ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Ralf Seuntjens

Uyruk
Netherlands
Yaş
37
Forma numarası
26
Doğum yeri
Breda
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Pro Ligi

3Maç2 kez ilk 11
190Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.96
Gol + asist7
Maç başına dakika77
90 dakikada gol + asist0.82

Sayılar arşivimizdeki 70 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

8.4G04.04.26 · Lommel SK 3 - 2 Daring Brussels · Puan 8.47.8G23.04.26 · Lommel SK 3 - 0 RFC Liege · Puan 7.87.0G27.04.26 · RFC Liege 1 - 2 Lommel SK · Puan 7.06.6G02.05.26 · Lommel SK 3 - 1 K Beerschot VA · Puan 6.65.9G09.05.26 · K Beerschot VA 1 - 3 Lommel SK · Puan 5.98.5G17.05.26 · Lommel SK 3 - 2 FCV Dender EH · Puan 8.56.7B23.05.26 · FCV Dender EH 0 - 0 Lommel SK · Puan 6.77.1B08.08.26 · Sint-Truiden 1 - 1 Lommel SK · Puan 7.15.7M16.08.26 · Lommel SK 0 - 1 Sporting de Charleroi · Puan 5.75.9G23.08.26 · Lommel SK 4 - 0 KVC Westerlo · Puan 5.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Kortrijk 8.3, Royal Francs-Borains 7.6, Daring Brussels 8.4, RFC Liege 7.8, RFC Liege 7.0, K Beerschot VA 6.6, K Beerschot VA 5.9, FCV Dender EH 8.5, FCV Dender EH 6.7, Sint-Truiden 7.1, Sporting de Charleroi 5.7, KVC Westerlo 5.9ort. 7.1307.03.26 · Lommel SK 1 - 1 Kortrijk · 8.315.03.26 · Lommel SK 3 - 1 Royal Francs-Borains · 7.604.04.26 · Lommel SK 3 - 2 Daring Brussels · 8.423.04.26 · Lommel SK 3 - 0 RFC Liege · 7.827.04.26 · RFC Liege 1 - 2 Lommel SK · 7.002.05.26 · Lommel SK 3 - 1 K Beerschot VA · 6.609.05.26 · K Beerschot VA 1 - 3 Lommel SK · 5.917.05.26 · Lommel SK 3 - 2 FCV Dender EH · 8.523.05.26 · FCV Dender EH 0 - 0 Lommel SK · 6.708.08.26 · Sint-Truiden 1 - 1 Lommel SK · 7.116.08.26 · Lommel SK 0 - 1 Sporting de Charleroi · 5.723.08.26 · Lommel SK 4 - 0 KVC Westerlo · 5.95.98.5

90 dakika başına profil25 maç · 2.043 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.15, Kilit pas 2.07, Çalım 1.98, Pas isabeti 72%, Kazanılan ikili 46%, Top kazanma 2.32, Aldırdığı faul 2.11Şut: 2.15Kilit pas: 2.07Çalım: 1.98Pas isabeti: 72%Kazanılan ikili: 46%Top kazanma: 2.32Aldırdığı faul: 2.11Şut2.15Kilit pas2.07Çalım1.98Pas isabeti72%Kazanılan ikili46%Top kazanma2.32Aldırdığı faul2.11
90 dakika başına profil
Şut2.15
Kilit pas2.07
Çalım1.98
Pas isabeti72%
Kazanılan ikili46%
Top kazanma2.32
Aldırdığı faul2.11
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 5, Asist 2; 2025: Gol 16, Asist 7; 2026: Gol 1, Asist 02024 · Gol: 52024 · Asist: 22025 · Gol: 162025 · Asist: 72026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8019.12.25 · İlk 11: 82'24.01.26 · İlk 11: 90'27.01.26 · İlk 11: 90'31.01.26 · İlk 11: 45'08.02.26 · İlk 11: 90'14.02.26 · İlk 11: 80'21.02.26 · İlk 11: 90'01.03.26 · İlk 11: 90'07.03.26 · İlk 11: 90'15.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 89'23.04.26 · İlk 11: 78'27.04.26 · İlk 11: 73'02.05.26 · İlk 11: 90'09.05.26 · İlk 11: 70'17.05.26 · İlk 11: 90'23.05.26 · İlk 11: 90'08.08.26 · İlk 11: 73'16.08.26 · İlk 11: 85'23.08.26 · Sonradan: 32'

Ayrıntılı istatistikler25 maç · 2.043 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)40 (24)90 dk’da 2.15
  • Başarılı çalım13 / 23

Pas

  • Kilit pas3390 dk’da 2.07
  • Pas isabeti72%635 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme7 · 3
  • Kazanılan ikili mücadele104 / 225
  • Aldırdığı faul3990 dk’da 2.11

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Pro LigiLommel SK31019000
2025Challenger Pro LigiLommel SK301451.62050
Pro LigiLommel SK62249100
2024Eerste DivisieDe Graafschap36521.82650
EredivisieDe Graafschap20018000
KNVB BekerDe Graafschap1007500
Toplam782294.382100

Kulüpler

Hakkında

Ralf Seuntjens, De Graafschap formasıyla forvet olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 17 Nis 1989, Breda (37 yaşında). Uyruğu: Netherlands. 2026 sezonunda 3 maçta 190 dakika oynadı; 1 gol, 0 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım