ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Noah Fatar

Forma numarası
23
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2

8Maç5 kez ilk 11
466Dakika
0Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.57
Gol + asist1
Maç başına dakika61
90 dakikada gol + asist0.15

Sayılar arşivimizdeki 40 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.1M02.05.26 · US Boulogne 1 - 2 Annecy FC · Puan 6.16.0M09.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 1 US Boulogne · Puan 6.06.1B28.08.26 · Montpellier 0 - 0 US Boulogne · Puan 6.16.2B04.09.26 · US Boulogne 1 - 1 Dijon · Puan 6.26.1B11.09.26 · Clermont Foot 0 - 0 US Boulogne · Puan 6.18.8M19.09.26 · US Boulogne 1 - 2 Nantes · Puan 8.86.3B09.10.26 · Sochaux Monteliard 1 - 1 US Boulogne · Puan 6.37.6G16.10.26 · Grenoble Foot 38 0 - 2 US Boulogne · Puan 7.66.4B26.10.26 · US Boulogne 1 - 1 Stade Reims · Puan 6.46.1M30.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 US Boulogne · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: ES Troyes 6.8, USL Dunkerque 6.6, Annecy FC 6.1, Stade Lavallois Mayenne FC 6.0, Montpellier 6.1, Dijon 6.2, Clermont Foot 6.1, Nantes 8.8, Sochaux Monteliard 6.3, Grenoble Foot 38 7.6, Stade Reims 6.4, Stade Lavallois Mayenne FC 6.1ort. 6.5918.04.26 · ES Troyes 1 - 0 US Boulogne · 6.827.04.26 · US Boulogne 2 - 6 USL Dunkerque · 6.602.05.26 · US Boulogne 1 - 2 Annecy FC · 6.109.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 1 US Boulogne · 6.028.08.26 · Montpellier 0 - 0 US Boulogne · 6.104.09.26 · US Boulogne 1 - 1 Dijon · 6.211.09.26 · Clermont Foot 0 - 0 US Boulogne · 6.119.09.26 · US Boulogne 1 - 2 Nantes · 8.809.10.26 · Sochaux Monteliard 1 - 1 US Boulogne · 6.316.10.26 · Grenoble Foot 38 0 - 2 US Boulogne · 7.626.10.26 · US Boulogne 1 - 1 Stade Reims · 6.430.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 US Boulogne · 6.16.18.8

90 dakika başına profil23 maç · 1.265 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.97, Kilit pas 1.81, Çalım 1.94, Pas isabeti 74%, Kazanılan ikili 49%, Top kazanma 3.90, Aldırdığı faul 4.03Şut: 2.97Kilit pas: 1.81Çalım: 1.94Pas isabeti: 74%Kazanılan ikili: 49%Top kazanma: 3.90Aldırdığı faul: 4.03Şut2.97Kilit pas1.81Çalım1.94Pas isabeti74%Kazanılan ikili49%Top kazanma3.90Aldırdığı faul4.03
90 dakika başına profil
Şut2.97
Kilit pas1.81
Çalım1.94
Pas isabeti74%
Kazanılan ikili49%
Top kazanma3.90
Aldırdığı faul4.03
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2023: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 3, Asist 3; 2026: Gol 0, Asist 12025 · Gol: 32025 · Asist: 32026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5631.01.26 · İlk 11: 88'06.02.26 · İlk 11: 74'13.02.26 · Sonradan: 26'20.02.26 · Sonradan: 25'27.02.26 · İlk 11: 81'06.03.26 · Sonradan: 22'04.04.26 · Sonradan: 36'11.04.26 · Sonradan: 20'18.04.26 · İlk 11: 66'27.04.26 · İlk 11: 82'02.05.26 · İlk 11: 64'09.05.26 · İlk 11: 78'28.08.26 · Sonradan: 16'04.09.26 · Sonradan: 17'11.09.26 · Sonradan: 24'19.09.26 · İlk 11: 82'09.10.26 · İlk 11: 65'16.10.26 · İlk 11: 90'26.10.26 · İlk 11: 82'30.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler23 maç · 1.265 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)22 (11)90 dk’da 2.97
  • Başarılı çalım15 / 36

Pas

  • Kilit pas1690 dk’da 1.81
  • Pas isabeti74%414 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme27 · 11
  • Kazanılan ikili mücadele99 / 203
  • Aldırdığı faul4590 dk’da 4.03

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2US Boulogne80146600
2025Lig 2US Boulogne30331.68530
2023Coupe de FranceSochaux Monteliard20011100
Toplam40342.26230

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım