AS TrencínDefans
Richard Križan
- Forma numarası
- 33
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20261. Lig
4Maç4 kez ilk 11
360Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.80
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 29 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.2G28.02.26 · MFK Skalica 0 - 1 AS Trencín · Puan 7.25.5M07.03.26 · FC Kosice 2 - 0 AS Trencín · Puan 5.57.4G15.03.26 · AS Trencín 2 - 1 MFK Skalica · Puan 7.47.2G21.03.26 · AS Trencín 3 - 1 MFK Ružomberok · Puan 7.26.6G05.04.26 · KFC Komarno 0 - 1 AS Trencín · Puan 6.66.9G26.04.26 · FC Tatran Presov 0 - 1 AS Trencín · Puan 6.96.9B25.07.26 · AS Trencín 1 - 1 KFC Komarno · Puan 6.96.2B01.08.26 · FC Kosice 3 - 3 AS Trencín · Puan 6.27.4M10.10.26 · AS Trencín 0 - 1 FK Dukla Banská Bystrica · Puan 7.46.7M28.10.26 · AS Trencín 0 - 2 SK Slovan Bratislava · Puan 6.7
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil16 maç · 1.320 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.50 |
| Kilit pas | 1.00 |
| Pas isabeti | 87% |
| Kazanılan ikili | 60% |
| Top kazanma | 2.89 |
| Aldırdığı faul | 1.87 |
Son maçları
- 1. LigAS Trencín0SK Slovan Bratislava290' İlk 116.7
- 1. LigAS Trencín0FK Dukla Banská Bystrica190' İlk 117.4
- 1. LigFC Kosice3AS Trencín390' İlk 116.2
- 1. LigAS Trencín1KFC Komarno190' İlk 116.9
- 1. LigFC Tatran Presov0AS Trencín190' İlk 116.9
- 1. LigKFC Komarno0AS Trencín1Sarı kart 190' İlk 116.6
- 1. LigAS Trencín3MFK Ružomberok190' İlk 117.2
- 1. LigAS Trencín2MFK Skalica190' İlk 117.4
- 1. LigFC Kosice2AS Trencín0Sarı kart 190' İlk 115.5
- 1. LigMFK Skalica0AS Trencín1Sarı kart 190' İlk 117.2
- 1. LigAS Trencín1MFK Zemplin Michalovce290' İlk 116.2
- 1. LigSK Slovan Bratislava0AS Trencín290' İlk 117.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler16 maç · 1.320 dk
Hücum
- Şut (isabetli)6 (1)90 dk’da 1.50
Pas
- Kilit pas390 dk’da 1.00
- Pas isabeti87%745 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme20 · 13
- Kazanılan ikili mücadele78 / 129
- Aldırdığı faul1490 dk’da 1.87
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1. LigAS Trencín | 4 | 0 | 0 | 360 | 0 | 0 |
| 2025 | 1. LigAS Trencín | 14 | 0 | 0 | 1.132 | 4 | 0 |
| 2024 | 1. LigaSK Dynamo České Budějovice | 11 | 0 | 0 | 793 | 2 | 1 |
| Toplam | 29 | 0 | 0 | 2.285 | 6 | 1 | |
Kulüpler
- AS TrencínŞu an#33
- SK Dynamo České BudějoviceŞu an#5
