PEC ZwolleDefans
Nick Viergever
- Forma numarası
- 24
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eredivisie
9Maç9 kez ilk 11
810Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.40
Gol + asist1
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 83 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
8.1G22.08.26 · SC Heerenveen 0 - 2 PEC Zwolle · Puan 8.15.7M29.08.26 · PEC Zwolle 1 - 3 NEC Nijmegen · Puan 5.76.3B04.09.26 · Sparta Rotterdam 2 - 2 PEC Zwolle · Puan 6.35.6M13.09.26 · PEC Zwolle 0 - 7 Feyenoord Rotterdam · Puan 5.65.9M18.09.26 · Groningen 3 - 0 PEC Zwolle · Puan 5.96.8M11.10.26 · PEC Zwolle 0 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.86.7G18.10.26 · PEC Zwolle 4 - 1 Go Ahead Eagles · Puan 6.76.3B24.10.26 · Utrecht 1 - 1 PEC Zwolle · Puan 6.36.1M28.10.26 · PEC Zwolle 1 - 2 TOP Oss · Puan 6.16.5G01.11.26 · PEC Zwolle 1 - 0 ADO Den Haag · Puan 6.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil32 maç · 2.295 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.63 |
| Kilit pas | 0.70 |
| Çalım | 0.25 |
| Pas isabeti | 84% |
| Kazanılan ikili | 51% |
| Top kazanma | 3.19 |
| Aldırdığı faul | 0.74 |
Son maçları
- EredivisiePEC Zwolle1ADO Den Haag090' İlk 116.5
- KNVB KupasıPEC Zwolle1TOP Oss290' İlk 116.1
- EredivisieUtrecht1PEC Zwolle190' İlk 116.3
- EredivisiePEC Zwolle4Go Ahead Eagles190' İlk 116.7
- EredivisiePEC Zwolle0SC Cambuur Leeuwarden190' İlk 116.8
- EredivisieGroningen3PEC Zwolle090' İlk 115.9
- EredivisiePEC Zwolle0Feyenoord Rotterdam790' İlk 115.6
- EredivisieSparta Rotterdam2PEC Zwolle290' İlk 116.3
- EredivisiePEC Zwolle1NEC Nijmegen390' İlk 115.7
- EredivisieSC Heerenveen0PEC Zwolle2Gol 190' İlk 118.1
- EredivisieTwente3PEC Zwolle190' İlk 115.7
- EredivisiePEC Zwolle0Ajax Amsterdam290' İlk 115.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler32 maç · 2.295 dk
Hücum
- Şut (isabetli)5 (1)90 dk’da 0.63
- Başarılı çalım1 / 2
Pas
- Kilit pas390 dk’da 0.70
- Pas isabeti84%1.096 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme35 · 27
- Kazanılan ikili mücadele70 / 136
- Aldırdığı faul490 dk’da 0.74
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisiePEC Zwolle | 9 | 1 | 0 | 810 | 0 | 0 |
| 2025 | EredivisieUtrecht | 27 | 0 | 0 | 1.819 | 3 | 0 |
| KNVB BekerUtrecht | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| UEFA Avrupa LigiUtrecht | 7 | 0 | 0 | 549 | 0 | 0 | |
| 2024 | EredivisieUtrecht | 33 | 3 | 1 | 2.951 | 2 | 1 |
| KNVB BekerUtrecht | 3 | 0 | 0 | 225 | 1 | 0 | |
| Toplam | 80 | 4 | 1 | 6.444 | 6 | 1 | |
Kulüpler
- PEC ZwolleŞu an#24
- UtrechtŞu an#24
