ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
GentOrta saha

Pieter Gerkens

Forma numarası
8
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025Pro Ligi

35Maç31 kez ilk 11
2.840Dakika
6Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.94
Gol + asist2
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist0.23

Sayılar arşivimizdeki 55 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.8B01.03.26 · Cercle Brugge KSV 0 - 0 FCV Dender EH · Puan 6.86.8M08.03.26 · Sint-Truiden 2 - 1 Cercle Brugge KSV · Puan 6.86.5M15.03.26 · Cercle Brugge KSV 1 - 3 RAAL La Louviere · Puan 6.57.4G22.03.26 · RSC Anderlecht 2 - 3 Cercle Brugge KSV · Puan 7.46.2B04.04.26 · Zulte Waregem 2 - 2 Cercle Brugge KSV · Puan 6.26.9G11.04.26 · Cercle Brugge KSV 3 - 0 RAAL La Louviere · Puan 6.96.5G19.04.26 · FCV Dender EH 1 - 4 Cercle Brugge KSV · Puan 6.57.4G24.04.26 · Cercle Brugge KSV 2 - 1 FCV Dender EH · Puan 7.47.7M01.05.26 · Cercle Brugge KSV 2 - 3 Zulte Waregem · Puan 7.77.2M09.05.26 · RAAL La Louviere 4 - 1 Cercle Brugge KSV · Puan 7.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Club Brugge 6.6, Gent 6.7, FCV Dender EH 6.8, Sint-Truiden 6.8, RAAL La Louviere 6.5, RSC Anderlecht 7.4, Zulte Waregem 6.2, RAAL La Louviere 6.9, FCV Dender EH 6.5, FCV Dender EH 7.4, Zulte Waregem 7.7, RAAL La Louviere 7.2ort. 6.8915.02.26 · Cercle Brugge KSV 1 - 2 Club Brugge · 6.620.02.26 · Gent 0 - 1 Cercle Brugge KSV · 6.701.03.26 · Cercle Brugge KSV 0 - 0 FCV Dender EH · 6.808.03.26 · Sint-Truiden 2 - 1 Cercle Brugge KSV · 6.815.03.26 · Cercle Brugge KSV 1 - 3 RAAL La Louviere · 6.522.03.26 · RSC Anderlecht 2 - 3 Cercle Brugge KSV · 7.404.04.26 · Zulte Waregem 2 - 2 Cercle Brugge KSV · 6.211.04.26 · Cercle Brugge KSV 3 - 0 RAAL La Louviere · 6.919.04.26 · FCV Dender EH 1 - 4 Cercle Brugge KSV · 6.524.04.26 · Cercle Brugge KSV 2 - 1 FCV Dender EH · 7.401.05.26 · Cercle Brugge KSV 2 - 3 Zulte Waregem · 7.709.05.26 · RAAL La Louviere 4 - 1 Cercle Brugge KSV · 7.27.27.7

90 dakika başına profil22 maç · 1.672 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.66, Kilit pas 1.95, Çalım 1.33, Pas isabeti 80%, Kazanılan ikili 46%, Top kazanma 2.80, Aldırdığı faul 1.08Şut: 1.66Kilit pas: 1.95Çalım: 1.33Pas isabeti: 80%Kazanılan ikili: 46%Top kazanma: 2.80Aldırdığı faul: 1.08Şut1.66Kilit pas1.95Çalım1.33Pas isabeti80%Kazanılan ikili46%Top kazanma2.80Aldırdığı faul1.08
90 dakika başına profil
Şut1.66
Kilit pas1.95
Çalım1.33
Pas isabeti80%
Kazanılan ikili46%
Top kazanma2.80
Aldırdığı faul1.08
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Pro LigiRAAL La Louviere4Cercle Brugge KSV190' İlk 117.2
  • Pro LigiCercle Brugge KSV2Zulte Waregem3Asist 190' İlk 117.7
  • Pro LigiCercle Brugge KSV2FCV Dender EH145' Sonradan7.4
  • Pro LigiFCV Dender EH1Cercle Brugge KSV466' İlk 116.5
  • Pro LigiCercle Brugge KSV3RAAL La Louviere083' İlk 116.9
  • Pro LigiZulte Waregem2Cercle Brugge KSV265' İlk 116.2
  • Pro LigiRSC Anderlecht2Cercle Brugge KSV3Gol 190' İlk 117.4
  • Pro LigiCercle Brugge KSV1RAAL La Louviere367' İlk 116.5
  • Pro LigiSint-Truiden2Cercle Brugge KSV190' İlk 116.8
  • Pro LigiCercle Brugge KSV0FCV Dender EH090' İlk 116.8
  • Pro LigiGent0Cercle Brugge KSV190' İlk 116.7
  • Pro LigiCercle Brugge KSV1Club Brugge290' İlk 116.6

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 1; 2025: Gol 6, Asist 12024 · Gol: 12024 · Asist: 12025 · Gol: 62025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7906.12.25 · Sonradan: 45'13.12.25 · Sonradan: 45'21.12.25 · İlk 11: 80'26.12.25 · İlk 11: 89'17.01.26 · İlk 11: 90'25.01.26 · İlk 11: 90'31.01.26 · İlk 11: 86'07.02.26 · İlk 11: 90'15.02.26 · İlk 11: 90'20.02.26 · İlk 11: 90'01.03.26 · İlk 11: 90'08.03.26 · İlk 11: 90'15.03.26 · İlk 11: 67'22.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 65'11.04.26 · İlk 11: 83'19.04.26 · İlk 11: 66'24.04.26 · Sonradan: 45'01.05.26 · İlk 11: 90'09.05.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler22 maç · 1.672 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)20 (11)90 dk’da 1.66
  • Başarılı çalım4 / 10

Pas

  • Kilit pas2590 dk’da 1.95
  • Pas isabeti80%549 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme22 · 15
  • Kazanılan ikili mücadele64 / 139
  • Aldırdığı faul890 dk’da 1.08

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Pro LigiCercle Brugge KSV35612.84010
2024Pro LigiGent191171700
UEFA Konferans LigiGent100900
Toplam55723.56610

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım