ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Nélson Luz

Uyruk
Angola
Yaş
28
Forma numarası
10
Doğum yeri
Luanda
Tam adı
Nélson Conceição da Luz
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026FA Cup · Süper Lig

27Maç23 kez ilk 11
2.156Dakika
8Gol
5Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.96
Gol + asist1
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.11

Sayılar arşivimizdeki 79 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.0G25.07.26 · Liaoning Tieren 0 - 1 Qingdao West Coast FC · Puan 7.07.4G02.08.26 · Qingdao West Coast FC 2 - 0 Qingdao Hainiu FC · Puan 7.46.6B09.08.26 · Henan FC 0 - 0 Qingdao West Coast FC · Puan 6.67.3B14.08.26 · Qingdao West Coast FC 0 - 0 Chongqing Tonglianglong · Puan 7.38.4G22.08.26 · Qingdao West Coast FC 2 - 0 Shandong Taishan FC · Puan 8.47.4B29.08.26 · Tianjin Jinmen Tiger FC 1 - 1 Qingdao West Coast FC · Puan 7.47.0B05.09.26 · Wuhan Three Towns FC 2 - 2 Qingdao West Coast FC · Puan 7.06.0M11.10.26 · Qingdao West Coast FC 0 - 4 Dalian Yingbo FC · Puan 6.06.5M18.10.26 · Beijing Guoan FC 1 - 0 Qingdao West Coast FC · Puan 6.56.0B24.10.26 · Qingdao West Coast FC 1 - 1 Yunnan Yukun · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Shenzhen Peng City 7.2, Chengdu Rongcheng FC 7.3, Liaoning Tieren 7.0, Qingdao Hainiu FC 7.4, Henan FC 6.6, Chongqing Tonglianglong 7.3, Shandong Taishan FC 8.4, Tianjin Jinmen Tiger FC 7.4, Wuhan Three Towns FC 7.0, Dalian Yingbo FC 6.0, Beijing Guoan FC 6.5, Yunnan Yukun 6.0ort. 7.0111.07.26 · Shenzhen Peng City 3 - 0 Qingdao West Coast FC · 7.217.07.26 · Qingdao West Coast FC 1 - 1 Chengdu Rongcheng FC · 7.325.07.26 · Liaoning Tieren 0 - 1 Qingdao West Coast FC · 7.002.08.26 · Qingdao West Coast FC 2 - 0 Qingdao Hainiu FC · 7.409.08.26 · Henan FC 0 - 0 Qingdao West Coast FC · 6.614.08.26 · Qingdao West Coast FC 0 - 0 Chongqing Tonglianglong · 7.322.08.26 · Qingdao West Coast FC 2 - 0 Shandong Taishan FC · 8.429.08.26 · Tianjin Jinmen Tiger FC 1 - 1 Qingdao West Coast FC · 7.405.09.26 · Wuhan Three Towns FC 2 - 2 Qingdao West Coast FC · 7.011.10.26 · Qingdao West Coast FC 0 - 4 Dalian Yingbo FC · 6.018.10.26 · Beijing Guoan FC 1 - 0 Qingdao West Coast FC · 6.524.10.26 · Qingdao West Coast FC 1 - 1 Yunnan Yukun · 6.06.08.4

90 dakika başına profil28 maç · 2.336 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.30, Kilit pas 1.52, Çalım 3.34, Pas isabeti 81%, Kazanılan ikili 47%, Top kazanma 2.97, Aldırdığı faul 2.00Şut: 2.30Kilit pas: 1.52Çalım: 3.34Pas isabeti: 81%Kazanılan ikili: 47%Top kazanma: 2.97Aldırdığı faul: 2.00Şut2.30Kilit pas1.52Çalım3.34Pas isabeti81%Kazanılan ikili47%Top kazanma2.97Aldırdığı faul2.00
90 dakika başına profil
Şut2.30
Kilit pas1.52
Çalım3.34
Pas isabeti81%
Kazanılan ikili47%
Top kazanma2.97
Aldırdığı faul2.00
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Süper LigQingdao West Coast FC1Yunnan Yukun190' İlk 116.0
  • Süper LigBeijing Guoan FC1Qingdao West Coast FC090' İlk 116.5
  • Süper LigQingdao West Coast FC0Dalian Yingbo FC487' İlk 116.0
  • Süper LigWuhan Three Towns FC2Qingdao West Coast FC290' İlk 117.0
  • Süper LigTianjin Jinmen Tiger FC1Qingdao West Coast FC190' İlk 117.4
  • Süper LigQingdao West Coast FC2Shandong Taishan FC0Asist 190' İlk 118.4
  • Süper LigQingdao West Coast FC0Chongqing Tonglianglong090' İlk 117.3
  • Süper LigHenan FC0Qingdao West Coast FC045' Sonradan6.6
  • Süper LigQingdao West Coast FC2Qingdao Hainiu FC045' Sonradan7.4
  • Süper LigLiaoning Tieren0Qingdao West Coast FC190' İlk 117.0
  • Süper LigQingdao West Coast FC1Chengdu Rongcheng FC1Gol 190' İlk 117.3
  • Süper LigShenzhen Peng City3Qingdao West Coast FC090' İlk 117.2

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 5, Asist 5; 2025: Gol 5, Asist 1; 2026: Gol 8, Asist 52024 · Gol: 52024 · Asist: 52025 · Gol: 52025 · Asist: 12026 · Gol: 82026 · Asist: 5

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8505.05.26 · İlk 11: 90'10.05.26 · İlk 11: 90'15.05.26 · İlk 11: 90'19.05.26 · İlk 11: 89'24.05.26 · İlk 11: 90'30.05.26 · İlk 11: 89'28.06.26 · İlk 11: 89'04.07.26 · İlk 11: 89'11.07.26 · İlk 11: 90'17.07.26 · İlk 11: 90'25.07.26 · İlk 11: 90'02.08.26 · Sonradan: 45'09.08.26 · Sonradan: 45'14.08.26 · İlk 11: 90'22.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 90'05.09.26 · İlk 11: 90'11.10.26 · İlk 11: 87'18.10.26 · İlk 11: 90'24.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler28 maç · 2.336 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)50 (23)90 dk’da 2.30
  • Başarılı çalım83 / 147

Pas

  • Kilit pas3090 dk’da 1.52
  • Pas isabeti81%646 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme58 · 11
  • Kazanılan ikili mücadele211 / 449
  • Aldırdığı faul4090 dk’da 2.00

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026FA CupQingdao West Coast FC100–00
Süper LigQingdao West Coast FC26852.15620
2025Süper LigQingdao West Coast FC27512.13710
2024Süper LigQingdao West Coast FC25552.06031
Toplam7918116.35361

Kulüpler

Hakkında

Nélson Luz, Qingdao West Coast FC formasıyla orta saha oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 4 Şub 1998, Luanda (28 yaşında). Uyruğu: Angola. 2026 sezonunda 27 maçta 2.156 dakika oynadı; 8 gol, 5 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım