ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Chennaiyin FCOrta saha

Nikola Stojanović

Forma numarası
8
Orta saha

Sezon 2026Hindistan Süper Ligi

2Maç2 kez ilk 11
150Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.15
Gol + asist3
Maç başına dakika76
90 dakikada gol + asist0.35

Sayılar arşivimizdeki 14 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.6M15.03.26 · NorthEast United FC 2 - 1 Jamshedpur FC · Puan 6.68.2B19.03.26 · Sporting Delhi 1 - 1 Jamshedpur FC · Puan 8.26.4B04.04.26 · Jamshedpur FC 1 - 1 Mohun Bagan SG · Puan 6.48.2B09.04.26 · Jamshedpur FC 1 - 1 Mumbai City FC · Puan 8.26.2M18.04.26 · Kerala Blasters FC 2 - 0 Jamshedpur FC · Puan 6.28.0G25.04.26 · Jamshedpur FC 4 - 1 Chennaiyin FC · Puan 8.06.7G01.05.26 · Jamshedpur FC 2 - 0 FC Goa · Puan 6.77.0M09.05.26 · Jamshedpur FC 0 - 1 Bengaluru · Puan 7.06.6B10.10.26 · FC Goa 1 - 1 Chennaiyin FC · Puan 6.67.6B31.10.26 · Chennaiyin FC 0 - 0 Kerala Blasters FC · Puan 7.6

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: SC East Bengal 7.6, Inter Kashi 6.5, NorthEast United FC 6.6, Sporting Delhi 8.2, Mohun Bagan SG 6.4, Mumbai City FC 8.2, Kerala Blasters FC 6.2, Chennaiyin FC 8.0, FC Goa 6.7, Bengaluru 7.0, FC Goa 6.6, Kerala Blasters FC 7.6ort. 7.1327.02.26 · SC East Bengal 1 - 2 Jamshedpur FC · 7.606.03.26 · Jamshedpur FC 1 - 0 Inter Kashi · 6.515.03.26 · NorthEast United FC 2 - 1 Jamshedpur FC · 6.619.03.26 · Sporting Delhi 1 - 1 Jamshedpur FC · 8.204.04.26 · Jamshedpur FC 1 - 1 Mohun Bagan SG · 6.409.04.26 · Jamshedpur FC 1 - 1 Mumbai City FC · 8.218.04.26 · Kerala Blasters FC 2 - 0 Jamshedpur FC · 6.225.04.26 · Jamshedpur FC 4 - 1 Chennaiyin FC · 8.001.05.26 · Jamshedpur FC 2 - 0 FC Goa · 6.709.05.26 · Jamshedpur FC 0 - 1 Bengaluru · 7.010.10.26 · FC Goa 1 - 1 Chennaiyin FC · 6.631.10.26 · Chennaiyin FC 0 - 0 Kerala Blasters FC · 7.67.68.2

90 dakika başına profil14 maç · 1.015 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.22, Kilit pas 2.18, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 49%, Top kazanma 3.60, Aldırdığı faul 1.17Şut: 2.22Kilit pas: 2.18Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 49%Top kazanma: 3.60Aldırdığı faul: 1.17Şut2.22Kilit pas2.18Pas isabeti83%Kazanılan ikili49%Top kazanma3.60Aldırdığı faul1.17
90 dakika başına profil
Şut2.22
Kilit pas2.18
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili49%
Top kazanma3.60
Aldırdığı faul1.17
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 2, Asist 2; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 22025 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 14 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 14 maç, Maç başına dakika 7315.02.26 · Sonradan: 21'21.02.26 · İlk 11: 67'27.02.26 · İlk 11: 84'06.03.26 · İlk 11: 81'15.03.26 · İlk 11: 90'19.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'09.04.26 · İlk 11: 49'18.04.26 · İlk 11: 55'25.04.26 · İlk 11: 90'01.05.26 · İlk 11: 74'09.05.26 · İlk 11: 74'10.10.26 · İlk 11: 60'31.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler14 maç · 1.015 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)18 (7)90 dk’da 2.22
  • Başarılı çalım2 / 6

Pas

  • Kilit pas1590 dk’da 2.18
  • Pas isabeti83%519 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme20 · 10
  • Kazanılan ikili mücadele37 / 76
  • Aldırdığı faul690 dk’da 1.17

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Hindistan Süper LigiChennaiyin FC20015000
2025Hindistan Süper LigiJamshedpur FC122286510
Toplam14221.01510

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım