagiano Okayama FC · 7.309.05.26 · Cerezo Osaka 3 - 2 V-Varen Nagasaki · 5.717.05.26 · V-Varen Nagasaki 2 - 2 Vissel Kobe · 6.709.08.26 · V-Varen Nagasaki 2 - 1 Kyoto Sanga FC · 6.815.08.26 · Fagiano Okayama FC 1 - 0 V-Varen Nagasaki · 6.521.08.26 · Kashiwa Reysol 4 - 2 V-Varen Nagasaki · 6.629.08.26 · V-Varen Nagasaki 0 - 3 Tokyo · 6.302.09.26 · V-Varen Nagasaki 2 - 2 Gamba Osaka · 6.406.09.26 · Vissel Kobe 3 - 1 V-Varen Nagasaki · 6.112.09.26 · V-Varen Nagasaki 2 - 0 Nagoya Grampus Eight · 7.919.09.26 · V-Varen Nagasaki 1 - 1 Cerezo Osaka · 5.911.10.26 · JEF United Ichihara Chiba 1 - 1 V-Varen Nagasaki · 6.16.17.9

90 dakika başına profil21 maç · 1.353 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.98, Kilit pas 2.28, Çalım 1.99, Pas isabeti 85%, Kazanılan ikili 41%, Top kazanma 3.12, Aldırdığı faul 1.46Şut: 1.98Kilit pas: 2.28Çalım: 1.99Pas isabeti: 85%Kazanılan ikili: 41%Top kazanma: 3.12Aldırdığı faul: 1.46Şut1.98Kilit pas2.28Çalım1.99Pas isabeti85%Kazanılan ikili41%Top kazanma3.12Aldırdığı faul1.46
90 dakika başına profil
Şut1.98
Kilit pas2.28
Çalım1.99
Pas isabeti85%
Kazanılan ikili41%
Top kazanma3.12
Aldırdığı faul1.46
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2026: Gol 0, Asist 1; 2027: Gol 0, Asist 02026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6428.02.26 · İlk 11: 64'08.03.26 · İlk 11: 62'15.03.26 · Sonradan: 16'18.03.26 · İlk 11: 67'21.03.26 · Sonradan: 13'25.04.26 · İlk 11: 87'29.04.26 · İlk 11: 61'03.05.26 · İlk 11: 45'06.05.26 · İlk 11: 64'09.05.26 · İlk 11: 90'17.05.26 · İlk 11: 82'09.08.26 · İlk 11: 86'15.08.26 · İlk 11: 90'21.08.26 · Sonradan: 45'29.08.26 · İlk 11: 70'02.09.26 · İlk 11: 66'06.09.26 · İlk 11: 80'12.09.26 · İlk 11: 86'19.09.26 · İlk 11: 58'11.10.26 · İlk 11: 45'

Ayrıntılı istatistikler21 maç · 1.353 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)8 (4)90 dk’da 1.98
  • Başarılı çalım10 / 19

Pas

  • Kilit pas1190 dk’da 2.28
  • Pas isabeti85%666 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme19 · 10
  • Kazanılan ikili mücadele41 / 99
  • Aldırdığı faul790 dk’da 1.46

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2027J1 LigiV-Varen Nagasaki90062610
2026J1 LigiV-Varen Nagasaki120172720
Toplam21011.35330

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım