ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Nino Zonneveld

Forma numarası
36
Forvet

Sezon 2026Eerste Divisie

8Maç4 kez ilk 11
294Dakika
0Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.21
Gol + asist2
Maç başına dakika35
90 dakikada gol + asist0.52

Sayılar arşivimizdeki 47 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.6G17.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 3 Vitesse Arnhem · Puan 6.66.1M21.08.26 · Vitesse Arnhem 0 - 3 Almere City FC · Puan 6.15.8G28.08.26 · FC Den Bosch 1 - 4 Vitesse Arnhem · Puan 5.87.8G04.09.26 · Vitesse Arnhem 2 - 1 TOP Oss · Puan 7.86.0M12.09.26 · Roda JC Kerkrade 1 - 0 Vitesse Arnhem · Puan 6.06.0G19.09.26 · Vitesse Arnhem 3 - 1 Jong PSV Eindhoven · Puan 6.05.9M26.09.26 · Heracles Almelo 2 - 0 Vitesse Arnhem · Puan 5.95.8M09.10.26 · FC Volendam 2 - 0 Vitesse Arnhem · Puan 5.85.9M23.10.26 · Vitesse Arnhem 0 - 2 Emmen · Puan 5.9–B02.11.26 · Jong Ajax Amsterdam 1 - 1 Vitesse Arnhem

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Jong FC Utrecht 8.6, MVV Maastricht 7.9, SC Cambuur Leeuwarden 6.9, Jong FC Utrecht 6.6, Almere City FC 6.1, FC Den Bosch 5.8, TOP Oss 7.8, Roda JC Kerkrade 6.0, Jong PSV Eindhoven 6.0, Heracles Almelo 5.9, FC Volendam 5.8, Emmen 5.9ort. 6.6113.04.26 · Jong FC Utrecht 0 - 3 Vitesse Arnhem · 8.617.04.26 · Vitesse Arnhem 0 - 0 MVV Maastricht · 7.924.04.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 1 Vitesse Arnhem · 6.917.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 3 Vitesse Arnhem · 6.621.08.26 · Vitesse Arnhem 0 - 3 Almere City FC · 6.128.08.26 · FC Den Bosch 1 - 4 Vitesse Arnhem · 5.804.09.26 · Vitesse Arnhem 2 - 1 TOP Oss · 7.812.09.26 · Roda JC Kerkrade 1 - 0 Vitesse Arnhem · 6.019.09.26 · Vitesse Arnhem 3 - 1 Jong PSV Eindhoven · 6.026.09.26 · Heracles Almelo 2 - 0 Vitesse Arnhem · 5.909.10.26 · FC Volendam 2 - 0 Vitesse Arnhem · 5.823.10.26 · Vitesse Arnhem 0 - 2 Emmen · 5.95.98.6

90 dakika başına profil33 maç · 1.383 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.71, Kilit pas 2.68, Çalım 2.09, Pas isabeti 77%, Kazanılan ikili 46%, Top kazanma 3.75, Aldırdığı faul 1.73Şut: 2.71Kilit pas: 2.68Çalım: 2.09Pas isabeti: 77%Kazanılan ikili: 46%Top kazanma: 3.75Aldırdığı faul: 1.73Şut2.71Kilit pas2.68Çalım2.09Pas isabeti77%Kazanılan ikili46%Top kazanma3.75Aldırdığı faul1.73
90 dakika başına profil
Şut2.71
Kilit pas2.68
Çalım2.09
Pas isabeti77%
Kazanılan ikili46%
Top kazanma3.75
Aldırdığı faul1.73
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 9, Asist 5; 2026: Gol 0, Asist 12025 · Gol: 92025 · Asist: 52026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 3920.02.26 · Sonradan: 22'08.03.26 · Sonradan: 14'13.03.26 · Sonradan: 8'16.03.26 · Sonradan: 45'20.03.26 · İlk 11: 69'03.04.26 · Sonradan: 27'06.04.26 · Sonradan: 47'13.04.26 · İlk 11: 75'17.04.26 · İlk 11: 90'24.04.26 · İlk 11: 45'17.08.26 · İlk 11: 27'21.08.26 · Sonradan: 25'28.08.26 · Sonradan: 26'04.09.26 · İlk 11: 67'12.09.26 · İlk 11: 75'19.09.26 · Sonradan: 28'26.09.26 · Sonradan: 28'09.10.26 · İlk 11: 18'23.10.26 · Sonradan: 45'02.11.26 · Sonradan: 7'

Ayrıntılı istatistikler33 maç · 1.383 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)30 (21)90 dk’da 2.71
  • Başarılı çalım13 / 30

Pas

  • Kilit pas2890 dk’da 2.68
  • Pas isabeti77%379 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme23 · 10
  • Kazanılan ikili mücadele66 / 143
  • Aldırdığı faul990 dk’da 1.73

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieVitesse Arnhem80129410
2025Eerste DivisieVitesse Arnhem34951.37100
2024Eerste DivisieVitesse Arnhem3005420
Toplam45961.71930

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım