ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Pape Djibril Diaw

Forma numarası
23
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Superliga

5Maç4 kez ilk 11
371Dakika
0Gol
0Asist
3Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan5.99
Gol + asist0
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 34 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.2M11.04.26 · FC UTA Arad 3 - 1 FC Botosani · Puan 6.27.3G20.04.26 · FC Botosani 3 - 2 FC Metaloglobus Bucuresti · Puan 7.36.5B25.04.26 · FC Botosani 1 - 1 FC Otelul Galati · Puan 6.55.9B02.05.26 · FCV Farul Constanta 1 - 1 FC Botosani · Puan 5.96.4M24.05.26 · FCSB 4 - 3 FC Botosani · Puan 6.4–B17.07.26 · FC Voluntari 2 - 2 FC Botosani5.4M19.09.26 · CFR Cluj 3 - 1 FC Botosani · Puan 5.47.2G10.10.26 · FC Botosani 2 - 0 FC UTA Arad · Puan 7.23.7M16.10.26 · FC Dinamo Bucuresti 2 - 0 FC Botosani · Puan 3.75.3M01.11.26 · Universitatea Craiova 2 - 1 FC Botosani · Puan 5.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: AFC Unirea Slobozia 7.6, AFC Hermannstadt 5.2, FCSB 6.9, FC UTA Arad 6.2, FC Metaloglobus Bucuresti 7.3, FC Otelul Galati 6.5, FCV Farul Constanta 5.9, FCSB 6.4, CFR Cluj 5.4, FC UTA Arad 7.2, FC Dinamo Bucuresti 3.7, Universitatea Craiova 5.3ort. 6.1316.03.26 · FC Botosani 3 - 2 AFC Unirea Slobozia · 7.622.03.26 · AFC Hermannstadt 3 - 0 FC Botosani · 5.203.04.26 · FC Botosani 3 - 2 FCSB · 6.911.04.26 · FC UTA Arad 3 - 1 FC Botosani · 6.220.04.26 · FC Botosani 3 - 2 FC Metaloglobus Bucuresti · 7.325.04.26 · FC Botosani 1 - 1 FC Otelul Galati · 6.502.05.26 · FCV Farul Constanta 1 - 1 FC Botosani · 5.924.05.26 · FCSB 4 - 3 FC Botosani · 6.419.09.26 · CFR Cluj 3 - 1 FC Botosani · 5.410.10.26 · FC Botosani 2 - 0 FC UTA Arad · 7.216.10.26 · FC Dinamo Bucuresti 2 - 0 FC Botosani · 3.701.11.26 · Universitatea Craiova 2 - 1 FC Botosani · 5.35.37.6

90 dakika başına profil22 maç · 1.782 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.33, Çalım 1.29, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 53%, Top kazanma 2.83, Aldırdığı faul 1.20Şut: 1.33Çalım: 1.29Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 53%Top kazanma: 2.83Aldırdığı faul: 1.20Şut1.33Çalım1.29Pas isabeti83%Kazanılan ikili53%Top kazanma2.83Aldırdığı faul1.20
90 dakika başına profil
Şut1.33
Çalım1.29
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili53%
Top kazanma2.83
Aldırdığı faul1.20
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2023: Gol 0, Asist 0; 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8030.11.25 · İlk 11: 90'19.12.25 · İlk 11: 45'18.01.26 · İlk 11: 71'24.01.26 · İlk 11: 80'05.02.26 · İlk 11: 90'20.02.26 · İlk 11: 90'07.03.26 · İlk 11: 90'16.03.26 · İlk 11: 90'22.03.26 · İlk 11: 90'03.04.26 · İlk 11: 90'11.04.26 · İlk 11: 90'20.04.26 · İlk 11: 90'25.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 90'24.05.26 · İlk 11: 45'17.07.26 · Sonradan: 11'19.09.26 · İlk 11: 90'10.10.26 · İlk 11: 90'16.10.26 · İlk 11: 90'01.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler22 maç · 1.782 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)9 (4)90 dk’da 1.33
  • Başarılı çalım5 / 9

Pas

  • Kilit pas2
  • Pas isabeti83%1.069 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme16 · 18
  • Kazanılan ikili mücadele71 / 135
  • Aldırdığı faul1190 dk’da 1.20

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026SuperligaFC Botosani50037131
2025SuperligaFC Botosani25102.05580
2024Coupe de FranceBordeaux1004500
2023Coupe de FranceStade Lavallois Mayenne FC30027010
Toplam34102.741121

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım