ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Raffael Behounek

Forma numarası
6
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Bundesliga

7Maç7 kez ilk 11
452Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.10
Gol + asist0
Maç başına dakika62
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 82 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.2G02.08.26 · Wolfsberger AC 3 - 0 FK Austria Wien · Puan 7.26.7B09.08.26 · Wolfsberger AC 1 - 1 Red Bull Salzburg · Puan 6.76.5M15.08.26 · SC Austria Lustenau 2 - 1 Wolfsberger AC · Puan 6.56.1B29.08.26 · Grazer AK 0 - 0 Wolfsberger AC · Puan 6.14.5M01.09.26 · Wolfsberger AC 1 - 3 LASK Linz · Puan 4.55.9M20.09.26 · SV Ried 4 - 1 Wolfsberger AC · Puan 5.95.9M11.10.26 · Rheindorf Altach 3 - 0 Wolfsberger AC · Puan 5.9–M18.10.26 · Wolfsberger AC 0 - 2 WSG Tirol6.1M24.10.26 · TSV Hartberg 1 - 0 Wolfsberger AC · Puan 6.16.0B01.11.26 · Wolfsberger AC 1 - 1 SK Sturm Graz · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Almere City FC 7.1, Jong AZ Alkmaar 7.5, FC Dordrecht 6.2, FK Austria Wien 7.2, Red Bull Salzburg 6.7, SC Austria Lustenau 6.5, Grazer AK 6.1, LASK Linz 4.5, SV Ried 5.9, Rheindorf Altach 5.9, TSV Hartberg 6.1, SK Sturm Graz 6.0ort. 6.3112.04.26 · Willem II 2 - 1 Almere City FC · 7.117.04.26 · Willem II 3 - 0 Jong AZ Alkmaar · 7.524.04.26 · FC Dordrecht 1 - 2 Willem II · 6.202.08.26 · Wolfsberger AC 3 - 0 FK Austria Wien · 7.209.08.26 · Wolfsberger AC 1 - 1 Red Bull Salzburg · 6.715.08.26 · SC Austria Lustenau 2 - 1 Wolfsberger AC · 6.529.08.26 · Grazer AK 0 - 0 Wolfsberger AC · 6.101.09.26 · Wolfsberger AC 1 - 3 LASK Linz · 4.520.09.26 · SV Ried 4 - 1 Wolfsberger AC · 5.911.10.26 · Rheindorf Altach 3 - 0 Wolfsberger AC · 5.924.10.26 · TSV Hartberg 1 - 0 Wolfsberger AC · 6.101.11.26 · Wolfsberger AC 1 - 1 SK Sturm Graz · 6.06.07.5

90 dakika başına profil31 maç · 2.551 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.22, Kilit pas 1.43, Çalım 1.20, Pas isabeti 88%, Kazanılan ikili 58%, Top kazanma 2.49, Aldırdığı faul 1.33Şut: 1.22Kilit pas: 1.43Çalım: 1.20Pas isabeti: 88%Kazanılan ikili: 58%Top kazanma: 2.49Aldırdığı faul: 1.33Şut1.22Kilit pas1.43Çalım1.20Pas isabeti88%Kazanılan ikili58%Top kazanma2.49Aldırdığı faul1.33
90 dakika başına profil
Şut1.22
Kilit pas1.43
Çalım1.20
Pas isabeti88%
Kazanılan ikili58%
Top kazanma2.49
Aldırdığı faul1.33
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 2, Asist 1; 2025: Gol 3, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 22024 · Asist: 12025 · Gol: 32025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7627.02.26 · İlk 11: 90'08.03.26 · İlk 11: 90'13.03.26 · İlk 11: 90'22.03.26 · İlk 11: 90'28.03.26 · İlk 11: 90'03.04.26 · İlk 11: 90'06.04.26 · İlk 11: 90'12.04.26 · İlk 11: 90'17.04.26 · İlk 11: 90'24.04.26 · İlk 11: 90'02.08.26 · İlk 11: 90'09.08.26 · İlk 11: 90'15.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 90'01.09.26 · İlk 11: 2'20.09.26 · İlk 11: 45'11.10.26 · İlk 11: 45'18.10.26 · Sonradan: 21'24.10.26 · İlk 11: 90'01.11.26 · İlk 11: 54'

Ayrıntılı istatistikler31 maç · 2.551 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)11 (10)90 dk’da 1.22
  • Başarılı çalım6 / 8

Pas

  • Kilit pas1590 dk’da 1.43
  • Pas isabeti88%1.678 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme33 · 20
  • Kazanılan ikili mücadele102 / 176
  • Aldırdığı faul1790 dk’da 1.33

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026BundesligaWolfsberger AC70045211
2025Eerste DivisieWillem II36213.16210
KNVB BekerWillem II1109000
2024EredivisieWillem II35213.14361
Toplam79526.84782

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım