ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
FC MotherwellOrta saha

Oscar Priestman

Forma numarası
12
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026İskoç Premiership

3Maç3 kez ilk 11
197Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.51
Gol + asist0
Maç başına dakika42
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 57 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–M14.03.26 · Celtic FC 3 - 1 FC Motherwell6.9B21.03.26 · FC Motherwell 0 - 0 Hibernian Edinburgh FC · Puan 6.96.3M04.04.26 · FC Motherwell 2 - 3 Falkirk FC · Puan 6.3–M11.04.26 · Hearts of Midlothian FC 3 - 1 FC Motherwell6.3B09.05.26 · FC Motherwell 1 - 1 Hearts of Midlothian FC · Puan 6.3–M13.05.26 · FC Motherwell 2 - 3 Celtic FC6.1G16.05.26 · Hibernian Edinburgh FC 0 - 1 FC Motherwell · Puan 6.16.0G02.08.26 · Hibernian Edinburgh FC 1 - 2 FC Motherwell · Puan 6.07.6B09.08.26 · FC Motherwell 0 - 0 Falkirk FC · Puan 7.66.4G31.10.26 · FC Motherwell 1 - 0 St Mirren FC · Puan 6.4

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Glasgow Rangers 6.6, FC Aberdeen 7.1, St Mirren FC 6.9, Dundee United 5.9, FC Dundee 6.3, Hibernian Edinburgh FC 6.9, Falkirk FC 6.3, Hearts of Midlothian FC 6.3, Hibernian Edinburgh FC 6.1, Hibernian Edinburgh FC 6.0, Falkirk FC 7.6, St Mirren FC 6.4ort. 6.5311.02.26 · FC Motherwell 1 - 1 Glasgow Rangers · 6.615.02.26 · FC Motherwell 2 - 0 FC Aberdeen · 7.121.02.26 · St Mirren FC 0 - 5 FC Motherwell · 6.928.02.26 · FC Motherwell 2 - 0 Dundee United · 5.907.03.26 · FC Dundee 2 - 1 FC Motherwell · 6.321.03.26 · FC Motherwell 0 - 0 Hibernian Edinburgh FC · 6.904.04.26 · FC Motherwell 2 - 3 Falkirk FC · 6.309.05.26 · FC Motherwell 1 - 1 Hearts of Midlothian FC · 6.316.05.26 · Hibernian Edinburgh FC 0 - 1 FC Motherwell · 6.102.08.26 · Hibernian Edinburgh FC 1 - 2 FC Motherwell · 6.009.08.26 · FC Motherwell 0 - 0 Falkirk FC · 7.631.10.26 · FC Motherwell 1 - 0 St Mirren FC · 6.46.47.6

90 dakika başına profil27 maç · 1.272 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.96, Kilit pas 1.60, Çalım 2.05, Pas isabeti 91%, Kazanılan ikili 57%, Top kazanma 3.40, Aldırdığı faul 1.81Şut: 0.96Kilit pas: 1.60Çalım: 2.05Pas isabeti: 91%Kazanılan ikili: 57%Top kazanma: 3.40Aldırdığı faul: 1.81Şut0.96Kilit pas1.60Çalım2.05Pas isabeti91%Kazanılan ikili57%Top kazanma3.40Aldırdığı faul1.81
90 dakika başına profil
Şut0.96
Kilit pas1.60
Çalım2.05
Pas isabeti91%
Kazanılan ikili57%
Top kazanma3.40
Aldırdığı faul1.81
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • İskoç PremiershipFC Motherwell1St Mirren FC025' İlk 116.4
  • İskoç PremiershipFC Motherwell0Falkirk FC090' İlk 117.6
  • İskoç PremiershipHibernian Edinburgh FC1FC Motherwell2Sarı kart 182' İlk 116.0
  • İskoç PremiershipHibernian Edinburgh FC0FC Motherwell117' Sonradan6.1
  • İskoç PremiershipFC Motherwell2Celtic FC312' Sonradan
  • İskoç PremiershipFC Motherwell1Hearts of Midlothian FC190' İlk 116.3
  • İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC3FC Motherwell18' Sonradan
  • İskoç PremiershipFC Motherwell2Falkirk FC317' Sonradan6.3
  • İskoç PremiershipFC Motherwell0Hibernian Edinburgh FC066' İlk 116.9
  • İskoç PremiershipCeltic FC3FC Motherwell112' Sonradan
  • İskoç PremiershipFC Dundee2FC Motherwell147' Sonradan6.3
  • İskoç PremiershipFC Motherwell2Dundee United018' Sonradan5.9

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 1; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12024 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5330.12.25 · İlk 11: 85'03.01.26 · Sonradan: 17'10.01.26 · İlk 11: 73'24.01.26 · İlk 11: 83'31.01.26 · İlk 11: 90'11.02.26 · Sonradan: 45'15.02.26 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · Sonradan: 18'07.03.26 · Sonradan: 47'14.03.26 · Sonradan: 12'21.03.26 · İlk 11: 66'04.04.26 · Sonradan: 17'11.04.26 · Sonradan: 8'09.05.26 · İlk 11: 90'13.05.26 · Sonradan: 12'16.05.26 · Sonradan: 17'02.08.26 · İlk 11: 82'09.08.26 · İlk 11: 90'31.10.26 · İlk 11: 25'

Ayrıntılı istatistikler27 maç · 1.272 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (1)90 dk’da 0.96
  • Başarılı çalım9 / 16

Pas

  • Kilit pas1090 dk’da 1.60
  • Pas isabeti91%760 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme21 · 9
  • Kazanılan ikili mücadele55 / 97
  • Aldırdığı faul1890 dk’da 1.81

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026İskoç PremiershipFC Motherwell30019710
2025İskoç PremiershipFC Motherwell28001.12610
2024A-LigiWestern Sydney Wanderers26111.83740
Toplam57113.16060

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım