Inter Toronto FCDefans
Noah Abatneh
- Forma numarası
- 23
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Kanada Premier Ligi
8Maç7 kez ilk 11
640Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.06
Gol + asist1
Maç başına dakika82
90 dakikada gol + asist0.11
Sayılar arşivimizdeki 35 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.7B05.10.25 · Valour 3 - 3 Atletico Ottawa · Puan 6.77.8B12.10.25 · Atletico Ottawa 0 - 0 Vancouver FC · Puan 7.87.3M04.04.26 · Forge FC 2 - 0 Atletico Ottawa · Puan 7.36.6B26.04.26 · Atletico Ottawa 1 - 1 Vancouver FC · Puan 6.65.7M02.05.26 · Inter Toronto FC 4 - 1 Atletico Ottawa · Puan 5.77.6G17.05.26 · Atletico Ottawa 1 - 0 HFX Wanderers · Puan 7.68.6G24.05.26 · Atletico Ottawa 2 - 1 Forge FC · Puan 8.66.6B31.05.26 · FC Pacific Greater Victoria 2 - 2 Atletico Ottawa · Puan 6.66.7M06.06.26 · Vancouver FC 2 - 1 Atletico Ottawa · Puan 6.77.0B05.09.26 · Atletico Ottawa 0 - 0 FC Pacific Greater Victoria · Puan 7.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil8 maç · 640 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.50 |
| Kilit pas | 0.24 |
| Çalım | 0.20 |
| Pas isabeti | 96% |
| Kazanılan ikili | 47% |
| Top kazanma | 2.25 |
| Aldırdığı faul | 0.72 |
Son maçları
- Kanada Premier LigiAtletico Ottawa0FC Pacific Greater Victoria016' Sonradan7.0
- Kanada Premier LigiVancouver FC2Atletico Ottawa190' İlk 116.7
- Kanada Premier LigiFC Pacific Greater Victoria2Atletico Ottawa290' İlk 116.6
- Kanada Premier LigiAtletico Ottawa2Forge FC1Gol 190' İlk 118.6
- Kanada Premier LigiAtletico Ottawa1HFX Wanderers090' İlk 117.6
- Kanada Premier LigiInter Toronto FC4Atletico Ottawa190' İlk 115.7
- Kanada Premier LigiAtletico Ottawa1Vancouver FC184' İlk 116.6
- Kanada Premier LigiForge FC2Atletico Ottawa090' İlk 117.3
- Kanada Premier LigiAtletico Ottawa0Vancouver FC0Sarı kart 190' İlk 117.8
- Kanada Premier LigiValour3Atletico Ottawa390' İlk 116.7
- Kanada Premier LigiAtletico Ottawa2HFX Wanderers090' İlk 117.8
- Kanada Premier LigiForge FC2Atletico Ottawa2Sarı kart 190' İlk 116.3
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler8 maç · 640 dk
Hücum
- Şut (isabetli)2 (1)90 dk’da 0.50
- Başarılı çalım1 / 2
Pas
- Kilit pas190 dk’da 0.24
- Pas isabeti96%689 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme10 · 6
- Kazanılan ikili mücadele24 / 51
- Aldırdığı faul590 dk’da 0.72
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Kanada Premier LigiAtletico Ottawa | 8 | 1 | 0 | 640 | 0 | 0 |
| 2025 | Kanada Premier LigiAtletico Ottawa | 5 | 0 | 0 | 450 | 2 | 0 |
| 2024 | Kanada Premier LigiInter Toronto FC | 22 | 1 | 0 | 1.671 | 4 | 0 |
| Toplam | 35 | 2 | 0 | 2.761 | 6 | 0 | |
Kulüpler
- Inter Toronto FCŞu an#23
- Atletico OttawaŞu an#23
