ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Forge FCDefans

Rezart Rama

Forma numarası
24
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Kanada Premier Ligi

23Maç23 kez ilk 11
1.848Dakika
0Gol
1Asist
6Sarı kart
2Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.23
Gol + asist1
Maç başına dakika83
90 dakikada gol + asist0.11

Sayılar arşivimizdeki 28 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.9B06.09.26 · Forge FC 1 - 1 Inter Toronto FC · Puan 7.98.2G13.09.26 · Forge FC 3 - 0 Atletico Ottawa · Puan 8.26.7B20.09.26 · Cavalry FC 1 - 1 Forge FC · Puan 6.77.7B27.09.26 · Vancouver FC 1 - 1 Forge FC · Puan 7.76.2B03.10.26 · Forge FC 3 - 3 HFX Wanderers · Puan 6.27.4G08.10.26 · Forge FC 3 - 0 FC Pacific Greater Victoria · Puan 7.46.8G12.10.26 · Forge FC 5 - 0 Inter Toronto FC · Puan 6.88.2G17.10.26 · Atletico Ottawa 1 - 2 Forge FC · Puan 8.26.7B25.10.26 · FC Pacific Greater Victoria 1 - 1 Forge FC · Puan 6.76.5B01.11.26 · Atletico Ottawa 2 - 2 Forge FC · Puan 6.5

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Vancouver FC 6.1, Cavalry FC 4.9, Inter Toronto FC 7.9, Atletico Ottawa 8.2, Cavalry FC 6.7, Vancouver FC 7.7, HFX Wanderers 6.2, FC Pacific Greater Victoria 7.4, Inter Toronto FC 6.8, Atletico Ottawa 8.2, FC Pacific Greater Victoria 6.7, Atletico Ottawa 6.5ort. 6.9408.08.26 · Forge FC 0 - 1 Vancouver FC · 6.116.08.26 · Cavalry FC 2 - 1 Forge FC · 4.906.09.26 · Forge FC 1 - 1 Inter Toronto FC · 7.913.09.26 · Forge FC 3 - 0 Atletico Ottawa · 8.220.09.26 · Cavalry FC 1 - 1 Forge FC · 6.727.09.26 · Vancouver FC 1 - 1 Forge FC · 7.703.10.26 · Forge FC 3 - 3 HFX Wanderers · 6.208.10.26 · Forge FC 3 - 0 FC Pacific Greater Victoria · 7.412.10.26 · Forge FC 5 - 0 Inter Toronto FC · 6.817.10.26 · Atletico Ottawa 1 - 2 Forge FC · 8.225.10.26 · FC Pacific Greater Victoria 1 - 1 Forge FC · 6.701.11.26 · Atletico Ottawa 2 - 2 Forge FC · 6.56.58.2

90 dakika başına profil23 maç · 1.848 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.71, Kilit pas 1.02, Çalım 1.12, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 48%, Top kazanma 4.62, Aldırdığı faul 1.31Şut: 0.71Kilit pas: 1.02Çalım: 1.12Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 48%Top kazanma: 4.62Aldırdığı faul: 1.31Şut0.71Kilit pas1.02Çalım1.12Pas isabeti84%Kazanılan ikili48%Top kazanma4.62Aldırdığı faul1.31
90 dakika başına profil
Şut0.71
Kilit pas1.02
Çalım1.12
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili48%
Top kazanma4.62
Aldırdığı faul1.31
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8124.05.26 · İlk 11: 90'31.05.26 · İlk 11: 89'07.06.26 · İlk 11: 79'11.06.26 · İlk 11: 90'01.07.26 · İlk 11: 90'05.07.26 · İlk 11: 90'27.07.26 · İlk 11: 45'03.08.26 · İlk 11: 90'08.08.26 · İlk 11: 79'16.08.26 · İlk 11: 38'06.09.26 · İlk 11: 90'13.09.26 · İlk 11: 90'20.09.26 · İlk 11: 90'27.09.26 · İlk 11: 90'03.10.26 · İlk 11: 90'08.10.26 · İlk 11: 90'12.10.26 · İlk 11: 67'17.10.26 · İlk 11: 90'25.10.26 · İlk 11: 45'01.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler23 maç · 1.848 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)9 (2)90 dk’da 0.71
  • Başarılı çalım17 / 34

Pas

  • Kilit pas1590 dk’da 1.02
  • Pas isabeti84%1.007 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme59 · 33
  • Kazanılan ikili mücadele107 / 222
  • Aldırdığı faul2390 dk’da 1.31

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Kanada Premier LigiForge FC23011.84862
2025Kanada Premier LigiForge FC50043810
Toplam28012.28672

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım