Ceara SCForvet
Nicolás Ferreira
- Forma numarası
- 20
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Serie A · Serie B
9Maç7 kez ilk 11
525Dakika
1Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.43
Gol + asist2
Maç başına dakika62
90 dakikada gol + asist0.29
Sayılar arşivimizdeki 27 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.0M15.11.25 · Avai FC 3 - 1 Remo PA · Puan 6.06.0M13.03.26 · Remo PA 0 - 2 Fluminense · Puan 6.06.3M23.07.26 · Ceara SC 0 - 1 Club de Regata Brasil · Puan 6.38.7G26.07.26 · São Bernardo FC 3 - 4 Ceara SC · Puan 8.76.2M15.08.26 · Ceara SC 1 - 3 Cuiaba · Puan 6.26.6G23.08.26 · Ceara SC 2 - 1 Londrina EC PR · Puan 6.66.2M31.08.26 · Vila Nova Goiania 2 - 0 Ceara SC · Puan 6.25.9G06.09.26 · Ceara SC 2 - 1 Sport Racife · Puan 5.96.1B14.09.26 · Fortaleza CE 1 - 1 Ceara SC · Puan 6.16.3G19.09.26 · Ceara SC 2 - 1 Gremio Novorizontino · Puan 6.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil11 maç · 705 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.75 |
| Kilit pas | 1.78 |
| Çalım | 2.36 |
| Pas isabeti | 80% |
| Kazanılan ikili | 43% |
| Top kazanma | 2.51 |
| Aldırdığı faul | 1.86 |
Son maçları
- Serie BCeara SC2Gremio Novorizontino145' İlk 116.3
- Serie BFortaleza CE1Ceara SC161' İlk 116.1
- Serie BCeara SC2Sport Racife1Sarı kart 145' İlk 115.9
- Serie BVila Nova Goiania2Ceara SC072' İlk 116.2
- Serie BCeara SC2Londrina EC PR190' İlk 116.6
- Serie BCeara SC1Cuiaba358' İlk 116.2
- Serie BSão Bernardo FC3Ceara SC4Gol 1AAsist 189' İlk 118.7
- Serie BCeara SC0Club de Regata Brasil145' Sonradan6.3
- Serie ARemo PA0Fluminense220' Sonradan6.0
- Serie BAvai FC3Remo PA1Kırmızı kart 190' İlk 116.0
- Serie BGremio Novorizontino1Remo PA190' İlk 116.8
- Serie BRemo PA1Chapecoense190' İlk 116.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler11 maç · 705 dk
Hücum
- Şut (isabetli)9 (4)90 dk’da 1.75
- Başarılı çalım11 / 30
Pas
- Kilit pas890 dk’da 1.78
- Pas isabeti80%219 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme12 · 3
- Kazanılan ikili mücadele40 / 93
- Aldırdığı faul1290 dk’da 1.86
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serie ARemo PA | 1 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 |
| Serie BCeara SC | 8 | 1 | 1 | 505 | 1 | 0 | |
| 2025 | CONMEBOL SudamericanaMontevideo Wanderers FC | 1 | 0 | 0 | 83 | 0 | 0 |
| Serie BRemo PA | 16 | 2 | 3 | 1.123 | 0 | 1 | |
| 2024 | CONMEBOL SudamericanaMontevideo Wanderers FC | 1 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 |
| Toplam | 27 | 3 | 4 | 1.751 | 1 | 1 | |
Kulüpler
- Ceara SCŞu an#20
- Montevideo Wanderers FCŞu an#20
- Remo PAŞu an#25
