ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
FC CajamarcaOrta saha

Paulo Cesar Goyoneche

Forma numarası
24
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Liga 1

6Maç6 kez ilk 11
318Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.14
Gol + asist0
Maç başına dakika65
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 15 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.5B27.10.24 · Sport Boys Association 1 - 1 UTC Cajamarca · Puan 6.57.1B02.11.24 · UTC Cajamarca 1 - 1 CD Sport Huancayo · Puan 7.16.3M21.08.26 · FC Cajamarca 1 - 3 Atletico Grau · Puan 6.36.1G28.08.26 · CD Comerciantes Unidos 2 - 3 FC Cajamarca · Puan 6.16.2G12.09.26 · CD Los Chankas 1 - 2 FC Cajamarca · Puan 6.26.6M19.09.26 · FC Cajamarca 1 - 2 Cusco FC · Puan 6.66.0B10.10.26 · ADT Tarma 0 - 0 FC Cajamarca · Puan 6.0–M18.10.26 · FC Cajamarca 0 - 1 CD Moquegua5.8M25.10.26 · Sport Boys Association 4 - 2 FC Cajamarca · Puan 5.84.7M28.10.26 · FC Cajamarca 1 - 3 UTC Cajamarca · Puan 4.7

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Atletico Grau 5.8, Alianza Lima 5.2, FBC Melgar 6.1, Sport Boys Association 6.5, CD Sport Huancayo 7.1, Atletico Grau 6.3, CD Comerciantes Unidos 6.1, CD Los Chankas 6.2, Cusco FC 6.6, ADT Tarma 6.0, Sport Boys Association 5.8, UTC Cajamarca 4.7ort. 6.0330.09.24 · Atletico Grau 4 - 0 UTC Cajamarca · 5.818.10.24 · UTC Cajamarca 0 - 1 Alianza Lima · 5.223.10.24 · FBC Melgar 1 - 0 UTC Cajamarca · 6.127.10.24 · Sport Boys Association 1 - 1 UTC Cajamarca · 6.502.11.24 · UTC Cajamarca 1 - 1 CD Sport Huancayo · 7.121.08.26 · FC Cajamarca 1 - 3 Atletico Grau · 6.328.08.26 · CD Comerciantes Unidos 2 - 3 FC Cajamarca · 6.112.09.26 · CD Los Chankas 1 - 2 FC Cajamarca · 6.219.09.26 · FC Cajamarca 1 - 2 Cusco FC · 6.610.10.26 · ADT Tarma 0 - 0 FC Cajamarca · 6.025.10.26 · Sport Boys Association 4 - 2 FC Cajamarca · 5.828.10.26 · FC Cajamarca 1 - 3 UTC Cajamarca · 4.74.77.1

90 dakika başına profil6 maç · 318 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.13, Kilit pas 0.28, Çalım 0.00, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 39%, Top kazanma 2.83, Aldırdığı faul 0.28Şut: 1.13Kilit pas: 0.28Çalım: 0.00Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 39%Top kazanma: 2.83Aldırdığı faul: 0.28Şut1.13Kilit pas0.28Çalım0.00Pas isabeti84%Kazanılan ikili39%Top kazanma2.83Aldırdığı faul0.28
90 dakika başına profil
Şut1.13
Kilit pas0.28
Çalım0.00
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili39%
Top kazanma2.83
Aldırdığı faul0.28
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 15 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 15 maç, Maç başına dakika 7319.09.24 · İlk 11: 90'24.09.24 · İlk 11: 90'30.09.24 · İlk 11: 90'18.10.24 · İlk 11: 90'23.10.24 · İlk 11: 90'27.10.24 · İlk 11: 90'02.11.24 · İlk 11: 65'21.08.26 · İlk 11: 90'28.08.26 · İlk 11: 23'12.09.26 · İlk 11: 18'19.09.26 · İlk 11: 45'10.10.26 · İlk 11: 90'18.10.26 · İlk 11: 90'25.10.26 · İlk 11: 85'28.10.26 · İlk 11: 52'

Ayrıntılı istatistikler6 maç · 318 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (0)90 dk’da 1.13

Pas

  • Kilit pas190 dk’da 0.28
  • Pas isabeti84%170 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme4 · 6
  • Kazanılan ikili mücadele9 / 23
  • Aldırdığı faul190 dk’da 0.28

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Liga 1FC Cajamarca60031811
2024Liga 1UTC Cajamarca70060510
Toplam130092321

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım