FC VolendamOrta saha
Nordin Bukala
- Forma numarası
- 18
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eerste Divisie
12Maç12 kez ilk 11
1.019Dakika
1Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.58
Gol + asist0
Maç başına dakika79
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 68 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.9M04.09.26 · Emmen 5 - 3 FC Volendam · Puan 5.96.2G13.09.26 · FC Volendam 2 - 0 FC Den Bosch · Puan 6.27.2M18.09.26 · Jong AZ Alkmaar 4 - 1 FC Volendam · Puan 7.26.6G26.09.26 · FC Volendam 3 - 2 VVV-Venlo · Puan 6.66.5M03.10.26 · Almere City FC 1 - 0 FC Volendam · Puan 6.57.2G09.10.26 · FC Volendam 2 - 0 Vitesse Arnhem · Puan 7.27.4B18.10.26 · Waalwijk 1 - 1 FC Volendam · Puan 7.46.4G23.10.26 · FC Volendam 6 - 2 Jong FC Utrecht · Puan 6.45.8M27.10.26 · FC Eindhoven 5 - 3 FC Volendam · Puan 5.86.6M30.10.26 · FC Volendam 1 - 2 De Graafschap · Puan 6.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil28 maç · 2.030 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.77 |
| Kilit pas | 0.74 |
| Çalım | 1.22 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 52% |
| Top kazanma | 5.16 |
| Aldırdığı faul | 1.98 |
Son maçları
- Eerste DivisieFC Volendam1De Graafschap275' İlk 116.6
- KNVB KupasıFC Eindhoven5FC Volendam374' İlk 115.8
- Eerste DivisieFC Volendam6Jong FC Utrecht260' İlk 116.4
- Eerste DivisieWaalwijk1FC Volendam1Sarı kart 190' İlk 117.4
- Eerste DivisieFC Volendam2Vitesse Arnhem090' İlk 117.2
- Eerste DivisieAlmere City FC1FC Volendam090' İlk 116.5
- Eerste DivisieFC Volendam3VVV-Venlo268' İlk 116.6
- Eerste DivisieJong AZ Alkmaar4FC Volendam190' İlk 117.2
- Eerste DivisieFC Volendam2FC Den Bosch090' İlk 116.2
- Eerste DivisieEmmen5FC Volendam3Sarı kart 166' İlk 115.9
- Eerste DivisieFC Volendam6FC Dordrecht190' İlk 118.4
- Eerste DivisieMVV Maastricht1FC Volendam090' İlk 116.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler28 maç · 2.030 dk
Hücum
- Şut (isabetli)9 (4)90 dk’da 0.77
- Başarılı çalım16 / 29
Pas
- Kilit pas790 dk’da 0.74
- Pas isabeti86%747 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme73 · 30
- Kazanılan ikili mücadele137 / 264
- Aldırdığı faul3690 dk’da 1.98
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Eerste DivisieFC Volendam | 12 | 1 | 0 | 1.019 | 3 | 0 |
| 2025 | EredivisieFC Volendam | 25 | 2 | 1 | 1.751 | 5 | 0 |
| KNVB BekerFC Volendam | 3 | 0 | 0 | 239 | 0 | 0 | |
| 2024 | Eerste DivisieFC Volendam | 26 | 1 | 1 | 1.046 | 1 | 0 |
| Toplam | 66 | 4 | 2 | 4.055 | 9 | 0 | |
Kulüpler
- FC VolendamŞu an#18
- Jong FC UtrechtŞu an#18
