Brondby IFDefans
Oliver Villadsen
- Forma numarası
- 2
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Superliga
10Maç10 kez ilk 11
807Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.68
Gol + asist0
Maç başına dakika70
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 80 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.5G17.08.26 · Brondby IF 3 - 2 SonderjyskE · Puan 7.57.1G24.08.26 · Brondby IF 3 - 1 Silkenborg IF · Puan 7.17.5M30.08.26 · FC Nordsjaelland 3 - 1 Brondby IF · Puan 7.56.2M06.09.26 · Brondby IF 0 - 3 Randers FC · Puan 6.25.8M14.09.26 · FC Midtjylland 4 - 1 Brondby IF · Puan 5.87.3M20.09.26 · Brondby IF 0 - 1 FC Kopenhag · Puan 7.36.5G11.10.26 · Brondby IF 5 - 2 Lyngby BK · Puan 6.5–M18.10.26 · Odense BK 2 - 1 Brondby IF6.4G23.10.26 · Randers FC 1 - 3 Brondby IF · Puan 6.45.8G01.11.26 · Brondby IF 2 - 0 Aarhus · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil27 maç · 2.112 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.91 |
| Kilit pas | 1.51 |
| Çalım | 1.91 |
| Pas isabeti | 84% |
| Kazanılan ikili | 54% |
| Top kazanma | 4.75 |
| Aldırdığı faul | 1.93 |
Son maçları
- SuperligaBrondby IF2Aarhus0Sarı kart 122' Sonradan5.8
- SuperligaRanders FC1Brondby IF365' İlk 116.4
- SuperligaOdense BK2Brondby IF164' İlk 11
- SuperligaBrondby IF5Lyngby BK277' İlk 116.5
- SuperligaBrondby IF0FC Kopenhag164' İlk 117.3
- SuperligaFC Midtjylland4Brondby IF164' İlk 115.8
- SuperligaBrondby IF0Randers FC375' İlk 116.2
- SuperligaFC Nordsjaelland3Brondby IF190' İlk 117.5
- SuperligaBrondby IF3Silkenborg IF190' İlk 117.1
- SuperligaBrondby IF3SonderjyskE290' İlk 117.5
- SuperligaAC Horsens0Brondby IF280' İlk 117.9
- SuperligaBrondby IF1Viborg FF087' İlk 119.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler27 maç · 2.112 dk
Hücum
- Şut (isabetli)5 (2)90 dk’da 0.91
- Başarılı çalım24 / 44
Pas
- Kilit pas2590 dk’da 1.51
- Pas isabeti84%992 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme44 · 44
- Kazanılan ikili mücadele115 / 213
- Aldırdığı faul2890 dk’da 1.93
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | SuperligaBrondby IF | 10 | 0 | 0 | 807 | 0 | 0 |
| 2025 | SuperligaBrondby IF | 30 | 0 | 2 | 1.764 | 3 | 0 |
| UEFA Konferans LigiBrondby IF | 5 | 0 | 0 | 280 | 1 | 0 | |
| 2024 | 2.Bundesliga1. FC Nürnberg | 26 | 0 | 2 | 1.637 | 2 | 0 |
| DFB Pokal1. FC Nürnberg | 2 | 0 | 0 | 202 | 1 | 0 | |
| SuperligaFC Nordsjaelland | 4 | 0 | 2 | 249 | 0 | 0 | |
| Toplam | 77 | 0 | 6 | 4.939 | 7 | 0 | |
Kulüpler
- Brondby IFŞu an#2
- FC NordsjaellandŞu an#23
- 1. FC NürnbergŞu an#2
- Havnar BoltfelagŞu an#2
- Vikingur ReykjavikŞu an#2
- StrasbourgŞu an#2
