Silkenborg IFOrta saha
Rami Al Hajj
- Forma numarası
- 22
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Superliga
11Maç10 kez ilk 11
679Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.94
Gol + asist1
Maç başına dakika58
90 dakikada gol + asist0.16
Sayılar arşivimizdeki 67 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.1G10.08.26 · Silkenborg IF 1 - 0 Odense BK · Puan 7.17.0M16.08.26 · FC Nordsjaelland 1 - 0 Silkenborg IF · Puan 7.06.9M24.08.26 · Brondby IF 3 - 1 Silkenborg IF · Puan 6.97.4B30.08.26 · Silkenborg IF 1 - 1 FC Midtjylland · Puan 7.48.1B05.09.26 · Aarhus 2 - 2 Silkenborg IF · Puan 8.17.4B13.09.26 · Silkenborg IF 1 - 1 Viborg FF · Puan 7.46.4G18.09.26 · Lyngby BK 0 - 4 Silkenborg IF · Puan 6.46.7B11.10.26 · Silkenborg IF 3 - 3 AC Horsens · Puan 6.76.4M18.10.26 · SonderjyskE 4 - 0 Silkenborg IF · Puan 6.46.0M01.11.26 · Odense BK 4 - 1 Silkenborg IF · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil19 maç · 1.040 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.55 |
| Kilit pas | 2.38 |
| Çalım | 2.85 |
| Pas isabeti | 84% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Top kazanma | 2.56 |
| Aldırdığı faul | 2.83 |
Son maçları
- SuperligaOdense BK4Silkenborg IF124' Sonradan6.0
- SuperligaSonderjyskE4Silkenborg IF023' İlk 116.4
- SuperligaSilkenborg IF3AC Horsens345' İlk 116.7
- SuperligaLyngby BK0Silkenborg IF483' İlk 116.4
- SuperligaSilkenborg IF1Viborg FF189' İlk 117.4
- SuperligaAarhus2Silkenborg IF2Gol 167' İlk 118.1
- SuperligaSilkenborg IF1FC Midtjylland190' İlk 117.4
- SuperligaBrondby IF3Silkenborg IF171' İlk 116.9
- SuperligaFC Nordsjaelland1Silkenborg IF062' İlk 117.0
- SuperligaSilkenborg IF1Odense BK021' Sonradan7.1
- SuperligaSilkenborg IF1FC Kopenhag363' İlk 117.0
- SuperligaRanders FC1Silkenborg IF165' İlk 117.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler19 maç · 1.040 dk
Hücum
- Şut (isabetli)8 (2)90 dk’da 1.55
- Başarılı çalım22 / 42
Pas
- Kilit pas2490 dk’da 2.38
- Pas isabeti84%549 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme19 · 6
- Kazanılan ikili mücadele73 / 133
- Aldırdığı faul2490 dk’da 2.83
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | SuperligaSilkenborg IF | 11 | 1 | 0 | 679 | 0 | 0 |
| 2025 | SuperligaSilkenborg IF | 22 | 0 | 0 | 967 | 1 | 0 |
| UEFA Konferans LigiSilkenborg IF | 4 | 0 | 0 | 255 | 0 | 0 | |
| 2024 | ChampionshipPlymouth Argyle | 28 | 3 | 0 | 1.389 | 1 | 0 |
| FA CupPlymouth Argyle | 1 | 0 | 0 | 32 | 0 | 0 | |
| Toplam | 66 | 4 | 0 | 3.322 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- Silkenborg IFŞu an#22
- Plymouth ArgyleŞu an#28
- KA AkureyriŞu an#22
- Jagiellonia BialystokŞu an#22
