PAE VolosOrta saha
Rémy Cabella
- Forma numarası
- 5
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Süper Lig 1
3Maç2 kez ilk 11
163Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.37
Gol + asist1
Maç başına dakika37
90 dakikada gol + asist0.24
Sayılar arşivimizdeki 58 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3M13.02.26 · AS Monaco 3 - 1 Nantes · Puan 6.35.9M01.03.26 · Lille OSC 1 - 0 Nantes · Puan 5.96.0M07.03.26 · Nantes 0 - 1 Angers SCO · Puan 6.0–M22.03.26 · Nantes 2 - 3 Strasbourg–B11.04.26 · AJ Auxerre 0 - 0 Nantes8.3G02.05.26 · Nantes 3 - 0 Marsilya · Puan 8.36.2M11.10.26 · Aris Thessaloniki 3 - 2 PAE Volos · Puan 6.26.2B17.10.26 · Levadeiakos 0 - 0 PAE Volos · Puan 6.25.9M25.10.26 · PAE Volos 0 - 1 Panathinaikos · Puan 5.96.2M02.11.26 · Atromitos Athens FC 3 - 0 PAE Volos · Puan 6.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil16 maç · 838 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.98 |
| Kilit pas | 2.50 |
| Pas isabeti | 84% |
| Kazanılan ikili | 48% |
| Top kazanma | 3.88 |
| Aldırdığı faul | 1.75 |
Son maçları
- Süper Lig 1Atromitos Athens FC3PAE Volos057' İlk 116.2
- Süper Lig 1PAE Volos0Panathinaikos127' Sonradan5.9
- Süper Lig 1Levadeiakos0PAE Volos061' İlk 116.2
- Süper Lig 1Aris Thessaloniki3PAE Volos245' Sonradan6.2
- Lig 1Nantes3Marsilya0Gol 169' İlk 118.3
- Lig 1AJ Auxerre0Nantes08' Sonradan
- Lig 1Nantes2Strasbourg39' Sonradan
- Lig 1Nantes0Angers SCO115' Sonradan6.0
- Lig 1Lille OSC1Nantes015' Sonradan5.9
- Lig 1AS Monaco3Nantes166' İlk 116.3
- Lig 1Nantes0Olympique Lyonnais190' İlk 118.0
- Lig 1Lorient2Nantes1Sarı kart 190' İlk 116.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler16 maç · 838 dk
Hücum
- Şut (isabetli)11 (7)90 dk’da 1.98
- Başarılı çalım5 / 15
Pas
- Kilit pas2090 dk’da 2.50
- Pas isabeti84%489 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme23 · 9
- Kazanılan ikili mücadele46 / 96
- Aldırdığı faul1190 dk’da 1.75
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Süper Lig 1PAE Volos | 3 | 0 | 0 | 163 | 0 | 0 |
| 2025 | Coupe de FranceNantes | 1 | 0 | 1 | 90 | 0 | 0 |
| Lig 1Nantes | 11 | 2 | 0 | 574 | 1 | 0 | |
| Süper Lig 1Olympiacos Piraeus | 7 | 0 | 1 | 270 | 1 | 0 | |
| 2024 | Coupe de FranceLille OSC | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Lig 1Lille OSC | 23 | 1 | 2 | 1.031 | 1 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiLille OSC | 11 | 1 | 1 | 717 | 1 | 0 | |
| Toplam | 57 | 4 | 5 | 2.935 | 4 | 0 | |
Kulüpler
- PAE VolosŞu an#5
- Lille OSCŞu an#17
- Olympiacos PiraeusŞu an#90
- AE Kifisia FCŞu an#90
- NantesŞu an#10
