ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Riccardo Marchizza

Forma numarası
5
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Serie B

9Maç9 kez ilk 11
798Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.23
Gol + asist0
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 50 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.7B04.03.26 · Frosinone Calcio 2 - 2 Pescara Calcio · Puan 5.76.7G21.08.26 · LR Vicenza Virtus 3 - 2 Catanzaro · Puan 6.76.7G21.08.26 · LR Vicenza Virtus 3 - 2 Catanzaro · Puan 6.75.9M29.08.26 · AS Avellino 3 - 0 LR Vicenza Virtus · Puan 5.95.9M20.09.26 · Hellas Verona 2 - 1 LR Vicenza Virtus · Puan 5.95.8M10.10.26 · LR Vicenza Virtus 0 - 3 AC Pisa · Puan 5.86.4B17.10.26 · Benevento Calcio 2 - 2 LR Vicenza Virtus · Puan 6.46.2G23.10.26 · Empoli FC 0 - 2 LR Vicenza Virtus · Puan 6.26.1M27.10.26 · LR Vicenza Virtus 1 - 2 FC Modena · Puan 6.16.9M01.11.26 · Palermo 3 - 1 LR Vicenza Virtus · Puan 6.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Virtus Entella 5.9, Catanzaro 6.8, Pescara Calcio 5.7, Catanzaro 6.7, Catanzaro 6.7, AS Avellino 5.9, Hellas Verona 5.9, AC Pisa 5.8, Benevento Calcio 6.4, Empoli FC 6.2, FC Modena 6.1, Palermo 6.9ort. 6.2531.01.26 · Virtus Entella 1 - 1 Frosinone Calcio · 5.901.03.26 · Catanzaro 2 - 2 Frosinone Calcio · 6.804.03.26 · Frosinone Calcio 2 - 2 Pescara Calcio · 5.721.08.26 · LR Vicenza Virtus 3 - 2 Catanzaro · 6.721.08.26 · LR Vicenza Virtus 3 - 2 Catanzaro · 6.729.08.26 · AS Avellino 3 - 0 LR Vicenza Virtus · 5.920.09.26 · Hellas Verona 2 - 1 LR Vicenza Virtus · 5.910.10.26 · LR Vicenza Virtus 0 - 3 AC Pisa · 5.817.10.26 · Benevento Calcio 2 - 2 LR Vicenza Virtus · 6.423.10.26 · Empoli FC 0 - 2 LR Vicenza Virtus · 6.227.10.26 · LR Vicenza Virtus 1 - 2 FC Modena · 6.101.11.26 · Palermo 3 - 1 LR Vicenza Virtus · 6.96.9

90 dakika başına profil18 maç · 1.115 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.87, Kilit pas 1.05, Pas isabeti 87%, Kazanılan ikili 56%, Top kazanma 2.51, Aldırdığı faul 1.01Şut: 0.87Kilit pas: 1.05Pas isabeti: 87%Kazanılan ikili: 56%Top kazanma: 2.51Aldırdığı faul: 1.01Şut0.87Kilit pas1.05Pas isabeti87%Kazanılan ikili56%Top kazanma2.51Aldırdığı faul1.01
90 dakika başına profil
Şut0.87
Kilit pas1.05
Pas isabeti87%
Kazanılan ikili56%
Top kazanma2.51
Aldırdığı faul1.01
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 2, Asist 3; 2025: Gol 1, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 22024 · Asist: 32025 · Gol: 12025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6429.11.25 · İlk 11: 86'14.12.25 · Sonradan: 29'20.12.25 · Sonradan: 15'27.12.25 · İlk 11: 75'10.01.26 · Sonradan: 17'17.01.26 · Sonradan: 9'24.01.26 · Sonradan: 14'31.01.26 · İlk 11: 75'11.02.26 · Sonradan: 10'01.03.26 · İlk 11: 89'04.03.26 · İlk 11: 66'21.08.26 · İlk 11: 90'21.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 90'20.09.26 · İlk 11: 90'10.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 90'23.10.26 · İlk 11: 78'27.10.26 · İlk 11: 90'01.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler18 maç · 1.115 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5 (3)90 dk’da 0.87
  • Başarılı çalım1 / 2

Pas

  • Kilit pas590 dk’da 1.05
  • Pas isabeti87%455 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme9 · 8
  • Kazanılan ikili mücadele20 / 36
  • Aldırdığı faul490 dk’da 1.01

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Serie BLR Vicenza Virtus90079810
2025Coppa ItaliaFrosinone Calcio1009000
Serie BFrosinone Calcio141167800
2024Coppa ItaliaFrosinone Calcio1009000
Serie BFrosinone Calcio25232.07340
Toplam50343.72950

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım