Darmstadt 98Defans
Patric Pfeiffer
- Forma numarası
- 6
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20262.Bundesliga · DFB Pokal
11Maç11 kez ilk 11
953Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.51
Gol + asist0
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 55 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.6G23.08.26 · Carl Zeiss Jena 1 - 2 Darmstadt 98 · Puan 6.67.1M30.08.26 · Darmstadt 98 0 - 1 Hannover 96 · Puan 7.15.5M05.09.26 · 1. FC Kaiserslautern 3 - 0 Darmstadt 98 · Puan 5.57.3G11.09.26 · Darmstadt 98 2 - 1 Arminia Bielefeld · Puan 7.35.8M18.09.26 · WfL Wolfsburg 5 - 1 Darmstadt 98 · Puan 5.87.1G10.10.26 · Darmstadt 98 3 - 1 Energie Cottbus · Puan 7.16.9M18.10.26 · Karlsruher 4 - 0 Darmstadt 98 · Puan 6.96.3B23.10.26 · Darmstadt 98 0 - 0 St. Pauli · Puan 6.36.5G27.10.26 · SV Elversberg 0 - 2 Darmstadt 98 · Puan 6.56.0B31.10.26 · Darmstadt 98 1 - 1 Magdeburg · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil30 maç · 2.498 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.62 |
| Kilit pas | 1.14 |
| Çalım | 1.34 |
| Pas isabeti | 79% |
| Kazanılan ikili | 69% |
| Top kazanma | 3.73 |
| Aldırdığı faul | 1.30 |
Son maçları
- 2.BundesligaDarmstadt 981Magdeburg153' İlk 116.0
- DFB PokalSV Elversberg0Darmstadt 98290' İlk 116.5
- 2.BundesligaDarmstadt 980St. Pauli090' İlk 116.3
- 2.BundesligaKarlsruher4Darmstadt 98090' İlk 116.9
- 2.BundesligaDarmstadt 983Energie Cottbus190' İlk 117.1
- 2.BundesligaWfL Wolfsburg5Darmstadt 98190' İlk 115.8
- 2.BundesligaDarmstadt 982Arminia Bielefeld190' İlk 117.3
- 2.Bundesliga1. FC Kaiserslautern3Darmstadt 98090' İlk 115.5
- 2.BundesligaDarmstadt 980Hannover 96190' İlk 117.1
- DFB PokalCarl Zeiss Jena1Darmstadt 98290' İlk 116.6
- 2.BundesligaDynamo Dresden1Darmstadt 98090' İlk 116.3
- 2.BundesligaDarmstadt 982Holstein Kiel290' İlk 116.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler30 maç · 2.498 dk
Hücum
- Şut (isabetli)23 (8)90 dk’da 1.62
- Başarılı çalım6 / 10
Pas
- Kilit pas1490 dk’da 1.14
- Pas isabeti79%1.647 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme23 · 41
- Kazanılan ikili mücadele129 / 188
- Aldırdığı faul2290 dk’da 1.30
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2.BundesligaDarmstadt 98 | 10 | 0 | 0 | 863 | 0 | 0 |
| DFB PokalDarmstadt 98 | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| 2025 | 2.BundesligaDarmstadt 98 | 31 | 1 | 1 | 2.588 | 2 | 2 |
| DFB PokalDarmstadt 98 | 3 | 0 | 0 | 256 | 0 | 0 | |
| 2024 | 2.BundesligaMagdeburg | 8 | 0 | 0 | 287 | 1 | 0 |
| UEFA Şampiyonlar LigiBSC Young Boys | 1 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | |
| Toplam | 54 | 1 | 1 | 4.104 | 3 | 2 | |
Kulüpler
- Darmstadt 98Şu an#6
- BSC Young BoysŞu an#6
- MagdeburgŞu an#3
