ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Sligo RoversOrta saha

R. O'Kane

Forma numarası
28
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Premier Division

20Maç16 kez ilk 11
1.287Dakika
2Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.44
Gol + asist1
Maç başına dakika56
90 dakikada gol + asist0.16

Sayılar arşivimizdeki 69 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.1M12.06.26 · Waterford 4 - 0 Sligo Rovers · Puan 6.17.1M19.06.26 · St. Patricks Athletic 2 - 0 Sligo Rovers · Puan 7.16.2B27.06.26 · Sligo Rovers 2 - 2 Shelbourne · Puan 6.26.6M03.07.26 · Sligo Rovers 1 - 2 Shamrock Rovers · Puan 6.65.9M11.07.26 · Galway FC 3 - 2 Sligo Rovers · Puan 5.9–B25.07.26 · Sligo Rovers 2 - 2 Drogheda United5.9M07.08.26 · Derry City 2 - 0 Sligo Rovers · Puan 5.96.1M28.08.26 · Bohemians FC Dublin 3 - 0 Sligo Rovers · Puan 6.1–M23.10.26 · Shamrock Rovers 4 - 0 Sligo Rovers7.6B30.10.26 · Sligo Rovers 2 - 2 Derry City · Puan 7.6

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Dundalk 6.2, Galway FC 6.5, Shamrock Rovers 7.2, Bohemians FC Dublin 7.1, Waterford 6.1, St. Patricks Athletic 7.1, Shelbourne 6.2, Shamrock Rovers 6.6, Galway FC 5.9, Derry City 5.9, Bohemians FC Dublin 6.1, Derry City 7.6ort. 6.5416.03.26 · Dundalk 1 - 0 Sligo Rovers · 6.216.05.26 · Sligo Rovers 1 - 4 Galway FC · 6.522.05.26 · Shamrock Rovers 1 - 2 Sligo Rovers · 7.229.05.26 · Sligo Rovers 1 - 3 Bohemians FC Dublin · 7.112.06.26 · Waterford 4 - 0 Sligo Rovers · 6.119.06.26 · St. Patricks Athletic 2 - 0 Sligo Rovers · 7.127.06.26 · Sligo Rovers 2 - 2 Shelbourne · 6.203.07.26 · Sligo Rovers 1 - 2 Shamrock Rovers · 6.611.07.26 · Galway FC 3 - 2 Sligo Rovers · 5.907.08.26 · Derry City 2 - 0 Sligo Rovers · 5.928.08.26 · Bohemians FC Dublin 3 - 0 Sligo Rovers · 6.130.10.26 · Sligo Rovers 2 - 2 Derry City · 7.67.6

90 dakika başına profil20 maç · 1.287 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.78, Kilit pas 1.66, Çalım 1.29, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 41%, Top kazanma 2.64, Aldırdığı faul 1.80Şut: 1.78Kilit pas: 1.66Çalım: 1.29Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 41%Top kazanma: 2.64Aldırdığı faul: 1.80Şut1.78Kilit pas1.66Çalım1.29Pas isabeti84%Kazanılan ikili41%Top kazanma2.64Aldırdığı faul1.80
90 dakika başına profil
Şut1.78
Kilit pas1.66
Çalım1.29
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili41%
Top kazanma2.64
Aldırdığı faul1.80
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 3, Asist 2; 2025: Gol 2, Asist 0; 2026: Gol 2, Asist 12024 · Gol: 32024 · Asist: 22025 · Gol: 22026 · Gol: 22026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6406.02.26 · İlk 11: 66'14.02.26 · İlk 11: 90'20.02.26 · İlk 11: 90'27.02.26 · İlk 11: 90'07.03.26 · İlk 11: 90'13.03.26 · İlk 11: 90'16.03.26 · İlk 11: 44'16.05.26 · Sonradan: 30'22.05.26 · Sonradan: 45'29.05.26 · İlk 11: 90'12.06.26 · İlk 11: 90'19.06.26 · İlk 11: 77'27.06.26 · İlk 11: 83'03.07.26 · İlk 11: 73'11.07.26 · İlk 11: 61'25.07.26 · Sonradan: 12'07.08.26 · İlk 11: 55'28.08.26 · Sonradan: 33'23.10.26 · İlk 11: 11'30.10.26 · İlk 11: 67'

Ayrıntılı istatistikler20 maç · 1.287 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)17 (11)90 dk’da 1.78
  • Başarılı çalım14 / 32

Pas

  • Kilit pas1590 dk’da 1.66
  • Pas isabeti84%207 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme9 · 6
  • Kazanılan ikili mücadele38 / 93
  • Aldırdığı faul1590 dk’da 1.80

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Premier DivisionSligo Rovers20211.28710
2025Premier DivisionShelbourne5008700
Premier DivisionSligo Rovers112089900
2024Premier DivisionDundalk33321.46610
Toplam69733.73920

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım