ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
LuzernOrta saha

O. Kabwit

Forma numarası
16
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Süper Lig

8Maç8 kez ilk 11
541Dakika
2Gol
1Asist
1Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.87
Gol + asist6
Maç başına dakika69
90 dakikada gol + asist0.78

Sayılar arşivimizdeki 41 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

8.0G12.05.26 · Luzern 1 - 0 Zurich · Puan 8.08.5G16.05.26 · FC Winterthur 0 - 3 Luzern · Puan 8.57.2M25.07.26 · Luzern 1 - 3 FC Thun 1898 · Puan 7.26.6M02.08.26 · FC Sion 3 - 0 Luzern · Puan 6.66.4B09.08.26 · St. Gallen 2 - 2 Luzern · Puan 6.46.8G22.08.26 · Luzern 1 - 0 Lausanne Sport · Puan 6.84.7B29.08.26 · Servette FC 1 - 1 Luzern · Puan 4.77.3M13.09.26 · Luzern 2 - 4 FC Basel · Puan 7.37.9G19.09.26 · Luzern 5 - 1 Grasshopper · Puan 7.95.3B31.10.26 · Luzern 1 - 1 FC Sion · Puan 5.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Lausanne Sport 7.9, Servette FC 7.6, Zurich 8.0, FC Winterthur 8.5, FC Thun 1898 7.2, FC Sion 6.6, St. Gallen 6.4, Lausanne Sport 6.8, Servette FC 4.7, FC Basel 7.3, Grasshopper 7.9, FC Sion 5.3ort. 7.0202.05.26 · Lausanne Sport 1 - 3 Luzern · 7.909.05.26 · Luzern 3 - 3 Servette FC · 7.612.05.26 · Luzern 1 - 0 Zurich · 8.016.05.26 · FC Winterthur 0 - 3 Luzern · 8.525.07.26 · Luzern 1 - 3 FC Thun 1898 · 7.202.08.26 · FC Sion 3 - 0 Luzern · 6.609.08.26 · St. Gallen 2 - 2 Luzern · 6.422.08.26 · Luzern 1 - 0 Lausanne Sport · 6.829.08.26 · Servette FC 1 - 1 Luzern · 4.713.09.26 · Luzern 2 - 4 FC Basel · 7.319.09.26 · Luzern 5 - 1 Grasshopper · 7.931.10.26 · Luzern 1 - 1 FC Sion · 5.35.38.5

90 dakika başına profil32 maç · 2.059 dk

90 dakika başına profil: Şut 3.11, Kilit pas 2.11, Çalım 1.71, Pas isabeti 66%, Kazanılan ikili 35%, Top kazanma 3.84, Aldırdığı faul 1.77Şut: 3.11Kilit pas: 2.11Çalım: 1.71Pas isabeti: 66%Kazanılan ikili: 35%Top kazanma: 3.84Aldırdığı faul: 1.77Şut3.11Kilit pas2.11Çalım1.71Pas isabeti66%Kazanılan ikili35%Top kazanma3.84Aldırdığı faul1.77
90 dakika başına profil
Şut3.11
Kilit pas2.11
Çalım1.71
Pas isabeti66%
Kazanılan ikili35%
Top kazanma3.84
Aldırdığı faul1.77
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 1; 2025: Gol 11, Asist 5; 2026: Gol 2, Asist 12024 · Gol: 12024 · Asist: 12025 · Gol: 112025 · Asist: 52026 · Gol: 22026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7328.02.26 · İlk 11: 87'04.03.26 · İlk 11: 74'07.03.26 · İlk 11: 84'15.03.26 · İlk 11: 75'22.03.26 · İlk 11: 61'06.04.26 · İlk 11: 90'12.04.26 · İlk 11: 74'25.04.26 · Sonradan: 45'02.05.26 · İlk 11: 90'09.05.26 · İlk 11: 90'12.05.26 · İlk 11: 79'16.05.26 · İlk 11: 74'25.07.26 · İlk 11: 90'02.08.26 · İlk 11: 76'09.08.26 · İlk 11: 79'22.08.26 · İlk 11: 83'29.08.26 · İlk 11: 20'13.09.26 · İlk 11: 60'19.09.26 · İlk 11: 72'31.10.26 · İlk 11: 61'

Ayrıntılı istatistikler32 maç · 2.059 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)63 (32)90 dk’da 3.11
  • Başarılı çalım18 / 53

Pas

  • Kilit pas3690 dk’da 2.11
  • Pas isabeti66%406 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme29 · 19
  • Kazanılan ikili mücadele81 / 232
  • Aldırdığı faul1690 dk’da 1.77

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Süper LigLuzern82154111
2025Süper LigLuzern271151.22520
2024CAF Champions LeagueTP Mazembe61145710
Toplam411472.22341

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım