ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Nino Marcelli

Forma numarası
10
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 20261. Lig · UEFA Şampiyonlar Ligi

5Maç3 kez ilk 11
256Dakika
0Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.01
Gol + asist3
Maç başına dakika66
90 dakikada gol + asist0.41

Sayılar arşivimizdeki 67 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.8M15.03.26 · SK Slovan Bratislava 0 - 1 Žilina · Puan 6.87.5G22.03.26 · SK Slovan Bratislava 2 - 0 ŽP Šport Podbrezová · Puan 7.57.4G04.04.26 · FK DAC Dunajska Streda 0 - 3 SK Slovan Bratislava · Puan 7.46.9G18.04.26 · Žilina 0 - 1 SK Slovan Bratislava · Puan 6.96.9G26.08.26 · NK Celje 1 - 2 SK Slovan Bratislava · Puan 6.96.3M09.09.26 · Paris Saint-Germain 6 - 1 SK Slovan Bratislava · Puan 6.37.3B10.10.26 · MFK Skalica 1 - 1 SK Slovan Bratislava · Puan 7.3–M14.10.26 · SK Slovan Bratislava 0 - 3 VfB Stuttgart5.8M20.10.26 · AS Roma 4 - 0 SK Slovan Bratislava · Puan 5.88.2G28.10.26 · AS Trencín 0 - 2 SK Slovan Bratislava · Puan 8.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: AS Trencín 6.7, MFK Ružomberok 5.8, FC Spartak Trnava 8.9, Žilina 6.8, ŽP Šport Podbrezová 7.5, FK DAC Dunajska Streda 7.4, Žilina 6.9, NK Celje 6.9, Paris Saint-Germain 6.3, MFK Skalica 7.3, AS Roma 5.8, AS Trencín 8.2ort. 7.0414.02.26 · SK Slovan Bratislava 0 - 2 AS Trencín · 6.722.02.26 · MFK Ružomberok 2 - 2 SK Slovan Bratislava · 5.828.02.26 · SK Slovan Bratislava 4 - 0 FC Spartak Trnava · 8.915.03.26 · SK Slovan Bratislava 0 - 1 Žilina · 6.822.03.26 · SK Slovan Bratislava 2 - 0 ŽP Šport Podbrezová · 7.504.04.26 · FK DAC Dunajska Streda 0 - 3 SK Slovan Bratislava · 7.418.04.26 · Žilina 0 - 1 SK Slovan Bratislava · 6.926.08.26 · NK Celje 1 - 2 SK Slovan Bratislava · 6.909.09.26 · Paris Saint-Germain 6 - 1 SK Slovan Bratislava · 6.310.10.26 · MFK Skalica 1 - 1 SK Slovan Bratislava · 7.320.10.26 · AS Roma 4 - 0 SK Slovan Bratislava · 5.828.10.26 · AS Trencín 0 - 2 SK Slovan Bratislava · 8.28.28.9

90 dakika başına profil23 maç · 1.600 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.15, Kilit pas 1.83, Çalım 2.12, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 46%, Top kazanma 3.25, Aldırdığı faul 1.62Şut: 2.15Kilit pas: 1.83Çalım: 2.12Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 46%Top kazanma: 3.25Aldırdığı faul: 1.62Şut2.15Kilit pas1.83Çalım2.12Pas isabeti83%Kazanılan ikili46%Top kazanma3.25Aldırdığı faul1.62
90 dakika başına profil
Şut2.15
Kilit pas1.83
Çalım2.12
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili46%
Top kazanma3.25
Aldırdığı faul1.62
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 4, Asist 4; 2025: Gol 4, Asist 5; 2026: Gol 0, Asist 12024 · Gol: 42024 · Asist: 42025 · Gol: 42025 · Asist: 52026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7030.11.25 · İlk 11: 90'03.12.25 · Sonradan: 22'06.12.25 · İlk 11: 84'11.12.25 · İlk 11: 90'14.12.25 · İlk 11: 83'18.12.25 · İlk 11: 90'07.02.26 · İlk 11: 82'14.02.26 · İlk 11: 73'22.02.26 · Sonradan: 45'28.02.26 · İlk 11: 88'15.03.26 · İlk 11: 87'22.03.26 · İlk 11: 86'04.04.26 · İlk 11: 75'18.04.26 · İlk 11: 64'26.08.26 · Sonradan: 47'09.09.26 · Sonradan: 30'10.10.26 · İlk 11: 82'14.10.26 · İlk 11: 9'20.10.26 · İlk 11: 90'28.10.26 · İlk 11: 88'

Ayrıntılı istatistikler23 maç · 1.600 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)29 (13)90 dk’da 2.15
  • Başarılı çalım25 / 53

Pas

  • Kilit pas2990 dk’da 1.83
  • Pas isabeti83%519 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme13 · 13
  • Kazanılan ikili mücadele63 / 138
  • Aldırdığı faul1990 dk’da 1.62

Kariyer istatistikleri

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım