ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Patrik Blahút

Forma numarası
15
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 20261. Liga

12Maç9 kez ilk 11
779Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.68
Gol + asist1
Maç başına dakika60
90 dakikada gol + asist0.15

Sayılar arşivimizdeki 75 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.1M09.08.26 · FK Jablonec 1 - 0 1. FC Slovacko · Puan 6.16.3M15.08.26 · 1. FC Slovacko 1 - 2 SK Sigma Olomouc · Puan 6.3–B30.08.26 · FC Viktoria Plzen 1 - 1 1. FC Slovacko6.0B05.09.26 · 1. FC Slovacko 0 - 0 FK Pardubice · Puan 6.06.1M12.09.26 · Bohemians 1905 2 - 0 1. FC Slovacko · Puan 6.17.5B19.09.26 · 1. FC Slovacko 2 - 2 FC Baník Ostrava · Puan 7.56.9G11.10.26 · FC Slovan Liberec 0 - 2 1. FC Slovacko · Puan 6.96.5M18.10.26 · 1. FC Slovacko 1 - 2 Zbrojovka Brno · Puan 6.57.8M25.10.26 · AC Sparta Prag 5 - 1 1. FC Slovacko · Puan 7.86.9M31.10.26 · 1. FC Slovacko 1 - 3 FK Teplice · Puan 6.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: SK Artis Brno 6.4, SK Slavia Prague 5.2, SK Artis Brno 6.7, FK Jablonec 6.1, SK Sigma Olomouc 6.3, FK Pardubice 6.0, Bohemians 1905 6.1, FC Baník Ostrava 7.5, FC Slovan Liberec 6.9, Zbrojovka Brno 6.5, AC Sparta Prag 7.8, FK Teplice 6.9ort. 6.5331.05.26 · 1. FC Slovacko 3 - 0 SK Artis Brno · 6.426.07.26 · SK Slavia Prague 5 - 1 1. FC Slovacko · 5.201.08.26 · 1. FC Slovacko 1 - 1 SK Artis Brno · 6.709.08.26 · FK Jablonec 1 - 0 1. FC Slovacko · 6.115.08.26 · 1. FC Slovacko 1 - 2 SK Sigma Olomouc · 6.305.09.26 · 1. FC Slovacko 0 - 0 FK Pardubice · 6.012.09.26 · Bohemians 1905 2 - 0 1. FC Slovacko · 6.119.09.26 · 1. FC Slovacko 2 - 2 FC Baník Ostrava · 7.511.10.26 · FC Slovan Liberec 0 - 2 1. FC Slovacko · 6.918.10.26 · 1. FC Slovacko 1 - 2 Zbrojovka Brno · 6.525.10.26 · AC Sparta Prag 5 - 1 1. FC Slovacko · 7.831.10.26 · 1. FC Slovacko 1 - 3 FK Teplice · 6.96.97.8

90 dakika başına profil32 maç · 2.359 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.45, Kilit pas 1.56, Çalım 1.49, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 46%, Top kazanma 3.40, Aldırdığı faul 1.55Şut: 2.45Kilit pas: 1.56Çalım: 1.49Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 46%Top kazanma: 3.40Aldırdığı faul: 1.55Şut2.45Kilit pas1.56Çalım1.49Pas isabeti84%Kazanılan ikili46%Top kazanma3.40Aldırdığı faul1.55
90 dakika başına profil
Şut2.45
Kilit pas1.56
Çalım1.49
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili46%
Top kazanma3.40
Aldırdığı faul1.55
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 2, Asist 1; 2025: Gol 4, Asist 0; 2026: Gol 1, Asist 02024 · Gol: 22024 · Asist: 12025 · Gol: 42026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6704.04.26 · İlk 11: 90'11.04.26 · İlk 11: 64'19.04.26 · İlk 11: 36'12.05.26 · İlk 11: 90'16.05.26 · İlk 11: 90'23.05.26 · Sonradan: 45'27.05.26 · İlk 11: 89'31.05.26 · İlk 11: 62'26.07.26 · İlk 11: 90'01.08.26 · İlk 11: 90'09.08.26 · İlk 11: 58'15.08.26 · İlk 11: 90'30.08.26 · Sonradan: 11'05.09.26 · Sonradan: 15'12.09.26 · Sonradan: 22'19.09.26 · İlk 11: 90'11.10.26 · İlk 11: 68'18.10.26 · İlk 11: 65'25.10.26 · İlk 11: 90'31.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler32 maç · 2.359 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)36 (18)90 dk’da 2.45
  • Başarılı çalım20 / 44

Pas

  • Kilit pas1890 dk’da 1.56
  • Pas isabeti84%778 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme29 · 17
  • Kazanılan ikili mücadele76 / 165
  • Aldırdığı faul1690 dk’da 1.55

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
20261. Liga1. FC Slovacko121077900
20251. Liga1. FC Slovacko34402.59831
20241. Liga1. FC Slovacko29212.11920
Toplam75715.49651

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım