ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Pierre Landry Kabore

Uyruk
Burkina Faso
Yaş
25
Forma numarası
11
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026İskoç Premiership · UEFA Konferans Ligi · UEFA Şampiyonlar Ligi

7Maç2 kez ilk 11
271Dakika
1Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.06
Gol + asist1
Maç başına dakika38
90 dakikada gol + asist0.24

Sayılar arşivimizdeki 34 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.1M16.05.26 · Celtic FC 3 - 1 Hearts of Midlothian FC · Puan 6.16.3M21.07.26 · SK Sturm Graz 4 - 0 Hearts of Midlothian FC · Puan 6.36.3M28.07.26 · Hearts of Midlothian FC 0 - 2 SK Sturm Graz · Puan 6.35.9M01.08.26 · FC Aberdeen 2 - 1 Hearts of Midlothian FC · Puan 5.95.9G09.08.26 · Hearts of Midlothian FC 4 - 0 Dundee United · Puan 5.95.7B20.08.26 · Hearts of Midlothian FC 2 - 2 Rapid Wien · Puan 5.76.5B26.08.26 · Rapid Wien 1 - 1 Hearts of Midlothian FC · Puan 6.55.9G29.08.26 · Hearts of Midlothian FC 2 - 1 St. Johnstone FC · Puan 5.9–M22.10.26 · Trabzonspor 2 - 0 Hearts of Midlothian FC5.9M05.11.26 · FC Thun 1898 3 - 1 Hearts of Midlothian FC · Puan 5.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Hibernian Edinburgh FC 6.5, Glasgow Rangers 6.0, FC Motherwell 5.8, Celtic FC 6.1, SK Sturm Graz 6.3, SK Sturm Graz 6.3, FC Aberdeen 5.9, Dundee United 5.9, Rapid Wien 5.7, Rapid Wien 6.5, St. Johnstone FC 5.9, FC Thun 1898 5.9ort. 6.0726.04.26 · Hibernian Edinburgh FC 1 - 2 Hearts of Midlothian FC · 6.504.05.26 · Hearts of Midlothian FC 2 - 1 Glasgow Rangers · 6.009.05.26 · FC Motherwell 1 - 1 Hearts of Midlothian FC · 5.816.05.26 · Celtic FC 3 - 1 Hearts of Midlothian FC · 6.121.07.26 · SK Sturm Graz 4 - 0 Hearts of Midlothian FC · 6.328.07.26 · Hearts of Midlothian FC 0 - 2 SK Sturm Graz · 6.301.08.26 · FC Aberdeen 2 - 1 Hearts of Midlothian FC · 5.909.08.26 · Hearts of Midlothian FC 4 - 0 Dundee United · 5.920.08.26 · Hearts of Midlothian FC 2 - 2 Rapid Wien · 5.726.08.26 · Rapid Wien 1 - 1 Hearts of Midlothian FC · 6.529.08.26 · Hearts of Midlothian FC 2 - 1 St. Johnstone FC · 5.905.11.26 · FC Thun 1898 3 - 1 Hearts of Midlothian FC · 5.95.96.5

90 dakika başına profil29 maç · 1.318 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.53, Kilit pas 2.32, Çalım 2.33, Pas isabeti 67%, Kazanılan ikili 38%, Top kazanma 2.86, Aldırdığı faul 2.74Şut: 2.53Kilit pas: 2.32Çalım: 2.33Pas isabeti: 67%Kazanılan ikili: 38%Top kazanma: 2.86Aldırdığı faul: 2.74Şut2.53Kilit pas2.32Çalım2.33Pas isabeti67%Kazanılan ikili38%Top kazanma2.86Aldırdığı faul2.74
90 dakika başına profil
Şut2.53
Kilit pas2.32
Çalım2.33
Pas isabeti67%
Kazanılan ikili38%
Top kazanma2.86
Aldırdığı faul2.74
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 21; 2025: Gol 18, Asist 2; 2026: Gol 1, Asist 02024 · Gol: 212025 · Gol: 182025 · Asist: 22026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 3715.02.26 · Sonradan: 45'21.02.26 · Sonradan: 8'28.02.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 45'21.03.26 · İlk 11: 54'11.04.26 · Sonradan: 24'26.04.26 · İlk 11: 58'04.05.26 · Sonradan: 15'09.05.26 · Sonradan: 18'13.05.26 · Sonradan: 11'16.05.26 · İlk 11: 68'21.07.26 · İlk 11: 59'28.07.26 · Sonradan: 21'01.08.26 · Sonradan: 30'09.08.26 · Sonradan: 26'20.08.26 · İlk 11: 56'26.08.26 · Sonradan: 46'29.08.26 · Sonradan: 33'22.10.26 · Sonradan: 1'05.11.26 · Sonradan: 36'

Ayrıntılı istatistikler29 maç · 1.318 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)30 (14)90 dk’da 2.53
  • Başarılı çalım14 / 43

Pas

  • Kilit pas1990 dk’da 2.32
  • Pas isabeti67%300 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme16 · 5
  • Kazanılan ikili mücadele108 / 285
  • Aldırdığı faul3090 dk’da 2.74

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC3008900
UEFA Konferans LigiHearts of Midlothian FC21010220
UEFA Şampiyonlar LigiHearts of Midlothian FC2008000
2025İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC25521.18720
Premium LiigaNarva Trans1213–84520
2024CupNarva Trans310–24510
Premium LiigaNarva Trans2911–2.380152
Toplam764024.928222

Kulüpler

Hakkında

Pierre Landry Kabore, Hearts of Midlothian FC formasıyla forvet olarak oynuyor. Doğum tarihi: 5 Tem 2001 (25 yaşında). Uyruğu: Burkina Faso. 2026 sezonunda 7 maçta 271 dakika oynadı; 1 gol, 0 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım