ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

R. Wolters

Forma numarası
39
Forvet

Sezon 2026Eerste Divisie · KNVB Beker

7Maç1 kez ilk 11
145Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.44
Gol + asist2
Maç başına dakika21
90 dakikada gol + asist0.85

Sayılar arşivimizdeki 19 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–M17.04.26 · TOP Oss 4 - 2 FC Den Bosch–B20.04.26 · FC Den Bosch 1 - 1 Jong FC Utrecht7.1M24.04.26 · FC Den Bosch 1 - 3 ADO Den Haag · Puan 7.1–M14.08.26 · Heracles Almelo 3 - 2 FC Den Bosch–G21.08.26 · FC Den Bosch 5 - 2 FC Eindhoven6.3M28.08.26 · FC Den Bosch 1 - 4 Vitesse Arnhem · Puan 6.35.5M07.09.26 · Jong PSV Eindhoven 3 - 1 FC Den Bosch · Puan 5.56.0M13.09.26 · FC Volendam 2 - 0 FC Den Bosch · Puan 6.0–G16.10.26 · FC Den Bosch 2 - 1 TOP Oss7.3G27.10.26 · Rijnsburgse Boys 3 - 5 FC Den Bosch · Puan 7.3

Reyting trendiReytingli son 7 maç

Reyting trendi: De Graafschap 5.5, Waalwijk 7.4, ADO Den Haag 7.1, Vitesse Arnhem 6.3, Jong PSV Eindhoven 5.5, FC Volendam 6.0, Rijnsburgse Boys 7.3ort. 6.4431.10.25 · FC Den Bosch 1 - 2 De Graafschap · 5.521.03.26 · Waalwijk 2 - 3 FC Den Bosch · 7.424.04.26 · FC Den Bosch 1 - 3 ADO Den Haag · 7.128.08.26 · FC Den Bosch 1 - 4 Vitesse Arnhem · 6.307.09.26 · Jong PSV Eindhoven 3 - 1 FC Den Bosch · 5.513.09.26 · FC Volendam 2 - 0 FC Den Bosch · 6.027.10.26 · Rijnsburgse Boys 3 - 5 FC Den Bosch · 7.37.37.4

Son maçları

  • KNVB KupasıRijnsburgse Boys3FC Den Bosch5Gol 119' Sonradan7.3
  • Eerste DivisieFC Den Bosch2TOP Oss18' Sonradan
  • Eerste DivisieFC Volendam2FC Den Bosch019' Sonradan6.0
  • Eerste DivisieJong PSV Eindhoven3FC Den Bosch158' İlk 115.5
  • Eerste DivisieFC Den Bosch1Vitesse Arnhem419' Sonradan6.3
  • Eerste DivisieFC Den Bosch5FC Eindhoven210' Sonradan
  • Eerste DivisieHeracles Almelo3FC Den Bosch212' Sonradan
  • Eerste DivisieFC Den Bosch1ADO Den Haag3Gol 145' Sonradan7.1
  • Eerste DivisieFC Den Bosch1Jong FC Utrecht18' Sonradan
  • Eerste DivisieTOP Oss4FC Den Bosch213' Sonradan
  • Eerste DivisieFC Den Bosch1SC Cambuur Leeuwarden11' Sonradan
  • Eerste DivisieAlmere City FC1FC Den Bosch213' Sonradan

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 2, Asist 0; 2026: Gol 1, Asist 02025 · Gol: 22026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 19 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 19 maç, Maç başına dakika 1817.10.25 · Sonradan: 2'25.10.25 · Sonradan: 10'28.10.25 · Sonradan: 10'31.10.25 · İlk 11: 66'21.11.25 · Sonradan: 8'16.03.26 · Sonradan: 1'21.03.26 · Sonradan: 23'06.04.26 · Sonradan: 13'10.04.26 · Sonradan: 1'17.04.26 · Sonradan: 13'20.04.26 · Sonradan: 8'24.04.26 · Sonradan: 45'14.08.26 · Sonradan: 12'21.08.26 · Sonradan: 10'28.08.26 · Sonradan: 19'07.09.26 · İlk 11: 58'13.09.26 · Sonradan: 19'16.10.26 · Sonradan: 8'27.10.26 · Sonradan: 19'

Ayrıntılı istatistikler15 maç · 257 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)10 (7)
  • Başarılı çalım2 / 5

Pas

  • Kilit pas1

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme3 · 0
  • Kazanılan ikili mücadele12 / 31
  • Aldırdığı faul4

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieFC Den Bosch60012600
KNVB BekerFC Den Bosch1101900
2025Eerste DivisieFC Den Bosch112019010
KNVB BekerFC Den Bosch1001000
Toplam193034510

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım