ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Forge FCDefans

Rezart Rama

Forma numarası
24
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Kanada Premier Ligi

22Maç22 kez ilk 11
1.758Dakika
0Gol
1Asist
6Sarı kart
2Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.07
Gol + asist1
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist0.12

Sayılar arşivimizdeki 27 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

4.9M16.08.26 · Cavalry FC 2 - 1 Forge FC · Puan 4.97.9B06.09.26 · Forge FC 1 - 1 Inter Toronto FC · Puan 7.98.2G13.09.26 · Forge FC 3 - 0 Atletico Ottawa · Puan 8.26.7B20.09.26 · Cavalry FC 1 - 1 Forge FC · Puan 6.77.7B27.09.26 · Vancouver FC 1 - 1 Forge FC · Puan 7.76.2B03.10.26 · Forge FC 3 - 3 HFX Wanderers · Puan 6.27.4G08.10.26 · Forge FC 3 - 0 FC Pacific Greater Victoria · Puan 7.46.8G12.10.26 · Forge FC 5 - 0 Inter Toronto FC · Puan 6.88.2G17.10.26 · Atletico Ottawa 1 - 2 Forge FC · Puan 8.26.7B25.10.26 · FC Pacific Greater Victoria 1 - 1 Forge FC · Puan 6.7

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: HFX Wanderers 8.1, Vancouver FC 6.1, Cavalry FC 4.9, Inter Toronto FC 7.9, Atletico Ottawa 8.2, Cavalry FC 6.7, Vancouver FC 7.7, HFX Wanderers 6.2, FC Pacific Greater Victoria 7.4, Inter Toronto FC 6.8, Atletico Ottawa 8.2, FC Pacific Greater Victoria 6.7ort. 7.0803.08.26 · HFX Wanderers 0 - 0 Forge FC · 8.108.08.26 · Forge FC 0 - 1 Vancouver FC · 6.116.08.26 · Cavalry FC 2 - 1 Forge FC · 4.906.09.26 · Forge FC 1 - 1 Inter Toronto FC · 7.913.09.26 · Forge FC 3 - 0 Atletico Ottawa · 8.220.09.26 · Cavalry FC 1 - 1 Forge FC · 6.727.09.26 · Vancouver FC 1 - 1 Forge FC · 7.703.10.26 · Forge FC 3 - 3 HFX Wanderers · 6.208.10.26 · Forge FC 3 - 0 FC Pacific Greater Victoria · 7.412.10.26 · Forge FC 5 - 0 Inter Toronto FC · 6.817.10.26 · Atletico Ottawa 1 - 2 Forge FC · 8.225.10.26 · FC Pacific Greater Victoria 1 - 1 Forge FC · 6.76.78.2

90 dakika başına profil22 maç · 1.758 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.77, Kilit pas 1.02, Çalım 1.20, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 49%, Top kazanma 4.60, Aldırdığı faul 1.39Şut: 0.77Kilit pas: 1.02Çalım: 1.20Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 49%Top kazanma: 4.60Aldırdığı faul: 1.39Şut0.77Kilit pas1.02Çalım1.20Pas isabeti84%Kazanılan ikili49%Top kazanma4.60Aldırdığı faul1.39
90 dakika başına profil
Şut0.77
Kilit pas1.02
Çalım1.20
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili49%
Top kazanma4.60
Aldırdığı faul1.39
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8113.05.26 · İlk 11: 90'24.05.26 · İlk 11: 90'31.05.26 · İlk 11: 89'07.06.26 · İlk 11: 79'11.06.26 · İlk 11: 90'01.07.26 · İlk 11: 90'05.07.26 · İlk 11: 90'27.07.26 · İlk 11: 45'03.08.26 · İlk 11: 90'08.08.26 · İlk 11: 79'16.08.26 · İlk 11: 38'06.09.26 · İlk 11: 90'13.09.26 · İlk 11: 90'20.09.26 · İlk 11: 90'27.09.26 · İlk 11: 90'03.10.26 · İlk 11: 90'08.10.26 · İlk 11: 90'12.10.26 · İlk 11: 67'17.10.26 · İlk 11: 90'25.10.26 · İlk 11: 45'

Ayrıntılı istatistikler22 maç · 1.758 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)9 (2)90 dk’da 0.77
  • Başarılı çalım17 / 32

Pas

  • Kilit pas1490 dk’da 1.02
  • Pas isabeti84%963 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme56 · 31
  • Kazanılan ikili mücadele104 / 211
  • Aldırdığı faul2390 dk’da 1.39

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Kanada Premier LigiForge FC22011.75862
2025Kanada Premier LigiForge FC50043810
Toplam27012.19672

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım