ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
ACS Sepsi SicOrta saha

Nicolae Păun

Forma numarası
6
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Superliga

10Maç9 kez ilk 11
820Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.95
Gol + asist0
Maç başına dakika82
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 10 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.6M20.07.26 · FC Rapid Bükreş 1 - 0 ACS Sepsi Sic · Puan 6.66.1B15.08.26 · AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 0 - 0 ACS Sepsi Sic · Puan 6.18.1B23.08.26 · ACS Sepsi Sic 1 - 1 FCV Farul Constanta · Puan 8.17.1G29.08.26 · Scm Argesul Pitesti 0 - 1 ACS Sepsi Sic · Puan 7.16.6M05.09.26 · FC Botosani 5 - 0 ACS Sepsi Sic · Puan 6.67.4G12.09.26 · ACS Sepsi Sic 3 - 1 CFR Cluj · Puan 7.47.5M18.09.26 · FC UTA Arad 1 - 0 ACS Sepsi Sic · Puan 7.56.9M09.10.26 · ACS Sepsi Sic 0 - 2 FC Dinamo Bucuresti · Puan 6.96.7B17.10.26 · Petrolul Ploiesti 1 - 1 ACS Sepsi Sic · Puan 6.76.5M26.10.26 · ACS Sepsi Sic 0 - 5 Universitatea Craiova · Puan 6.5

Reyting trendiReytingli son 10 maç

Reyting trendi: FC Rapid Bükreş 6.6, AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 6.1, FCV Farul Constanta 8.1, Scm Argesul Pitesti 7.1, FC Botosani 6.6, CFR Cluj 7.4, FC UTA Arad 7.5, FC Dinamo Bucuresti 6.9, Petrolul Ploiesti 6.7, Universitatea Craiova 6.5ort. 6.9520.07.26 · FC Rapid Bükreş 1 - 0 ACS Sepsi Sic · 6.615.08.26 · AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 0 - 0 ACS Sepsi Sic · 6.123.08.26 · ACS Sepsi Sic 1 - 1 FCV Farul Constanta · 8.129.08.26 · Scm Argesul Pitesti 0 - 1 ACS Sepsi Sic · 7.105.09.26 · FC Botosani 5 - 0 ACS Sepsi Sic · 6.612.09.26 · ACS Sepsi Sic 3 - 1 CFR Cluj · 7.418.09.26 · FC UTA Arad 1 - 0 ACS Sepsi Sic · 7.509.10.26 · ACS Sepsi Sic 0 - 2 FC Dinamo Bucuresti · 6.917.10.26 · Petrolul Ploiesti 1 - 1 ACS Sepsi Sic · 6.726.10.26 · ACS Sepsi Sic 0 - 5 Universitatea Craiova · 6.56.58.1

90 dakika başına profil10 maç · 820 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 2.13, Çalım 1.00, Pas isabeti 82%, Kazanılan ikili 54%, Top kazanma 4.00, Aldırdığı faul 1.22Kilit pas: 2.13Çalım: 1.00Pas isabeti: 82%Kazanılan ikili: 54%Top kazanma: 4.00Aldırdığı faul: 1.22Kilit pas2.13Çalım1.00Pas isabeti82%Kazanılan ikili54%Top kazanma4.00Aldırdığı faul1.22
90 dakika başına profil
Kilit pas2.13
Çalım1.00
Pas isabeti82%
Kazanılan ikili54%
Top kazanma4.00
Aldırdığı faul1.22
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2022: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 10 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 10 maç, Maç başına dakika 8220.07.26 · İlk 11: 90'15.08.26 · Sonradan: 32'23.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 90'05.09.26 · İlk 11: 90'12.09.26 · İlk 11: 90'18.09.26 · İlk 11: 90'09.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 68'26.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler10 maç · 820 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (2)
  • Başarılı çalım5 / 12

Pas

  • Kilit pas890 dk’da 2.13
  • Pas isabeti82%488 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme22 · 13
  • Kazanılan ikili mücadele40 / 74
  • Aldırdığı faul790 dk’da 1.22

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026SuperligaACS Sepsi Sic100082020
2022UEFA Uluslar LigiRomania1001400
Toplam110083420

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım