ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
TOP OssOrta saha

Richard van der Venne

Forma numarası
10
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie

12Maç11 kez ilk 11
899Dakika
1Gol
0Asist
5Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.26
Gol + asist1
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.11

Sayılar arşivimizdeki 63 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.8M04.09.26 · Vitesse Arnhem 2 - 1 TOP Oss · Puan 5.86.4M11.09.26 · VVV-Venlo 3 - 1 TOP Oss · Puan 6.47.5G18.09.26 · TOP Oss 3 - 0 FC Dordrecht · Puan 7.56.2M26.09.26 · Emmen 1 - 0 TOP Oss · Puan 6.26.4G03.10.26 · TOP Oss 4 - 1 MVV Maastricht · Puan 6.46.1G09.10.26 · TOP Oss 3 - 1 Helmond Sport · Puan 6.16.4M16.10.26 · FC Den Bosch 2 - 1 TOP Oss · Puan 6.46.0B23.10.26 · TOP Oss 3 - 3 Jong Ajax Amsterdam · Puan 6.06.1G28.10.26 · PEC Zwolle 1 - 2 TOP Oss · Puan 6.15.7M02.11.26 · Heracles Almelo 2 - 0 TOP Oss · Puan 5.7

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Jong PSV Eindhoven 6.1, Jong FC Utrecht 6.5, Vitesse Arnhem 5.8, VVV-Venlo 6.4, FC Dordrecht 7.5, Emmen 6.2, MVV Maastricht 6.4, Helmond Sport 6.1, FC Den Bosch 6.4, Jong Ajax Amsterdam 6.0, PEC Zwolle 6.1, Heracles Almelo 5.7ort. 6.2724.08.26 · Jong PSV Eindhoven 1 - 0 TOP Oss · 6.128.08.26 · TOP Oss 2 - 1 Jong FC Utrecht · 6.504.09.26 · Vitesse Arnhem 2 - 1 TOP Oss · 5.811.09.26 · VVV-Venlo 3 - 1 TOP Oss · 6.418.09.26 · TOP Oss 3 - 0 FC Dordrecht · 7.526.09.26 · Emmen 1 - 0 TOP Oss · 6.203.10.26 · TOP Oss 4 - 1 MVV Maastricht · 6.409.10.26 · TOP Oss 3 - 1 Helmond Sport · 6.116.10.26 · FC Den Bosch 2 - 1 TOP Oss · 6.423.10.26 · TOP Oss 3 - 3 Jong Ajax Amsterdam · 6.028.10.26 · PEC Zwolle 1 - 2 TOP Oss · 6.102.11.26 · Heracles Almelo 2 - 0 TOP Oss · 5.75.77.5

90 dakika başına profil29 maç · 1.264 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.59, Kilit pas 1.00, Çalım 0.20, Pas isabeti 70%, Kazanılan ikili 44%, Top kazanma 2.25, Aldırdığı faul 1.51Şut: 2.59Kilit pas: 1.00Çalım: 0.20Pas isabeti: 70%Kazanılan ikili: 44%Top kazanma: 2.25Aldırdığı faul: 1.51Şut2.59Kilit pas1.00Çalım0.20Pas isabeti70%Kazanılan ikili44%Top kazanma2.25Aldırdığı faul1.51
90 dakika başına profil
Şut2.59
Kilit pas1.00
Çalım0.20
Pas isabeti70%
Kazanılan ikili44%
Top kazanma2.25
Aldırdığı faul1.51
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 4, Asist 1; 2025: Gol 6, Asist 0; 2026: Gol 1, Asist 02024 · Gol: 42024 · Asist: 12025 · Gol: 62026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5630.01.26 · Sonradan: 8'03.04.26 · Sonradan: 1'06.04.26 · Sonradan: 17'10.04.26 · Sonradan: 9'17.04.26 · Sonradan: 27'24.04.26 · Sonradan: 14'07.08.26 · İlk 11: 70'15.08.26 · İlk 11: 68'24.08.26 · Sonradan: 27'28.08.26 · İlk 11: 62'04.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 90'18.09.26 · İlk 11: 90'26.09.26 · İlk 11: 90'03.10.26 · İlk 11: 79'09.10.26 · İlk 11: 85'16.10.26 · İlk 11: 58'23.10.26 · İlk 11: 80'28.10.26 · İlk 11: 60'02.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler29 maç · 1.264 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)32 (15)90 dk’da 2.59
  • Başarılı çalım1 / 2

Pas

  • Kilit pas1090 dk’da 1.00
  • Pas isabeti70%355 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme16 · 6
  • Kazanılan ikili mücadele44 / 101
  • Aldırdığı faul1490 dk’da 1.51

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieTOP Oss121089950
2025Eerste DivisieWaalwijk30501.26540
KNVB BekerWaalwijk1102600
2024EredivisieWaalwijk174173830
KNVB BekerWaalwijk1003000
Toplam611112.958120

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım