Club AmericaOrta saha
Óscar Perea
- Forma numarası
- 22
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Liga MX
7Maç2 kez ilk 11
229Dakika
3Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.47
Gol + asist3
Maç başına dakika39
90 dakikada gol + asist0.70
Sayılar arşivimizdeki 47 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.1G22.08.26 · FC Juarez 1 - 2 Club America · Puan 6.16.1G30.08.26 · Club America 2 - 0 Puebla FC · Puan 6.17.3M13.09.26 · Cruz Azul AC 4 - 3 Club America · Puan 7.36.6B20.09.26 · Club America 2 - 2 Chivas Guadalajara · Puan 6.66.0B11.10.26 · Club America 1 - 1 CF Monterrey · Puan 6.08.0G18.10.26 · Club León 3 - 5 Club America · Puan 8.0–G22.10.26 · Atlas 2 - 5 Club America6.0M26.10.26 · Club America 1 - 2 Pachuca · Puan 6.06.1B29.10.26 · Club America 1 - 1 Club Tijuana · Puan 6.16.0B01.11.26 · Club America 2 - 2 Deportivo Toluca · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil29 maç · 1.321 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.64 |
| Kilit pas | 2.76 |
| Çalım | 3.85 |
| Pas isabeti | 73% |
| Kazanılan ikili | 37% |
| Top kazanma | 4.29 |
| Aldırdığı faul | 1.99 |
Son maçları
- Liga MXClub America2Deportivo Toluca290' İlk 116.0
- Liga MXClub America1Club Tijuana135' Sonradan6.1
- Liga MXClub America1Pachuca272' İlk 116.0
- Liga MXAtlas2Club America522' Sonradan
- Liga MXClub León3Club America5Gol 1AAsist 114' Sonradan8.0
- Liga MXClub America1CF Monterrey116' Sonradan6.0
- Liga MXClub America2Chivas Guadalajara238' Sonradan6.6
- Liga MXCruz Azul AC4Club America3Gol 120' Sonradan7.3
- Liga MXClub America2Puebla FC062' İlk 116.1
- Liga MXFC Juarez1Club America218' Sonradan6.1
- Liga MXClub America3Atletico San Luis0Gol 161' İlk 117.6
- Liga PortugalAVS Vila das Aves1Sporting CP116' Sonradan6.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler29 maç · 1.321 dk
Hücum
- Şut (isabetli)29 (19)90 dk’da 2.64
- Başarılı çalım27 / 83
Pas
- Kilit pas1390 dk’da 2.76
- Pas isabeti73%212 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme14 · 16
- Kazanılan ikili mücadele65 / 176
- Aldırdığı faul1590 dk’da 1.99
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga MXClub America | 7 | 3 | 1 | 229 | 0 | 0 |
| 2025 | Liga PortugalAVS Vila das Aves | 25 | 2 | 0 | 1.257 | 0 | 0 |
| Portekiz KupasıAVS Vila das Aves | 1 | 0 | 0 | 63 | 0 | 0 | |
| 2024 | Lig 1Strasbourg | 2 | 0 | 0 | 24 | 0 | 0 |
| Primera AAtletico Nacional | 8 | 1 | 1 | 453 | 0 | 1 | |
| Toplam | 43 | 6 | 2 | 2.026 | 0 | 1 | |
Kulüpler
- Club AmericaŞu an#22
- Atletico NacionalŞu an#22
- StrasbourgŞu an#20
- AVS Vila das AvesŞu an#14
