ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Urawa RedsOrta saha

Renji Hidano

Forma numarası
43
Orta saha

Sezon 2027J1 Ligi

4Maç1 kez ilk 11
69Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.13
Gol + asist0
Maç başına dakika24
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 24 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.0G06.05.26 · Kashiwa Reysol 0 - 1 Urawa Reds · Puan 6.06.1M22.05.26 · Machida Zelvia 1 - 0 Urawa Reds · Puan 6.16.5B31.05.26 · Fagiano Okayama FC 1 - 1 Urawa Reds · Puan 6.56.1M15.08.26 · Urawa Reds 1 - 4 Sanfrecce Hiroshima · Puan 6.1–M23.08.26 · Machida Zelvia 3 - 1 Urawa Reds6.1M10.10.26 · Tokyo 3 - 0 Urawa Reds · Puan 6.16.0G17.10.26 · Mito HollyHock 0 - 1 Urawa Reds · Puan 6.0–G21.10.26 · Urawa Reds 3 - 2 JEF United Ichihara Chiba–G25.10.26 · Urawa Reds 1 - 0 V-Varen Nagasaki–M31.10.26 · Kashiwa Reysol 4 - 0 Urawa Reds

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Machida Zelvia 6.5, Tokyo Verdy 7.5, Kashima Antlers 6.2, Yokohama F. Marinos 5.7, Kawasaki Frontale 5.9, JEF United Ichihara Chiba 6.8, Kashiwa Reysol 6.0, Machida Zelvia 6.1, Fagiano Okayama FC 6.5, Sanfrecce Hiroshima 6.1, Tokyo 6.1, Mito HollyHock 6.0ort. 6.2822.03.26 · Urawa Reds 1 - 2 Machida Zelvia · 6.512.04.26 · Urawa Reds 1 - 1 Tokyo Verdy · 7.518.04.26 · Kashima Antlers 1 - 0 Urawa Reds · 6.225.04.26 · Urawa Reds 2 - 3 Yokohama F. Marinos · 5.729.04.26 · Urawa Reds 2 - 0 Kawasaki Frontale · 5.902.05.26 · Urawa Reds 2 - 0 JEF United Ichihara Chiba · 6.806.05.26 · Kashiwa Reysol 0 - 1 Urawa Reds · 6.022.05.26 · Machida Zelvia 1 - 0 Urawa Reds · 6.131.05.26 · Fagiano Okayama FC 1 - 1 Urawa Reds · 6.515.08.26 · Urawa Reds 1 - 4 Sanfrecce Hiroshima · 6.110.10.26 · Tokyo 3 - 0 Urawa Reds · 6.117.10.26 · Mito HollyHock 0 - 1 Urawa Reds · 6.06.07.5

90 dakika başına profil21 maç · 914 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.18, Çalım 2.33, Pas isabeti 74%, Kazanılan ikili 47%, Top kazanma 3.35, Aldırdığı faul 1.93Şut: 2.18Çalım: 2.33Pas isabeti: 74%Kazanılan ikili: 47%Top kazanma: 3.35Aldırdığı faul: 1.93Şut2.18Çalım2.33Pas isabeti74%Kazanılan ikili47%Top kazanma3.35Aldırdığı faul1.93
90 dakika başına profil
Şut2.18
Çalım2.33
Pas isabeti74%
Kazanılan ikili47%
Top kazanma3.35
Aldırdığı faul1.93
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 4, Asist 0; 2027: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 12026 · Gol: 4

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 3607.03.26 · İlk 11: 69'14.03.26 · İlk 11: 65'18.03.26 · Sonradan: 22'22.03.26 · İlk 11: 45'05.04.26 · Sonradan: 9'12.04.26 · İlk 11: 78'18.04.26 · Sonradan: 17'25.04.26 · İlk 11: 89'29.04.26 · Sonradan: 19'02.05.26 · İlk 11: 67'06.05.26 · Sonradan: 28'22.05.26 · Sonradan: 18'31.05.26 · İlk 11: 57'15.08.26 · Sonradan: 24'23.08.26 · Sonradan: 10'10.10.26 · Sonradan: 18'17.10.26 · İlk 11: 17'21.10.26 · İlk 11: 58'25.10.26 · Sonradan: 9'31.10.26 · Sonradan: 1'

Ayrıntılı istatistikler21 maç · 914 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)18 (9)90 dk’da 2.18
  • Başarılı çalım12 / 23

Pas

  • Kilit pas6
  • Pas isabeti74%147 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme10 · 3
  • Kazanılan ikili mücadele44 / 93
  • Aldırdığı faul990 dk’da 1.93

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2027J1 LigiUrawa Reds4006900
2026J1 LigiUrawa Reds164076900
2025J1 LigiUrawa Reds1107600
Toplam215091400

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım