ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Randers FCOrta saha

Norman Campbell

Forma numarası
10
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2027J1 Ligi

2Maç0 kez ilk 11
65Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.06
Gol + asist0
Maç başına dakika33
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 61 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.8M11.04.26 · Avispa Fukuoka 1 - 0 V-Varen Nagasaki · Puan 5.86.4M18.04.26 · Sanfrecce Hiroshima 2 - 0 V-Varen Nagasaki · Puan 6.46.3B25.04.26 · V-Varen Nagasaki 1 - 1 Gamba Osaka · Puan 6.36.1M03.05.26 · V-Varen Nagasaki 1 - 2 Nagoya Grampus Eight · Puan 6.15.7M09.05.26 · Cerezo Osaka 3 - 2 V-Varen Nagasaki · Puan 5.7–B17.05.26 · V-Varen Nagasaki 2 - 2 Vissel Kobe6.0M23.05.26 · Kyoto Sanga FC 1 - 0 V-Varen Nagasaki · Puan 6.06.0G06.06.26 · Mito HollyHock 0 - 1 V-Varen Nagasaki · Puan 6.05.9M29.08.26 · V-Varen Nagasaki 0 - 3 Tokyo · Puan 5.96.3M06.09.26 · Vissel Kobe 3 - 1 V-Varen Nagasaki · Puan 6.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Avispa Fukuoka 7.5, Kyoto Sanga FC 6.5, Fagiano Okayama FC 6.2, Avispa Fukuoka 5.8, Sanfrecce Hiroshima 6.4, Gamba Osaka 6.3, Nagoya Grampus Eight 6.1, Cerezo Osaka 5.7, Kyoto Sanga FC 6.0, Mito HollyHock 6.0, Tokyo 5.9, Vissel Kobe 6.3ort. 6.2315.03.26 · V-Varen Nagasaki 1 - 0 Avispa Fukuoka · 7.518.03.26 · V-Varen Nagasaki 1 - 2 Kyoto Sanga FC · 6.521.03.26 · Fagiano Okayama FC 0 - 1 V-Varen Nagasaki · 6.211.04.26 · Avispa Fukuoka 1 - 0 V-Varen Nagasaki · 5.818.04.26 · Sanfrecce Hiroshima 2 - 0 V-Varen Nagasaki · 6.425.04.26 · V-Varen Nagasaki 1 - 1 Gamba Osaka · 6.303.05.26 · V-Varen Nagasaki 1 - 2 Nagoya Grampus Eight · 6.109.05.26 · Cerezo Osaka 3 - 2 V-Varen Nagasaki · 5.723.05.26 · Kyoto Sanga FC 1 - 0 V-Varen Nagasaki · 6.006.06.26 · Mito HollyHock 0 - 1 V-Varen Nagasaki · 6.029.08.26 · V-Varen Nagasaki 0 - 3 Tokyo · 5.906.09.26 · Vissel Kobe 3 - 1 V-Varen Nagasaki · 6.36.37.5

90 dakika başına profil21 maç · 923 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.35, Kilit pas 2.71, Çalım 2.77, Pas isabeti 78%, Kazanılan ikili 36%, Top kazanma 3.61, Aldırdığı faul 2.45Şut: 2.35Kilit pas: 2.71Çalım: 2.77Pas isabeti: 78%Kazanılan ikili: 36%Top kazanma: 3.61Aldırdığı faul: 2.45Şut2.35Kilit pas2.71Çalım2.77Pas isabeti78%Kazanılan ikili36%Top kazanma3.61Aldırdığı faul2.45
90 dakika başına profil
Şut2.35
Kilit pas2.71
Çalım2.77
Pas isabeti78%
Kazanılan ikili36%
Top kazanma3.61
Aldırdığı faul2.45
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • J1 LigiVissel Kobe3V-Varen Nagasaki1Sarı kart 133' Sonradan6.3
  • J1 LigiV-Varen Nagasaki0Tokyo3Sarı kart 132' Sonradan5.9
  • J1 LigiMito HollyHock0V-Varen Nagasaki126' Sonradan6.0
  • J1 LigiKyoto Sanga FC1V-Varen Nagasaki015' Sonradan6.0
  • J1 LigiV-Varen Nagasaki2Vissel Kobe29' Sonradan
  • J1 LigiCerezo Osaka3V-Varen Nagasaki263' İlk 115.7
  • J1 LigiV-Varen Nagasaki1Nagoya Grampus Eight245' Sonradan6.1
  • J1 LigiV-Varen Nagasaki1Gamba Osaka163' İlk 116.3
  • J1 LigiSanfrecce Hiroshima2V-Varen Nagasaki024' Sonradan6.4
  • J1 LigiAvispa Fukuoka1V-Varen Nagasaki022' Sonradan5.8
  • J1 LigiFagiano Okayama FC0V-Varen Nagasaki159' İlk 116.2
  • J1 LigiV-Varen Nagasaki1Kyoto Sanga FC245' Sonradan6.5

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 7, Asist 1; 2025: Gol 2, Asist 2; 2026: Gol 2, Asist 2; 2027: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 72024 · Asist: 12025 · Gol: 22025 · Asist: 22026 · Gol: 22026 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4224.11.25 · Sonradan: 25'07.12.25 · İlk 11: 76'06.02.26 · Sonradan: 16'13.02.26 · Sonradan: 29'21.02.26 · Sonradan: 22'28.02.26 · İlk 11: 75'08.03.26 · İlk 11: 69'15.03.26 · İlk 11: 90'18.03.26 · Sonradan: 45'21.03.26 · İlk 11: 59'11.04.26 · Sonradan: 22'18.04.26 · Sonradan: 24'25.04.26 · İlk 11: 63'03.05.26 · Sonradan: 45'09.05.26 · İlk 11: 63'17.05.26 · Sonradan: 9'23.05.26 · Sonradan: 15'06.06.26 · Sonradan: 26'29.08.26 · Sonradan: 32'06.09.26 · Sonradan: 33'

Ayrıntılı istatistikler21 maç · 923 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)15 (7)90 dk’da 2.35
  • Başarılı çalım16 / 40

Pas

  • Kilit pas2090 dk’da 2.71
  • Pas isabeti78%277 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme8 · 8
  • Kazanılan ikili mücadele42 / 118
  • Aldırdığı faul1090 dk’da 2.45

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2027J1 LigiV-Varen Nagasaki2006520
2026J1 LigiV-Varen Nagasaki162267200
2025SuperligaRanders FC162275520
2024SuperligaRanders FC27711.49361
Toplam611152.985101

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım