ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Olivier De Nijs

Uyruk
Netherlands
Yaş
21
Forma numarası
19
Orta saha

Sezon 2026Eerste Divisie

6Maç2 kez ilk 11
158Dakika
3Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.01
Gol + asist6
Maç başına dakika35
90 dakikada gol + asist1.53

Sayılar arşivimizdeki 39 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.0M06.04.26 · Almere City FC 1 - 2 FC Den Bosch · Puan 7.06.4M12.04.26 · Willem II 2 - 1 Almere City FC · Puan 6.47.4G17.04.26 · Almere City FC 4 - 1 FC Dordrecht · Puan 7.47.3M24.04.26 · VVV-Venlo 3 - 1 Almere City FC · Puan 7.36.3B08.08.26 · FC Den Bosch 1 - 1 Almere City FC · Puan 6.38.4G29.08.26 · De Graafschap 1 - 4 Almere City FC · Puan 8.47.4G11.09.26 · MVV Maastricht 0 - 4 Almere City FC · Puan 7.46.0G18.09.26 · Almere City FC 1 - 0 Heracles Almelo · Puan 6.06.9M25.09.26 · FC Dordrecht 3 - 2 Almere City FC · Puan 6.9–G09.10.26 · Almere City FC 3 - 0 FC Eindhoven

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Waalwijk 5.7, Jong Ajax Amsterdam 6.6, TOP Oss 7.3, FC Den Bosch 7.0, Willem II 6.4, FC Dordrecht 7.4, VVV-Venlo 7.3, FC Den Bosch 6.3, De Graafschap 8.4, MVV Maastricht 7.4, Heracles Almelo 6.0, FC Dordrecht 6.9ort. 6.8917.03.26 · Almere City FC 2 - 2 Waalwijk · 5.720.03.26 · Jong Ajax Amsterdam 0 - 2 Almere City FC · 6.603.04.26 · Almere City FC 3 - 2 TOP Oss · 7.306.04.26 · Almere City FC 1 - 2 FC Den Bosch · 7.012.04.26 · Willem II 2 - 1 Almere City FC · 6.417.04.26 · Almere City FC 4 - 1 FC Dordrecht · 7.424.04.26 · VVV-Venlo 3 - 1 Almere City FC · 7.308.08.26 · FC Den Bosch 1 - 1 Almere City FC · 6.329.08.26 · De Graafschap 1 - 4 Almere City FC · 8.411.09.26 · MVV Maastricht 0 - 4 Almere City FC · 7.418.09.26 · Almere City FC 1 - 0 Heracles Almelo · 6.025.09.26 · FC Dordrecht 3 - 2 Almere City FC · 6.96.98.4

Son maçları

  • Eerste DivisieAlmere City FC3FC Eindhoven012' Sonradan
  • Eerste DivisieFC Dordrecht3Almere City FC2Gol 145' İlk 116.9
  • Eerste DivisieAlmere City FC1Heracles Almelo017' Sonradan6.0
  • Eerste DivisieMVV Maastricht0Almere City FC4Gol 111' Sonradan7.4
  • Eerste DivisieDe Graafschap1Almere City FC4Gol 1Asist 128' Sonradan8.4
  • Eerste DivisieFC Den Bosch1Almere City FC145' İlk 116.3
  • Eerste DivisieVVV-Venlo3Almere City FC1Gol 145' Sonradan7.3
  • Eerste DivisieAlmere City FC4FC Dordrecht1Asist 116' Sonradan7.4
  • Eerste DivisieWillem II2Almere City FC145' İlk 116.4
  • Eerste DivisieAlmere City FC1FC Den Bosch290' İlk 117.0
  • Eerste DivisieAlmere City FC3TOP Oss2Gol 145' Sonradan7.3
  • Eerste DivisieJong Ajax Amsterdam0Almere City FC216' Sonradan6.6

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 15, Asist 0; 2025: Gol 6, Asist 1; 2026: Gol 3, Asist 12024 · Gol: 152025 · Gol: 62025 · Asist: 12026 · Gol: 32026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 2830.01.26 · Sonradan: 14'02.02.26 · Sonradan: 19'13.02.26 · İlk 11: 45'21.02.26 · Sonradan: 11'03.03.26 · Sonradan: 11'07.03.26 · Sonradan: 25'13.03.26 · Sonradan: 1'17.03.26 · Sonradan: 27'20.03.26 · Sonradan: 16'03.04.26 · Sonradan: 45'06.04.26 · İlk 11: 90'12.04.26 · İlk 11: 45'17.04.26 · Sonradan: 16'24.04.26 · Sonradan: 45'08.08.26 · İlk 11: 45'29.08.26 · Sonradan: 28'11.09.26 · Sonradan: 11'18.09.26 · Sonradan: 17'25.09.26 · İlk 11: 45'09.10.26 · Sonradan: 12'

Ayrıntılı istatistikler27 maç · 662 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)17 (12)90 dk’da 4.20
  • Başarılı çalım8 / 15

Pas

  • Kilit pas1290 dk’da 3.50
  • Pas isabeti73%245 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme14 · 3
  • Kazanılan ikili mücadele37 / 79
  • Aldırdığı faul3

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieAlmere City FC63115800
2025Eerste DivisieAlmere City FC285182210
KNVB BekerAlmere City FC31012000
2024EredivisieAlmere City FC2003400
Tweede DivisieJong Almere City FC2215–1.40910
Toplam612422.54320

Kulüpler

Hakkında

Olivier De Nijs, Almere City FC formasıyla orta saha oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi: 9 Kas 2004 (21 yaşında). Uyruğu: Netherlands. 2026 sezonunda 6 maçta 158 dakika oynadı; 3 gol, 1 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım